10 טיפים לשמירה על תכשיטי גולדפילד
צפיות: 1688 \\ מילים: 311 \\ פורסם בתאריך: 29.08.15
10 טיפים לשמירה על תכשיטי גולדפילד
נתחיל את המאמר בשאלה - נכון שאין דבר מבאס יותר מאשר שתכשיט שכל כך אהבת נהרס ומתחיל לאבד מצבעו? אם ענית "כן!" את במקום הנכון. אספנו בשבילך 10 טיפים מועילים וקלים מאוד ליישום שיעזרו לך לשמור על התכשיטים היקרים לליבך במצב טוב לאורך זמן!

1. הטיפ הראשון ואולי גם הידוע ביותר הוא לא לענוד תכשיטי גולדפילד (גם לא תכשיטי ציפוי כמובן) בעת כניסה לים \ בריכה. תכשיטים אלו יכולים להשחיר כתוצאה מהמלח בים או הכלור בבריכה.

2. כאשר אתם מתבשמים, דאגו שהבושם לא יבוא במגע עם התכשיטים. כמו בטיפ הראשון, כך גם כאן התכשיטים יכולים להשחיר ולאבד מצבעם כתוצאה ממגע עם הבושם.

3. בכל פעילות גופנית כלשהי, דאגו להסיר את התכשיטים. החומציות שבזיעה לא בריאה כלל לתכשיטי גולדפילד וכמובן יכולה להרוס אותם.

4. הימנעו מלענוד את התכשיטים בעת פעולות ניקיון הבית. לדוגמא, בעת ביצוע פעולות כגון שטיפת כלים או שטיפת הרצפה זכרו להסיר את כל הטבעות מהידיים. החומרים הכימיים שנמצאים בחומרי הניקוי השונים יכולים להזיק מאוד לתכשיטים.

5. בסוף היום, כאשר אתם מסירים את התכשיטים, דאגו לאחסן אותם בנפרד אחד מהשני, וכמובן גם לא עם מתכות מסוג אחר. אחסון משותף יכול לפגוע בצבעם של תכשיטי הגולדפילד ולהזיק להם.

6. בעת הסרת התכשיטים, זכרו לשמור אותם במקום קריר ומוצל כמו מגירה או קופסא מיוחדת, מאוד לא מומלץ להשאיר את התכשיטים במקומות חמים וגלויים לאור השמש.

7. אחסנו תמיד את התכשיטים על משטח רך (קופסא מרופדת היא אופציה מעולה!). אחסון תכשיטים על משטח קשה או מחוספס יכול לגרום לשריטות.

8. שלחו את התכשיטים שלכם אחת לשנה לניקוי \ ציפוי מחדש בכדי לשמור על הברק ועל מראה חדש ונוצץ.

9. נכון, לפעמיים אנחנו שוכחים או פשוט נרדמים לאחר יום עמוס, אבל השתדלו לא לישון עם התכשיטים עליכם, בעת השינה יכולים להיווצר עיוותים. (כלל זה נכון במיוחד לתכשיטים דקים ועדינים מאוד)

10. זכרו מידי פעם לנקות את התכשיט בעזרת מטלית מיוחדת המיועדת לניקוי תכשיטים, במידה ותבצעו פעולה זו באופן קבוע התכשיט יישמר במצב טוב ולזמן רב יותר.

נכתב על ידי תכשיטי מוזה.
 
תכשיטי מוזה
תכשיטי מוזה
תכשיטי מוזה - תכשיטי גולדפילד וכסף.
לאתר: WWW.MUZA-JEWELRY.COM
מאמרים נוספים מהקטגוריה
עומרי סופר
איך לבחור תכשיטים
הפונקציה העיקרית של כל תכשיט - להדגיש ולהשלים את יופייה של אישה ודמותה ככולה. בעת בחירת תכשיטים, נסי לא להגזים.
נכתב ע"י עומרי סופר בקטגוריה אופנה בתאריך 14.07.16
מעוניינים ליצור קשר עם תכשיטי מוזה? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*