תמונה לא חייבים לתלות על קיר
צפיות: 1343 \\ מילים: 300 \\ פורסם בתאריך: 21.02.16
איזו להקה אתם אוהבים? מי האדם אשר השפיע עליכם הכי הרבה? האם אתם אוהבים להצחיק? האם אתם מסוג האנשים שאוהבים שמביטים בהם ולמשוך תשומת לב? כיום יש לא מעט תמונות אשר מבטאות את כל אלה בצורה מושלמת מכיוון שניתן להדפיס ולתלות כל סוג של הדפס על גבי חומרים שונים ולהציב בסלון, בחד השינה ואפילו בשירותים. הגיוון הוא רחב והאפשרויות הן בהחלט מרובות, אבל אם היינו אומרים לכם כי את הבחירה היפה הזאת שלכם אתם לא צריכים לתלות בבית, אלא יכולים להסתובב איתה יחד אתכם כדי להראות לכולם את מי ומה שאתם, מתי שבא לכם. מה הייתם אומרים? הייתם מאמינים שזה קשור אל חולצות מודפסות?
עבר הרבה מאוד זמן מאז שחולצות עם הדפסה נכנסו אל ארון הבגדים של כולנו, ובהחלט לא נראה כי הן הולכות לצאת ממנו בזמן הקרוב, בייחוד עם המגוון העדכני שיכול לפאר כל חולצה פשוטה ולשדרג אותה עם חדות של הדפסה ברמה גבוהה ביותר.

מדפיסים את מה שחושבים ויוצאים

אם פעם הדפסה על גבי חולצות היה דבר ששייך אך ורק לצעירים, הרי שכיום הדפסה על גבי חולצות שייכת לכולם. כולם לובשים חולצות מודפסות ועם הטכנולוגיה המתקדמת של היום ניתן להדפיס מה שאוהבים על כל סוג של חולצה שרוצים, לא רק חולצות טי פשוטות, אלא גם חולצות מכופתרות שבא לנו להפוך אותן לבעלות מראה יותר חדשני ואופנתי. אפשר לבחור בתמונה של להקה אהובה, תמונה של צייר אהוב ואפילו במשפט מקורי לגמרי שהגיתם בעצמכם, העיקר הוא לבחור בהדפסה איכותית שתחזיק מעמד לאורך של שנים בלי כל בעיה ותמשיך לייצג את מי ומה שאתם כמה שרק תרצו. בלי הפתעות בכביסה.

בצורה זו ממש לא צריכים לחכות עד שיבואו האורחים על מנת שיבינו עד כמה שאתם אוהבים את הציורים של רמברנדט, וממש לא צריכים להתחיל ולתלות תמונות של איינשטיין שאתם פשוט מעריצים את הגאונות שלו. בוחרים את התמונה שרוצים להראות, מדפיסים על גבי חולצה שאוהבים ויוצאים אל ההמון שידע כבר מה אתם באופן מאוד חד וברור.
מאמרים מאת ניר שרמן
ציוד ממוכן שתמיד מוכן
ישנה חשיבות ממעלה ראשונה לייעול כל התהליך של העבודה עם הציוד הזה כדי לקבל את כל מה שצריך מאלה מבלי להיכנס להוצאות גבוהות ובזבוז של זמן עבודה יקר.
פורסם בקטגוריה קניות וצרכנות בתאריך 10.01.16
דלפק למשרד לסביבת עבודה יעילה ופוריה
המאמר מציע מידע שימושי לבחירת דלפק למשרד יעיל ונוח לעבודה. עיצוב נכון של המשרד משמעותי לקביעת הרגלי עבודה נכונים וקבלת תפוקת עבודה הולמת.
פורסם בקטגוריה קניות וצרכנות בתאריך 23.03.15
מאמרים נוספים מהקטגוריה
דודי שרון
אולי אתם תשברו שיא גינס בישיבה על כיסא מחשב
בינואר 2010, בחור אחד משיקגו, שבר שיא גינס בישיבה תחרותית בפעם השלישית ברציפות. במשך 72 שעות רצופות, ללא שינה, הוא בילה בישיבה תוך כדי צפייה בטלוויזיה.
נכתב ע"י דודי שרון בקטגוריה קניות וצרכנות בתאריך 30.07.14
ישראל רף
מתנות לפסח
מתנות לפסח, המגוון שמציג ייחוד אמיתי, קונים מתנות בהרגשה חיובית, התאמת המתנה לאופיו של החג, ולכן שימת דגש על יצירת הקשר היא עוד דבר שיתרום רבות להנאה מושלמת מהמ
נכתב ע"י ישראל רף בקטגוריה קניות וצרכנות בתאריך 06.03.16
מעוניינים ליצור קשר עם ניר שרמן? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*