תכשיטים שהם יצירות אומנות
צפיות: 1175 \\ מילים: 313 \\ פורסם בתאריך: 14.07.16
עולם התכשיטים עובר שינויים רבים לאורכן של השנים וניתן לראות כיצד ישנה הכלה של שינויים בתרבות של האנשים מסביב לכל העולם אל תוך התכשיטים עצמם וכיצד טכניקות חדשות מצטרפות אל טכניקות ישנות של צורפות שלא תמיד מתבצעת על ידי מכונה, אלא על ידי מעצבי תכשיטים מוכשרים שאוהבים ליצור עם מגע יד ואולי קצת עזרה ממכשירים חכמים של המאה הנוכחית. האם זה אומר כי כל מה שהכרנו בתור עיצובים קלאסיים הולכים להיעלם מן העולם ויישכחו בקרוב? האמת היא שתמיד אפשר לראות כיצד עיצובים מודרניים מקבלים את ההשראה מעיצובים ישנים וכיצד כל האופנה של חזרה אל העבר היא לעיתים טרנד זמני ובמקרים רבים אהבה קיימת של אנשים בעלי טעם ספציפי זה.

התכשיט שתמיד חלמתם עליו

כאשר עוברים על פני דוכנים של תכשיטים של מעצבים צעירים אפשר לראות הבדלים ניכרים בין אלה שבעלי כישרון רב המנסים לשבור את השורות ולקיים עיצוב שמאוד מציין את קווי האופי שלהם ואינו דומה לשום עיצוב אחר לעומת אלה ששומרים על קווי דמיון בינם לבין עוד המוני עיצובים שרואים אפילו מסביב לעולם כולו. כיצד אפשר לקבל עיצובים אישיים יותר מאחרים? כמובן על ידי חיפוש אחרי אומנים שמכינים תכשיטים בעבודת יד שם המחיר אולי יהיה יקר אבל בהחלט יפגין יד מקצועית והרבה מאוד יצירתיות שניבטת מכל תכשיט כזה.

יוצרים חדשים

יצירה של תכשיטים מצריכה בקיאות רבה בטכניקות הקיימות בעולם הצורפות יחד עם עין שיכולה להביא נקודות מבט חדשות על חומרים חדשים והכנסה של חומרים חדשים אל נקודות מבט ישנות. השילובים המעניינים האלה יוצרים שורה ארוכה של תכשיטים שמביאים עיצובים רעננים שכיף לענוד ולציין כי הם בעבודת יד ואינם נמצאים בכל רשת של תכשיטים לכל דורש. הרבה אנשים יכולים באופן זה להביע את האופי המאוד אישי שלהם ולהראות את כל מי שהם לא רק עם הבגדים שהם לובשים או הצורה שבה הם מדברים אלא על ידי בחירה של תכשיטים שעוצבו בצורה אישית עבורם ונבחרו בצורה מוקפדת על ידי מעצב תכשיטים שאף הוא רוצה להביא משהו אחר אל תחום שקיים מאז שהאדם מכיר את עצמו על פני הארץ.
מאמרים מאת ניר שרמן
מידע הכרחי לעיצוב חדרי נוער
החדר של הילדים שלנו הנו יותר מרק מקום בו הם ישנים ומתלבשים, אלא מדובר בחלל אישי בו הם ממפתחים ,מבלים זמן רב, חושבים, חולמים, לומדים וגדלים.
פורסם בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 24.09.14
איך להרכיב תפריט קייטרינג לאירועים קטנים
הזמנה של קייטרינג לאירועים קטנים יש להרכיב תוך התייחסות לטעמים של המנות, לשיקולי עלויות וגם להעדפות של כלל האורחים, הבחירה אינה פשוטה!
פורסם בקטגוריה חתונות ומתחתנים בתאריך 28.10.14
מאמרים נוספים מהקטגוריה
אסף ברנר
תשמישי קדושה - לשמר פיסת היסטוריה ותרבות בבית
אני מוכן להעריך, שגם בביתו של האתיאיסט היהודי הגדול מכולם, נמצא כלים יהודיים שונים. אלו יכולים להיות מנורה של חנוכה,פמוטים לשבת,כיפה,תפילין, טלית או כל דבר אחר
נכתב ע"י אסף ברנר בקטגוריה אמנות בתאריך 09.11.12
אסף ברנר
חנויות תכשיטים - הידידים הטובים והיקרים שלנו
מרילין מונרו אמרה פעם, שתכשיטים הם הידידים הטובים של האישה, ובכן, מי אנחנו שנתווכח עם מרילין מונרו.rn
נכתב ע"י אסף ברנר בקטגוריה אמנות בתאריך 06.11.12
מעוניינים ליצור קשר עם ניר שרמן? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*