שאלות ותשובות עבור גולשי האתר
על מנת שתוכלו לעשות שימוש נכון ויעיל באתר שלנו, ריכזנו עבורכם רשימת שאלות נפוצות שמעלים המבקרים באתר:

1. האם הפרסום באתר הוא חינם לחלוטין?

כן, הפרסום באתר הוא חינמי ואינו כרוך בשום התחייבות. יחד עם זאת, על המאמרים לעמוד בתקנון של האתר על מנת לקבל אישור פרסום.

2. כיצד האתר עובד ואיך ניתן להפוך לכותב פעיל?

על מנת להזין תכנים לאתר תתבקשו לעבור תהליך רישום קצר, הכולל הכנסת שם משתמש, סיסמא וכתובת דוא"ל. לאחר הרישום, ישלח מייל לכתובת הדוא"ל עמה נרשמתם ובו תתבקשו לאמת את שם המשתמש שיצרתם. רק לאחר וידוא שם המשתמש, תוכלו לכתוב ולהפיץ מאמרים, לאחר שאלו ייבדקו ע"י מערכת האתר.

3. למה בעצם כדאי לי לפרסם מאמרים באינטרנט?

באינטרנט חשיפה זה שם המשחק ומה שהגולשים מחפשים יותר מהכל הוא ערך מוסף. האינטרנט הוא כלי שמאפשר לצרכן הישראלי הממוצע לייעל את רכישותיו, באמצעות חיפוש מידע מקצועי ברשת לפני השלמת הרכישה. לכן, אם לקוח הביע עניין לרכוש מכם מוצר, ישנה סבירות גבוהה שהוא יעדיף קודם כל לחפש עליכם מידע כדי לדעת שבחירתו נבונה. במידה והגולש ייתקל במאמר שלכם ויתרשם מהמידע המקצועי המפורט בו- קיים סיכוי גבוה יותר שיחליט להשלים את העסקה. כמו כן, במידה ואתם מתחזקים במקביל אתר פעיל, הקישור לאתר מתוך המאמר יקדם אותו בדירוג במנועי החיפוש.

4. האם האתר דורש בלעדיות על המאמרים שמפרסמים בו או שניתן לפרסם את המאמרים באתרים נוספים במקביל?

הרישום לאתר נעשה ללא התחייבות ולכן הכותבים אינם חייבים לנו בלעדיות. יחד עם זאת, תוכן כפול עשוי לפגוע בדירוגו של המאמר במנועי החיפוש ולכן ההמלצה היא להקפיד לשנות במעט את התוכן מאתר לאתר, גם אם מדובר באותו מאמר.

5. אם אין לי אתר אינטרנט, אוכל בכל זאת לפרסם מאמרים באתרכם?

התשובה החד משמעית היא כן. אם אין לכם אתר אינטרנט משלכם, החשיבות לפרסם מאמרים ברשת גדולה עוד יותר, שכן זו תהיה הדרך הבולטת שלכם לקבל חשיפה ברשת. המטרה שלכם היא שהגולשים יוכלו למצוא אינפורמציה מספקת אודות העסק שלכם. במידה והקישו את שמו במנוע החיפוש, בין אם מדובר בהפניה לאתר רשמי או למאמר שפרסמתם באתר מאמרים.

6. כתבתי מאמר אך איני מוצא עבורו קטגוריה מתאימה ולכן איני יודע כיצד לשייך אותו. איך אוכל לפרסם אותו בכל זאת?

באתר קיימות למעלה מ-200 קטגוריות שאמורות לספק מענה לכל שאלה ונושא. אם אתם מרגישים בחסרונה של קטגוריה ספציפית, אליה הייתם רוצים לשייך את המאמר- אתם מוזמנים ליצור קשר עם עורכי האתר על מנת שנעדכן אותה!

7. מה עליי להכין בעת כתיבת המאמרים?

לאחר שתסיימו את שלב הרישום ווידוא שם המשתמש באתר, תוכלו להזין תכנים ל-Writing. על מנת להשלים את כתיבת המאמר וכדי להבטיח את יעילותו, תתבקשו לבחור עבורו קטגוריה ותת קטגוריה מתאימים, להוסיף תיאור למאמר ולבחור עבורו תגיות מתאימות ואת חתימתו של הכותב. הפעולות הללו נועדו להבטיח את שילובו של המאמר בקטגוריה המתאימה ואת קידומו במנועי החיפוש.