הנחיות ותנאי שימוש באתר המאמרים Writing
אתר המאמרים Writing מאפשר לבעלי עסקים וכותבים פרטיים לפרסם מאמרים מקצועיים פרי יצירתם באתר ללא תשלום. אפשרות זו מעניקה לכותבים הזדמנות להפיץ את דעותיהם וכתוצאה מכך גם להגדיל את העניין סביבם ואפילו את קצב מכירותיהם.

כמדי יום גולשים רבים באינטרנט מחפשים מאמרים בנושאים מקצועיים שונים, על מנת לקבל מענה לשאלות המעסיקות אותם. המאמרים באתר מסווגים לפי קטגוריות והגישה אליהם פשוטה. זו הזדמנות פז עבור בעלי עסקים שרוצים להפיץ את שירותיהם ברבים - ליצור לעצמם שם של אוטוריטה בתחום, באמצעות כתיבת מאמרים מקצועיים, איכותיים וקריאים העוסקים במקצועם.

הרישום לאתר אינו כרוך בתשלום ולפיכך הכניסה חופשית לכולם. יחד עם זאת, אנו מקפידים על סטנדרטים גבוהים של תוכן ולכן יתכן כי יהיו מאמרים שלא יעברו את הסינון ואינם יתפרסמו.


אנו ממליצים לכם לקרוא את ההנחיות הבאות על מנת שתוכלו להבין את מהות האתר ותחליטו האם תרצו להצטרף אליו בתור כותבים:
 1. התכנים שיפורסמו באתר מוכרחים להיות תכנים מקוריים שלכם ולכן ע"י פרסום התוכן באתר, אתם מתחייבים שמדובר בקניין רוחני שלכם ואתם בעלי זכויות היוצרים עליו. תכנים שיתגלו כמועתקים או משוכתבים לא יפורסמו באתר. אתר Writing שומר לעצמו את הזכות להוריד תוכן כזה ללא התראה מראש ועל פי שיקול דעתה של המערכת בלבד.
   
 2. תכנים המתפרסמים באתר יכולים להיות בעלי אופי מקצועי, אקדמאי או שיווקי, אך תחת המגבלות שנקבעו באתר.
   
 3. ב-Writing אנו מקפידים על פרסום תכנים איכותיים לכן אנא הקפידו על שפת כתיבה ברורה, רהוטה וקריאה. אנא הימנעו משגיאות כתיב או שגיאות תחביר. הטיפ שלנו הוא לחלק את הטקסט לפסקאות ולהעניק להן כותרות משנה רלוונטיות, על מנת להפוך את הקריאה למהנה יותר.
   
 4. כדי למשוך את קהל הקוראים למאמר שלכם, העניקו לו נושא, המורכב מחמישה מילים לפחות. הנושא אמור לייצג את אופי המאמר ולכן מומלץ שהוא יהיה שיווקי, על מנת שיוכל לשרת את המטרות העסקיות שלכם.
   
 5. על תוכן המאמר עצמו, לא כולל הנושא, להכיל 300 מילים לפחות. מאמרים קצרים מכך לא יפורסמו באתר.
   
 6. הכותב פוטר, מעצם הירשמותו לאתר, את העורכים ואת המערכת מכל נזק ישיר או עקיף שעלול להיגרם לו בעקבות פרסום המאמר, לרבות הוצאות משפטיות.
   
 7. בסוף המאמר תתבקשו לחתום את הטקסט עם שמכם או עם שם העט שלכם. בנוסף, תוכלו להשאיר את פרטי ההתקשרות העסקיים שלכם. אפשרות זו נועדה לאפשר לכם לקבל פניות מלקוחות פוטנציאליים, המעוניינים ליצור עמכם קשר לאחר קריאת המאמר.
   
 8. מאחר שהמאמרים באתר מתחלקים לפי קטגוריות, עם סיום כתיבת המאמר והגשתו לפרסום, תתבקשו לשייך את המאמר לאחת הקטגוריות, על פי נושא הכתיבה. כתבתם על נושא שטרם הופיע באתר? שלחו בקשה לעורכים עם הצעת ייעול להוספת קטגוריה חדשה.
   
 9. מערכת האתר מיישרת קו עם מערכת החוק בישראל ולכן שומרת לעצמה את הזכות שלא לפרסם מאמרים אותם הגדירה כפוגעניים או אינם ראויים, כמו למשל מאמרים המעודדים פשיעה, פדופיליה, לשון הרע, פגיעה בפרטיות, הימורים, הפרת זכויות יוצרים, שפה אלימה וכו\'. מערכת האתר שומרת לעצמה את הזכות לשנות את תקנון האתר ללא הודעה מוקדמת.
   
 10. על מנת להשלים את הרישום לאתר, תתבקשו להזין את שמכם המלא, כתובת דוא"ל וסיסמא. לאחר אימות חשבון המשתמש שלכם באמצעות המייל, תוכלו להתחיל לעשות שימוש חופשי באתר ולהזין אליו תכנים, בהתאם לתקנון האמור.
   
שתהיה המשך גלישה נעימה באתר,
צוות Writing פרסום והפצת מאמרים.