תקשור עם מלאכי אל עליון
צפיות: 1432 \\ מילים: 465 \\ פורסם בתאריך: 16.12.13
שלום עליך, ביתינו היקרה והנהדרה שקמת לעבודת השם הברוכה והקדושה. והיום נדבר עלינו, על מלאכי אל עליון- אנו קבוצת ידע ואהבה הבאים להדריך האנשים ולעזור להם לראות את מצוות התורה ולהבינם בליבם פנימה. מצוות חשובות,מצוות מחיות נפש. לא חזרה בתשובה חלילה, תובנות, הבנות, הגיון. רוצים אנו שיותר ויותר אנשים יקיימו מצוות ויקומו לעבודת השם הקדושה, אנשים שתחלחל בהם הרוחניות ויעשו עם זה מעשה. המעשים לא תמיד חיצוניים הם ונראים. מצוות  רבות ומרובות ויש ביכולתם של האנשים לבצע מצוות שיבואו מתוך פנימיותם וייצאו החוצה ולא בהכרח כפי שקורה היום. המצוות הגלויות שמבוצעות בידי אנשים,לעיתים חיצוניות וזרות הן להם, ועל כן לא חדרו ללבבות, לא הכינו הנפשות לעבודת השם הקדושה האמיתית והנכונה..
פעמים רבות ואולי רב הפעמים, האנשים בני התמותה הולכים הם לאיבוד, כעוורים, כסומאים בחושך, באין פנס שיאיר ויכוון דרכם. הבחירה קשה עלהם ןאים הם יודעים כיצד לנהוג ובמה לבחור. אין אנו רוצים חלילה למנוע בחירה זו, כי היא מהות האדם כפי שכבר נאמר לך, אך וצים אנו לתת בידי האנשים- בני התמותה, כלים רבים שיסייעו להם בבחירה זו. להקל על  דרכם ומצוקתם הרבה, כדי שלא יטעו בדרך זמן רב כל כך, כדי למנוע הסבל והצער הרב שהביאו בני האדם על עצמם, ועל העולם ומכאן רצונינו שאתם האנשים תתחילו לקיים מצוות, ובעיקר כאמור בני ישראל, אילו שילכו בראש ,שיובילו כל אנשי העולם אחריהם. שיתנו דוגמא שיהוו מגדלור, שיסמן הדרך הנכונה, ואז או אז, תיקון יהיה לעולמכם זה. הרע והצער יעלמו וגר אריה עם כבש וישב עם ישראל תחת גפנו ותאנתו ויראה רק טוב ושמחה. המצוות כפי שכבר אמרנו לא בהכרח הן אילו שרואים אותן או אילו המתקשרות עם חזרה בתשובה לא ולא.
מצוות הבאות מתוך הנפש פנימה, מצוות הקשורות הן למעשים שבין אדם לחברו: נתינה, עזרה, אמת יושר וכנות רחמים, אהבה, מצוות הטולות אגו פנימי- כגון הרצון לכבוד ושררה, לנטילת חיים, לשתלטנות, לאגואיזם. מצוות שהן מחיות האדם סביבתו וסובביו, שיתנו לכם שקט , שלוה ןמנוחה, יענקו לכם  אור ואושר רב, שימלא את ליבכם, יותר מכל מה שיכול לעשות עושר חומרי ( עוד בית ענק, אוטו, עוד מכשיר אלקטרוני וכד'). הכל הבל הבלים, דברים שנאחזים בהם האנשים ומצפים שיתנו הם להם אושר, אך האושר בורח, לא יכול לשכון שם. "ונכרתה הנפש ההיא מישראל" האדם המתרחק מכור מחצבתו, האדם המתרחק מאלוהיו והקשר עם אלוהים זה, כפי שאנו מצפים, אדם זה נפשו לא יודעת מנוחה ושלוה, לא נאמר שימות האדם- אלא שנפשו תיכרת- ייסורים רבים באים על הנפש בזו, סובלת היא ואיננה שייכת לישראל.
ישראל- כל אילו שגורלם שפר עליהם, שניתנו להם מצוות מחיות, או אילו שעושים ומבצעים מעשים טובים ונעלים, הבאים מתוך פנימיותם ועל כן חווים שלוה ושלום, חסד ורחמים.
האנשים צריכים לעשות מעשים ומצוות, אילו שהם רוצים לבצע.  רוצים אנו שהאנשים יתחילו להקשיב לליבם, שיחושו בתוך תוכם, למה נפשם מתהווה וחפצה,שיתנו  גם המזון לנפש, לנשמה ולא רק לגוף.
וכאשר אין מזון לנשמה ניכרתת היא מישראל וסובלת רבות. שאנשים יקשיבו לקול הפנימי הדובר מתוכם, שינחה, יכוון ויאיר להם את שצריכים/ רוצים הם לעשות.

מאמרים מאת ענת גולני
תיקשור עם המלאך רזיאל על משמעות הברכות ביהדות
הברכות ביהדות כדרך לנתינת משמעות בחיים לשמירת קשר של האדם עם אלוהין ולהשפיע טוב בכל העולמות
פורסם בקטגוריה מיסטיקה בתאריך 27.11.13
מאמרים נוספים מהקטגוריה
מאיר בן מרום
תקשור – הדברים שהכי חשוב לדעת
סביר להניח שאין אחד שקורא את השורות האלה וטרם התנסה בייעוץ על ידי תקשור, ואם יש אחד כזה, הרי שהמאמר הזה בדיוק בשבילו. אם כבר התנסיתם בייעוץ בתקשור ואם לא – אתם
נכתב ע"י מאיר בן מרום בקטגוריה מיסטיקה בתאריך 29.08.15
מעוניינים ליצור קשר עם ענת גולני? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*