תהליך פריצת RGH לאקס בוקס - מידע למתחילים
צפיות: 1578 \\ מילים: 307 \\ פורסם בתאריך: 21.07.14
המחזיקים במכשיר אקס בוקס המבקשים לעשות שימוש במשחקים צרובים מתבקשים לבצע שינוי קל במכשיר, שינוי אשר יאפשר למכשיר לקרוא את המשחקים הצרובים ממש כמו את המשחקים המקוריים. בכדי לפרוץ את המכשיר כדאי לפנות לאיש מקצוע אשר מכיר היטב את המכשירים ומספק גם אחריות מקצועית לעבודה כולה. פריצת RGH לאקס בוקס כרוכה בתשלום של כמה מאות שקלים, השוואה בין עלות הפריצה לבין העלות של רכישת משחקים מקוריים מעודדת את הבחירה בפריצה.

כיצד מתבצעת פריצת RGH לאקס בוקס?

התהליך המתבצע מתבסס על פריצה לדיסק הפנימי של האקס בוקס, הטכנאי פורץ את הכונן הפנימי של המכשיר ומנטרל את החסימה לשימוש במשחקים צרובים. לאחר פריצת RGH לאקס בוקס ניתן יהיה להציג במכשיר גם משחקים הצרובים על גבי דיסקים לא מקוריים. חשוב לציין כי נחוצה טכניקה מעט שונה בעבור כל דגם של XBOX, גם המחירים אינם אחידים בעבור כל עבודות הפריצה.

היכן ניתן למצוא משחקים ל- X-BOX

יחד עם פריצת RGH לאקס בוקס  ניתן לצרוב אל המכשיר עשרות משחקים, הטכנאים המבצעים את עבודת הפריצה מציעים גם חבילות של משחקים בתוספת של כמה עשרות שקלים. בהמשך אפשר יהיה למצוא משחקים צרובים תוך החלפה בין חברים. השוק מציע מבחר גדול מאוד של משחקים, ישנם משחקי טקטיקה, משחקים של ספורט, משחקי צורות, משחקים המתאימים לילדים ועוד.

שירותי נוספים לשיפור חווית השימוש

מכשירי X-BOX  זוכים לפופולריות רבה בכל העולם, הם מביאים עמם שעות ארוכות של משחקים והנאה. פריצת RGH לאקס בוקס  הופכת את המכשיר שימושי ונגיש עוד יותר. הטכנאי מסיים את עבודתו תוך התקנה של עשרות משחקים בתוך המכשיר והכנסת השינויים המבוקשים בתפריט. כל סוגי המשחקים צפויים לפעול היטב במכשיר לאחר השלמת הפריצה.

נציין כי ישנה חשיבות רבה לבחירה באיש מקצוע המכיר היטב את המערכות, המכשירים עדינים ומורכבים מבחינה טכנית, עבודה לא מקצועית עשויה לפגוע אנושות במכשיר. יש להימנע מבחירה בהצעות מחיר זולות בצורה חשודה, עבודה חובבנית וטכנאים אשר אינם מספקים תעודת אחריות לעבודתם או מענה מלא לכל הצרכים של הלקוח, פריצת RGH לאקס בוקס  אפשר וגם כדאי ללוות עם התקנת משחקים המכשיר.
ניר שרמן
ניר שרמן
סקירה צרכנית על פריצת RGH לאקס בוקס, טיפים של מקצוענים
מאמרים מאת ניר שרמן
חופשה מהנה עם מלונות בים המלח - מה חשוב לבדוק?
החופשה הבאה שלכם מסתתרת ממש מתחת לאף, עכשיו זה הזמן לצאת לחופשה בישראל וליהנות מטיפולי ספא, אוכל טוב, חופים ובריכה, מלונות בים המלח מציעים כל זאת ועוד הרבה יותר
פורסם בקטגוריה בתי מלון בתאריך 05.08.14
פורשים צל
תמיד מנסים למכור לנו חומרים אשר מיוצרים בחו"ל. במקרה של מפרשי צל הייצור המקומי עונה על הדרישות של מזג האוויר המקומי בצורה יותר טובה מכל יתר המתחרים הבינלאומיים,
פורסם בקטגוריה גינון בתאריך 31.01.16
מאמרים נוספים מהקטגוריה
בני קום
מהם היתרונות של בקרים אלחוטיים?
ענפי התעשייה בארץ ובעולם עוברים להשתמש בבקרים אלחוטיים אשר מאפשרים שליטה מרחוק וחוסכים את הצורך בחיווט מסורבל ובהתקנת יחידות בקרה קרובות למכשיר או למכונה
נכתב ע"י בני קום בקטגוריה תוכנה בתאריך 23.03.15
מעיין סבן
ניסוי וטעייה בפיתוח מוצרים - מאדיסון ועד לזמנים של היום
אחד המשפטים המוכרים ביותר שיוחסו לאדיסון בזמנו הינו "לא נכשלתי, רק מצאתי עשרת אלפים דרכים שאינן עובדות". לדבר הזה אנו קוראים היום בשם "ניסוי וטעייה"
נכתב ע"י מעיין סבן בקטגוריה תוכנה בתאריך 23.03.15
מעוניינים ליצור קשר עם ניר שרמן? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*