10 טיפים לשימוש בריא בכלי אחסון
צפיות: 1632 \\ מילים: 470 \\ פורסם בתאריך: 31.05.14
אחד מהפתרונות המרכזיים לשימור הבריאות, באופן שמפתיע רבים מתבטא דווקא באופן אחסון המזון, אחסון חומרי הגלם ואחסון התבשילים, שימוש בריא בכלי אחסון, ויתרה מזאת, שימוש בכלי בישול ואחסון איכותיים ובריאותיים ימקסמו את בריאותיות המזון ובריאות המשפחה באחוזים ניכרים.


חימום ובישול ידידותיים ובריאים

חימום ובישול ידידותיים לסביבה מתחילים במרכיבים וממשיכים בכלי הקיבול אשר מכילים אותם. כלי אחסון מזכוכית ישמרו על בריאותיות  המזון וישמרו את הערכים התזונתיים באופן אפקטיבי.

מכינים אוכל לכל השבוע? כך תשמרו עליו טרי ובריא

כדאי לשמור את המזון בכלי השומרים על טריותם ומונעים כל כניסה של אוויר אל תוך הכלי. המגע עם האוויר פוגם בטריות המזון ויוצר תהליך מהיר של חמצון. אחסון המזון בתוך כלי אחסון מזכוכית בריאה ואיכותית תשמור על טריות ובריאותיות המזון.אחסון מוצרי מזון יבשים לטווח ארוך

מוצרי מזון יבשים מושפעים גם הם מכניסת אוויר וצוברים לחות, אשר מזיקה לאיכות ולמרקם שלהם. לא פעם אנחנו רואים תבלינים ואבקות אשר מתקלקלות תוך מן קצר במיוחד ורואים היווצרויות של גושים והתייבשות על הקרקעית. אנחנו חיים במדינה בה האקלים חם ולח ברוב אזורי הארץ וברוב ימות השנה, לכן אחסון מוצרי מזון יבשים לאחר פתיחתם תעשה בתוך צנצנות זכוכית שתאטום את האבקה מכל לחות אפשרית ובכך תשמר את איכות המרקם, הטעם, וכמובן, הבריאותיות.


כך נמנעים מניפוץ כלי הזכוכית

"דילול אוכלוסין" של כלי זכוכית היא תופעה מוכרת במטבחים השונים, רכישה ושימוש במוצרים מזכוכית בטיחותית ועמידה תמנע שברים, ניפוץ וכווייה במרבית המקרים.


אחסון בריא של מוצרי חלב

מוצרי מזון,  כמו מוצרי חלב נוטים להתקלקל מהר, גם לפני תאריך התפוגה שלהם ובמיוחד בימים החמים והלחים של הקיץ אחסון מוצרי חלב בתוך כלי אחסון מזכוכית ישמרו אותם במצב בריא לתקופה ארוכה יותר.

אוכלים בחוץ – אחסון מזון בזמן פיקניק

אחסון מזון בתוך כלי זכוכית בעת האכילה בחוץ ישמרו על בריאות המזון וימנעו כניסה של מזיקים זוחלים ומעופפים. אטימותם של מוצרי המזון בעת האכילה בחיק הטבע תמנע את הקלקול שלהם בעת ההתחממות והקרינה של השמש.


אחסון קומפוסטים באופן הגייני

מאחסנים שאריות מזון לקומפוסט? רצוי שתעשו את זה חכם. אחסון קומפוסט עשוי להביא לתועלת רבה בעת פיזור בגינות השונות אבל גם לנזקים לא מעטים בעת אחסון לא נאות. אחסון קומפוסט בתוך צנצנות זכוכית ישמרו על האיכות וימנעו מריחות רעים לנדוף החוצה.

איטום צנצנות וכלי זכוכיות


איטום צנצנות וכלי זכוכית היא פעולה אשר חשובה ואפילו קריטים בעת האחסון ושמירת הטריות. אחסון בתוך כלי זכוכית ללא אטימה איכותית ויעילה כמוה כעשיית חצי עבודה. מניעת חדירת האוויר והחמצן היא זו אשר סוגרת את פינת הבריאותיות והטריות שבאחסון הבריא.


זכוכית אטומה וחסינה – שמירה על בטיחות הילדים

אחד החששות הגדולים ביותר בעת אחסון בתוך כלי זכוכית הוא כמובן בתחום בטיחות הילדים. שמרו את כלי הזכוכית על מדף גבוה ורחוק מהישג ידם של ילדים. שנית, הקפידו לעשות שימוש בכלי זכוכית בטיחותיים אשר קשים לניפוץ ובעת הניפוץ מאופיינים בשברים כהים יותר אשר ממזערים את חומרת הפציעה.

כלי זכוכית תרמיים – שמירה על החום/קור

אחד הפתרונות היעילים ביותר, אותם אנו מקבלים מכלי אחסון מזכוכית היא השמירה על טמפרטורת המזון ושמירה על הטריות וטעם המזון לפני ההגשה ובעת האכילה. ברב גד, תמצאו תמצאו מגוון רחב של כלי אחסון תרמיים בעיצובים, גדלים ותצורות שונ
אנה כהן
אנה כהן
רב גד בע"מ - בקבוקי זכוכית וכלי זכוכית
www.rav-gad.co.il/

א.תעשייה, אלקנה 4481400 • טל. 9363402–03 • פקס: 9363296–03 • נייד: 5648389–054 • rav-gad@zahav.net.il
מאמרים מאת אנה כהן
מאמרים נוספים מהקטגוריה
סאלי ברנס
הרזייה ללא דיאטה/ סאלי ברנס
הרזייה ללא דיאטה היא למעשה הדרך הטבעית והנכונה והמצב הנורמלי בו הגוף אמור להיות.
נכתב ע"י סאלי ברנס בקטגוריה דיאטה בתאריך 29.12.13
סאלי ברנס
דיאטת 17 הימים
דיאטת 17 הימים היא דיאטה מהירה שתכניס אתכם לשביל הצר המותאם לגופכם במהרה. מאת: סאלי ברנס
נכתב ע"י סאלי ברנס בקטגוריה דיאטה בתאריך 29.12.13
מעוניינים ליצור קשר עם אנה כהן? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*