שלושת העיקרים לרכישת ספה
צפיות: 1344 \\ מילים: 303 \\ פורסם בתאריך: 29.12.15
הרהיט הכי בולט בסלון של כל אחד מאיתנו הינו הספות שמונחות בצורה כזו או אחרת בחלל זה. בחירה של ספה עבור הסלון תשפיע במידה ניכרת על העיצוב השלם של החדר כולו ולכן זה עניין די חשוב למצוא את פתרון הישיבה שגם מציע את הנוחיות המרבית לדיירים ולאורחים שלהם וגם משתלב בצורה מוצלחת עם המראה שלפיו מעוצב חלל זה. איך עושים את זה בהצלחה? המשיכו לקרוא ותגלו את העיקרים לרכישה של ספות לסלון יפה ונעים.

הגדירו לעצמכם את התדירות עבור השימוש
יש אנשים אשר מציבים את הספות היוקרתיות אשר רכשו במיטב כספם בסלון על מנת שבאזור זה של הבית יוכלו לארח אורחים, חדר זה משמש רק עבור בוגרים ולא בתור חדר משפחה ובשל כך ניתן לעצב עם אלמנטים שאין חשש כי יינזקו על ידי ילדים ולהשקיע בעיצוב של הסלון עם הוספה של פסלים דקורטיביים ובחירה של עור איכותי עבור הריפוד של ספות אלה. במקרים בהם הסלון בו מארחים הינו גם חדר המשפחה יש לוודא כי הספות וכל מה שמסביבן מתאים לסביבה כזו.

בדקו במדויק את הגודל של החלל
לא כל סלון יכול לקבל לתוכו כל סוג של ספה. יש למדוד בצורה מדויקת את האורך והרוחב של הסלון ולראות היכן הכי נכון למקם את הספות ביחס ליתר החללים שמשתלבים עם הסלון, לפתחים של מרפסת ו/או חלונות ולאזור שבו רוצים למקם את הטלביזיה. לאחר שהבנו את המיקום הריאלי ביותר עבור הספות בסלון יש לבחור את אלה שישתלבו עם הסגנון של חלל זה יחד עם הבדיקה כי המידות אכן אינן גדולות או קטנות מידי למקום ולדיירים.

בחרו את השילוב הכי מוצלח
לא חייבים להסתפק עם העיצוב של סט סטנדרטי שכולל ספה זוגית וספת שלישייה. כיום אפשר ליצור ערבוב של ספות מעיצובים שונים ויחדיו לארגן מראה הרמוני ונוח לישיבה באזור של הסלון, החל מספה פינתית בלבד ועד לשילוב של ספה של שלישייה בעלת צבעים אחידים יחד עם ספת יחיד צבעונית ועוד...האפשרויות הן מאוד מגוונות ובעזרת כל אלה ניתן לייצר את הסביבה המושלמת עבור הסלון.
תגיות: ספות
מאמרים מאת ניר שרמן
מה שכל עסק צריך
ישנה שורה רבה של פעולות שאותן ניתן לבצע בצורה הכי טובה על ידי קבלה של איש מקצוע שיכין את בית העסק למקום יעיל בכל אספקט אפשרי. דבר זה כולל בצורה עיקרי
פורסם בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 17.03.16
מה מגדיר עיצוב יוקרתי לדירה
התקין כמעט כל פריט אפשרי שנמצא בראש הרשימה בתור חומר איכותי אצל כל מעצב פנים שמבין את ההבדלים בין אלה שמבצעים את העבודה הנדרשת לבין אלה שפשוט בולטים בנוכחות שלה
פורסם בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 17.03.16
מאמרים נוספים מהקטגוריה
ולרי אוסמני
מעקה למדרגות
מעקה למדרגות rnכשמדברים על עיצוב הבית מדברים על פרטים קטנים וגדולים וביניהם גם מעקה למדרגות. מה עושה את עיצוב הבית למושלם? מה עושה את ההבדל בסופו של דבר?
נכתב ע"י ולרי אוסמני בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 10.11.13
shiri tayari
כסאות מזכירה
מעוניינים לדעת אלו כסאות מזכירה יש לרכוש עבור המשרד שלכם? חשוב לקרוא מאמר זה אשר יעסוק בכל הרבדים של נושא זה.
נכתב ע"י shiri tayari בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 20.02.14
מעוניינים ליצור קשר עם ניר שרמן? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*