מתי צריך להחליף פרגולות ישנות בחדשות
צפיות: 1565 \\ מילים: 306 \\ פורסם בתאריך: 25.07.14
אם התקנתם בבית פרגולה חזקה ואיכותית אין כל צורך להחליף אותה לעתים קרובות, היא תחזיק מעמד ותשרת אתכם נאמנה במשך שנים רבות, פרגולה עשויה עץ מלא אשר מתוחזקת היטב תחזיק מעמד גם כמה עשרות שנים. את הפרגולה יהיה עליכם להחליף במהירות כאשר מופיעים סימנים ראשונים של ריקבון או היחלשות במבנה. אם הפרגולה היציבה לפתע רועדת או נעה בחופשיות אל מול הרוחות, יש לזמן איש מקצוע לבדיקת המבנה, לא תרצו לסכן את בני הבית לחינם.

שיפוץ פרגולות עץ

יש המכנים את השיפוץ תחזוקה שוטפת ויש המבצעים את השיפוץ מטעמים קוסמטיים בלבד. פרגולות עץ אפשר יהיה לצבוע בצבעים בהירים או לק שקוף להשגת מראה מודרני וריענון העיצוב החיצוני. את הפרגולה כדאי יהיה לכסות בצידה העליון במשטחים של פלסטיק דק, ללא כיסוי מתאים תתכסה הפרגולה במהרה בלשלשת יונים ושאר לכלוך. פרגולות עץ זקוקות להגנה מפני תנאי מזג האוויר, אל תמהרו להותיר אותן חשופות לחלוטין.

תחזוקה של פרגולות עץ יש לבסס על מריחת חומרי איטום על העץ אחת למספר שנים, או בהתאם לצורך. חומר האיטום מחזק את עמידות הפרגולה בפני הגשמים והלחות, תוך תחזוקה נכונה הפרגולה תשמש אתכם גם במשך 20 שנה ללא כל צורך בהחלפתה. שיפוצים של פרגולות באים לידי ביטוי גם בהרחבה של המבנה, אם דרושה לכם כעת פרגולה גדולה יותר ניתן יהיה להרחיב את המבנה הקיים ולצמצם בהוצאות מיותרות.

חידוש צביעת הפרגולה

את צביעת הפרגולה תוכלו לבצע בעצמכם תוך שימוש באביזרי הבטיחות המתאימים. כל שיש לעשות הוא לרכוש צבע מתאים לעץ ונייר זכוכית לשיוף או מכשיר שיוף עץ. לקראת מריחת שכבת הצבע יש לנקות היטב את הפרגולה וגם לשייף מעט את השכבה החיצונית של העץ ולחשוף שכבה פנימית חדשה ויפה.

את הצבע יש למרוח על העץ רק לאחר ניקיון יסודי, כאשר יש להקפיד על ייבוש מלא של העץ לקראת מריחת הצבע. צביעת פרגולות ניתן לבצע בעזרת מברשות צבע רגילות. כאשר מדובר בפרגולה אחידה בעיצוב אופקי ישר הצביעה והשיוף אינם מורכבים, אך כאשר מדובר בפרגולות גדולות מאוד כבר כדאי יהיה לשקול לשכור איש מקצוע.
תגיות: פרגולות , פרגולה ,
מאמרים מאת ניר שרמן
איך בוחרים מזרן אורטופדי
איך יודעים לעשות סדר בכל הסוגים הללו כאשר רק רוצים לישון בנעימים על גבי מזרן שיספק את התחושה הנדרשת לאורכן של שנים רבות?
פורסם בקטגוריה קניות וצרכנות בתאריך 25.07.16
שלט שמזמין לקוחות פנימה
rnכמו בכל דבר שבו השקעתם מחשבה רבה לפני שבחרתם את בעל המקצוע ואת מה שאתם רוצים ממנו עבור העסק, כך גם צריך לחשוב היטב איזה סוג של שלטים מוארים יעשה את העבודה בצור
פורסם בקטגוריה שיווק ופרסום בתאריך 02.05.16
מאמרים נוספים מהקטגוריה
shiri tayari
בריכות שחיה פרטיות - חלום הצמרת והגשמתו !
בריכת שחיה פרטית, בביתנו, היא אכן חלום ושאין אף אדם שלא חולם עליו..
נכתב ע"י shiri tayari בקטגוריה גינון בתאריך 27.06.14
shiri tayari
דגמי בריכות שחיה ביתיות
כאן תוכלו להגיע לכל המידע אודות דגמי בריכות שחיה ביתיות. המאמר יציג שלושה דגמי בריכות שחיה שכאלו, המתאימים לסוגים שונים של צרכנים.
נכתב ע"י shiri tayari בקטגוריה גינון בתאריך 05.08.14
מעוניינים ליצור קשר עם ניר שרמן? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*