שלט שמזמין לקוחות פנימה
צפיות: 1387 \\ מילים: 303 \\ פורסם בתאריך: 02.05.16
כאשר אתם נמצאים מול הכניסה אל העסק שלכם מה אתם רואים? האם אתם חושבים כי הוא מספיק בולט על פני העסקים האחרים שנמצאים באזור זה? האם הוא בולט באותה המידה? האם אתם מרגישים כי אתם מקבלים מספיק פניות מלקוחות במהלך יום אחד של עסקים או שהעסק שלכם ברוב שעות היממה עומד ללא כניסה של כסף אלא רק הוצאה שלו עבור התפעול של אותו יום?

כאשר אתם פותחים עסק אתם חייבים להבין כי ישנה תחרות על כיסו של הלקוח, ולכן זה לגמרי לא מספיק לעצב את החנות בצורה נהדרת כלפי פנים ולהשקיע במתן של שירות נהדר אם אין אף אדם שנכנס אל החנות על מנת ליהנות מן השירות הנהדר הזה שלכם, לכן יש להקפיד ולייצר גורמי משיכה אל העסק עצמו מבחוץ פנימה ולהתחיל להרוויח כסף במקום להפסיד עבור ימים שלמים ללא פעילות עסקית ראויה. אתם יכולים להתחיל זאת בעזרת הצבה של אחד מדגמי שלטים מוארים כדי שקודם כל יראו את העסק שלכם.

משקיעים מחשבה לפני שבוחרים

כמו בכל דבר שבו השקעתם מחשבה רבה לפני שבחרתם את בעל המקצוע ואת מה שאתם רוצים ממנו עבור העסק, כך גם צריך לחשוב היטב איזה סוג של שלטים מוארים יעשה את העבודה בצורה הכי טובה עבור העסק שלכם מכיוון שלגורם זה ישנה השפעה רבה לגבי האופן שבו העסק נראה מבחוץ ומהבחינה שהוא הרבה יותר בולט ממרחק מסוים. לכן טרם רכישה בדקו איזה גודל של שלט אתם רוצים לרכוש ולמדוד את המקום שבו אפשר להציב את השלט בצורה מדויקת, לבדוק את האיכות של התצוגה, האם היא בולטת גם ממרחק רב על מנת שאנשים יאתרו את העסק בקלות?

בדקו האם אתם רוצים שלט פשוט עם צבע אחיד או שלט שכולל מגוון רחב של צבעים עם תצוגה של קליפ קצר שימשוך עוד יותר אנשים פנימה עם המבצעים האטרקטיביים שאתם מציעים כרגע? לבסוף יש לשים לב כי כל אלה מבוצעים לשביעות הרצון שלכם ומספקים את התמורה המלאה עבור העלות במשך כל שעות היממה ללא תחזוה מיוחדת.
מאמרים מאת ניר שרמן
פרסום יעיל וזול על ידית הדלת
כל דבר שאנו מעוניינים למשוך את תשומת ליבו של הלקוח בצורה הכי טובה שאפשר כולל הנחה של תלי דלת על ידית דלת הכניסה של הבית. אפשר לפרסם פרויקט חדש של בנייה, מוצר חד
פורסם בקטגוריה שיווק ופרסום בתאריך 14.02.16
איך לבחור נכון שלטים לעסק חדש
בחירה נכונה של שלטים לעסק היא כזו המשרתת את טובת בעל העסק, את תהליך המיתוג, ובעיקר, את הלקוחות הקיימים והפוטנציאליים.
פורסם בקטגוריה שיווק ופרסום בתאריך 18.09.14
מאמרים נוספים מהקטגוריה
ישראל רף
מתנות לטו בשבט
מתנות לטו בשבט, המתנות שמציגות את רוח החג, המון רעננות והמון חן, אפשרות מצוינת לחלק מתנה מרשימה, כל אחד ישמח לקבל
נכתב ע"י ישראל רף בקטגוריה שיווק ופרסום בתאריך 29.12.15
אוריה בן מנחם
המדריך לפלייר המושלם
אחת מאבני הפינה לאירוע מצוין הוא הפלייר שהכנתם לאירוע, אצלנו אתם תיהנו מ 10 שנים ניסיון בהדפסת פליירים לאירועים ועיצובם. משיכת אנשים דווקא לאירוע שלכם יכול להיו
נכתב ע"י אוריה בן מנחם בקטגוריה שיווק ופרסום בתאריך 31.05.14
מעוניינים ליצור קשר עם ניר שרמן? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*