תקשור – הדברים שהכי חשוב לדעת
צפיות: 1428 \\ מילים: 477 \\ פורסם בתאריך: 29.08.15
קודם כול, תקשור הוא שם כולל כיום למגוון דרכים שבהן המיסטיקן יוצר קשר עם עולמות שמעבר ומקבל מהם מידע. למה "מגוון דרכים"? משום שיש תקשור שנעשה באמצעות חיבור לישויות מממדים אחרים, יש תקשור שנעשה באמצעות טראנס וחיבור לישות אחת מסוימת בדרך כלל, יש תקשור באמצעות מלאכים, תקשור עם נשמות שנפטרו מן העולם, מתקשרים שמשתמשים באינטואיציה ועוד ועוד.
מתקשרים מיסטיקנים און ליין הם אחת האופציות הטובות והפשוטות כיום לזכות בשיחת ייעוץ של תקשור, וגם אחת האופציות הטובות יותר להתנסות בתקשור עם כמה מתקשרים. מדוע? משום שכיום רבים הם המיסטיקנים און ליין העוסקים בתקשור, והמשמעות היא שיש הרבה מאוד סוגים של מתקשרים הזמינים לכם און ליין כל העת. מעבר לכך, תקשור הוא אחד מסוגי הייעוץ האידאליים להיעשות און ליין, שכן הוא אינו דורש מפגש פנים אל פנים. כך, תוכלו לאתר מתקשר שנראה לכם או שקיבלתם המלצות על אודותיו באחד מאתרי המיסטיקנים און ליין, וליצור קשר ולהתנסות בייעוץ עמו מבלי להטריח את עצמכם לנסוע עד למקום שבו הוא מקבל פנים אל פנים. מאחר שהמתקשר מתחבר אליכם ואל המסרים שאתם אמורים לקבל באמצעות היכולות העל חושיות שלו, כל מה שהוא זקוק לו בדרך כלל הוא לשמוע את קולכם, את שמכם ולעתים גם את שם אמכם.
יתרון נוסף של תקשור על ידי מיסטיקנים און ליין הוא העובדה שאתם יכולים להשתמש בשירות הזה בכל שעה שתרצו. כלומר, אם אתם זקוקים לעזרה מיידית, לתשובה על משהו מסוים שאינכם מצליחים להיות בהירים לגביו בעצמכם, בדחיפות – תוכלו להרים טלפון ולקבל תשובה בתקשור בכל שעה של היום ושל הלילה. אם אתם לא סגורים על משהו שהחלטתם ואמור לקרות ביום שלמחרת או אם אינכם נרדמים מרוב מחשבות ודאגות, כפי שקורה לכולנו לא פעם, עזרה והכוונה באמצעות תקשור נמצאות במרחק חיוג אחד לאחד מהמיסטיקנים און ליין המומלצים שעובדים באופן הזה כיום.
וזה המקום לעוד כמה טיפים לגבי תקשור:
תקשור הוא כלי שמועיל לא רק במקרים של תשובות מיידיות שאתם מבקשים, אלא גם אם אתם מעוניינים בהכוונה עמוקה, בבניית דרך ובתהליך עמוק.
מתקשרים אמיתיים קל לזהות בסופו של דבר – הם ידעו להגיד לכם דברים אמיתיים על עצמכם, דברים פרטיים ופרטים מעולמכם שידועים רק לכם ולקרובים אליכם (ולעתים רק לכם, כמו מחשבות ורגשות עמוקים שלכם למשל). הם לא יגידו לכם דברים כלליים שיכולים להיות נכונים לכל אחד במצבכם. שימו לב לזה.
חשוב מאוד לבחור מתקשר שתהיה לכם כימיה איתו. הוא יכול להיות מתקשר מעולה, אבל אם האישיות שלו לא מתאימה לכם, זה לא יעבוד – לא תסכימו לקבל ממנו את הדברים שהוא אומר ותרגישו שאתם יוצאים בלי שום דבר ובהרגשה "לא נכונה". לפעמים צריך פשוט לנסות ולצאת מאוכזבים, אבל הרבה פעמים, אם תקשיבו למשיכה הטבעית שלכם, היא תוביל אתכם אל המתקשר הנכון לכם באותו זמן ולאותו שלב בחייכם.
לעולם אל תהפכו להיות תלויים במתקשר או בכל יועץ אחר לצורך העניין. ייעוץ אמור להעצים אתכם ולא להפוך אתכם לאנשים שרצים לקבל תשובה ממישהו חיצוני על כל דבר. משיחת ייעוץ בתקשור אתם אמורים לצאת כשאתם מבינים את עצמכם טוב יותר, ברורים יותר עם עצמכם ועם דרככם, מחוזקים ומאמינים בעצמכם יותר, ובטוחים יותר ביכולת שלכם לבחור את בחירותיכם הלאה.
מאיר בן מרום
מאיר בן מרום
מאיר בן מרום - יועץ מתקשר ומיסטיקן
מאמרים מאת מאיר בן מרום
בחירת שם לילד על פי הנומרולוגיה
הנומרולוגיה היא תורת המספרים, ועל פיה לכל אות יש משמעות מספרית, שהיא גם משמעות "ערכית".
פורסם בקטגוריה נומרולוגיה בתאריך 29.08.15
מאמרים נוספים מהקטגוריה
ענת גולני
תיקשור עם המלאך רזיאל על משמעות הברכות ביהדות
הברכות ביהדות כדרך לנתינת משמעות בחיים לשמירת קשר של האדם עם אלוהין ולהשפיע טוב בכל העולמות
נכתב ע"י ענת גולני בקטגוריה מיסטיקה בתאריך 27.11.13
מעוניינים ליצור קשר עם מאיר בן מרום? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*