מתי צריך להחליף פרגולות ישנות בחדשות
צפיות: 1409 \\ מילים: 306 \\ פורסם בתאריך: 25.07.14
אם התקנתם בבית פרגולה חזקה ואיכותית אין כל צורך להחליף אותה לעתים קרובות, היא תחזיק מעמד ותשרת אתכם נאמנה במשך שנים רבות, פרגולה עשויה עץ מלא אשר מתוחזקת היטב תחזיק מעמד גם כמה עשרות שנים. את הפרגולה יהיה עליכם להחליף במהירות כאשר מופיעים סימנים ראשונים של ריקבון או היחלשות במבנה. אם הפרגולה היציבה לפתע רועדת או נעה בחופשיות אל מול הרוחות, יש לזמן איש מקצוע לבדיקת המבנה, לא תרצו לסכן את בני הבית לחינם.

שיפוץ פרגולות עץ

יש המכנים את השיפוץ תחזוקה שוטפת ויש המבצעים את השיפוץ מטעמים קוסמטיים בלבד. פרגולות עץ אפשר יהיה לצבוע בצבעים בהירים או לק שקוף להשגת מראה מודרני וריענון העיצוב החיצוני. את הפרגולה כדאי יהיה לכסות בצידה העליון במשטחים של פלסטיק דק, ללא כיסוי מתאים תתכסה הפרגולה במהרה בלשלשת יונים ושאר לכלוך. פרגולות עץ זקוקות להגנה מפני תנאי מזג האוויר, אל תמהרו להותיר אותן חשופות לחלוטין.

תחזוקה של פרגולות עץ יש לבסס על מריחת חומרי איטום על העץ אחת למספר שנים, או בהתאם לצורך. חומר האיטום מחזק את עמידות הפרגולה בפני הגשמים והלחות, תוך תחזוקה נכונה הפרגולה תשמש אתכם גם במשך 20 שנה ללא כל צורך בהחלפתה. שיפוצים של פרגולות באים לידי ביטוי גם בהרחבה של המבנה, אם דרושה לכם כעת פרגולה גדולה יותר ניתן יהיה להרחיב את המבנה הקיים ולצמצם בהוצאות מיותרות.

חידוש צביעת הפרגולה

את צביעת הפרגולה תוכלו לבצע בעצמכם תוך שימוש באביזרי הבטיחות המתאימים. כל שיש לעשות הוא לרכוש צבע מתאים לעץ ונייר זכוכית לשיוף או מכשיר שיוף עץ. לקראת מריחת שכבת הצבע יש לנקות היטב את הפרגולה וגם לשייף מעט את השכבה החיצונית של העץ ולחשוף שכבה פנימית חדשה ויפה.

את הצבע יש למרוח על העץ רק לאחר ניקיון יסודי, כאשר יש להקפיד על ייבוש מלא של העץ לקראת מריחת הצבע. צביעת פרגולות ניתן לבצע בעזרת מברשות צבע רגילות. כאשר מדובר בפרגולה אחידה בעיצוב אופקי ישר הצביעה והשיוף אינם מורכבים, אך כאשר מדובר בפרגולות גדולות מאוד כבר כדאי יהיה לשקול לשכור איש מקצוע.
תגיות: פרגולות , פרגולה ,
מאמרים מאת ניר שרמן
וילון לכל חלל
וילונות קיימים במגוון רחב של דוגמאות, בדים וסוגים ולכן תמיד ישנה ההתלבטות הטבעית אל מול שלל של דגמים שנמצאים בכל חנות אליה נכנסים באזור בו גרים. מה החשיבות של
פורסם בקטגוריה חלונות בתאריך 02.05.16
מה שכל עסק צריך
ישנה שורה רבה של פעולות שאותן ניתן לבצע בצורה הכי טובה על ידי קבלה של איש מקצוע שיכין את בית העסק למקום יעיל בכל אספקט אפשרי. דבר זה כולל בצורה עיקרי
פורסם בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 17.03.16
מאמרים נוספים מהקטגוריה
אורנית אייל
שילוב דשא סינטטי בגינה
לשלב דשא סינטטי בגינה זה כמו "לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה". אנו גם נהנים ממרבד דשא ירוק ויפה וגם לא צריכים לטפח, להשקות ולתחזק אותו.
נכתב ע"י אורנית אייל בקטגוריה גינון בתאריך 04.07.15
דפנה ראם
כל הסיבות לבחור דשא סינטטי
כולם חולמים על גינה נקייה ויפה, מטופחת כזו שלא דורשת הרבה מאמץ ותחזוקה. הפתרון קרוב מאי פעם - שילוב דשא סינטטי בגינה הוא הפתרון המושלם.
נכתב ע"י דפנה ראם בקטגוריה גינון בתאריך 12.07.15
מעוניינים ליצור קשר עם ניר שרמן? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*