דגמי בריכות שחיה ביתיות
צפיות: 1723 \\ מילים: 313 \\ פורסם בתאריך: 05.08.14
כאן תוכלו להגיע לכל המידע אודות דגמי בריכות שחיה ביתיות. המאמר יציג שלושה דגמי בריכות שחיה שכאלו, המתאימים לסוגים שונים של צרכנים. על ידי קריאת הכתוב כאן, תוכלו לדעת איזו בריכת שחיה ביתית מתאימה לכם, ואפשרית לרכישה ביעילות ובקלות, תוך הסבת הנאה רבה לכל בני הבית וחברים הבאים לבקר בביתכם:

בריכה מתנפחת
בריכה מעין זו נועדה לתינוקות וילדים בגיל הרך. היא משמשת זוגות הורים רבים המעוניינים לבלות זמן איכות איש עם רעהו, כולל הילדים. בריכות מתנפחות רבות יכולות להכיל מקום לא מועט למתרחצים קטנים רבים. הבריכה בעל חסרון משמעותי אחד והוא היכולת לפגוע בה באופן פשוט יחסית. לכן, מומלץ לרוקנה מאוויר כאשר אינכם נמצאים בבית.

בריכה חצובה בקרקע
בריכה זו מכילה בסיס מבטון, והיא נמצאת כולה מתחת לקרקע, או בחלקה  הגדול. בבריכות אשר לא כל ממד העומק שלהן נכנס פנימה לקרקע ישנו כפל קרקע המשמש כמרפסת לצפייה בנעשה בתוכן. בריכות אלו מצריכות חציבה בקרקע בטרם הצבתן, והן מוזמנות על ידי צרכנים רבים בגדלים שונים.

בריכה עומדת
בריכה עם 4 דופנות אשר כולם חשופים לעיני כל. בבריכה זו נהוג לקבע את החלק התחתון לקרקע ולהציב בדופנות החשופות שלה מספר מדרגות שניתן יהיה לגשת לבריכה ביעילות, בקלות וחשוב יותר – בבטחה. בריכה עומדת מעץ היא אייטם שתפס תאוצה רבה בעת האחרונה בשל הרצון לעצב בעץ את השטח הפתוח של הבית שלנו. מדובר בעץ חלק ומהוקצע, אשר גם עמיד בפני מים. המראה המלכותי של העץ יוצר תחושה של חמימות ותורם משמעותית לגיוון ולשיפור המראה של החצר בה מוצבת בריכת השחייה.

ניתן לרכוש בכל אחד מסוגי הבריכות במחירים לא יקרים
בחנות לאספקת בריכות שחייה ביתיות ניתן לרכוש את כל שלושת הדגמים וכן גם בריכות פיברגלס במחיר שווה לכל כיס, ובתנאי תשלום אופטימליים עבור כל אחד ואחת מכם. לידיעה, בריכות שחייה ביתיות, בדומה לציבוריות, חייבות להזרים ולסנן מים על ידי שימוש במשאבות ומסננים. במקביל, מערכת הכלרה וטיהור מים צריכה להתקיים על ידי אספקת כלור למים באופן קבוע, אשר שומר על ניקיונם ודואג לתנאי סניטציה טובים בבריכה בכל שעות השימוש.

לפרטים נוספים בקרו במרכז הבריכה והספא - http://www.merkazhabrecha.co.il
מאמרים מאת shiri tayari
כסאות עץ לגן
זקוק לסיוע ברכישת כסאות עץ לגן? במאמר שלפנייך תוכל לדעת את כל הפרטים אודות כסאות עץ מסוג זה. כסאות עץ לגן הנם כסאות מעצים עבים ואיכותיים אשר אינם צוברים ריקבון
פורסם בקטגוריה גינון בתאריך 01.05.14
המדריך לקניית כיסאות
כיסאות הם רהיט שנמצא אצלנו בכל חדר בבית. יש מגוון רב של כיסאות שמתאימים לשימושים כמו פינות אוכל, כיסאות מעוצבים לפינות ישיבה ועוד.
פורסם בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 18.03.14
מאמרים נוספים מהקטגוריה
יובל בן סימון
תולעים אדומות- מידע למתחילים: טיפול בסיסי בתולעים
מאמר מפורט ומורחב יותר על תולעים אדומות, המפרט גם כללים בסיסיים לגידולן.
נכתב ע"י יובל בן סימון בקטגוריה גינון בתאריך 31.01.15
ניר שרמן
פורשים צל
תמיד מנסים למכור לנו חומרים אשר מיוצרים בחו"ל. במקרה של מפרשי צל הייצור המקומי עונה על הדרישות של מזג האוויר המקומי בצורה יותר טובה מכל יתר המתחרים הבינלאומיים,
נכתב ע"י ניר שרמן בקטגוריה גינון בתאריך 31.01.16
מעוניינים ליצור קשר עם shiri tayari? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*