שלושת העיקרים לרכישת ספה
צפיות: 1524 \\ מילים: 303 \\ פורסם בתאריך: 29.12.15
הרהיט הכי בולט בסלון של כל אחד מאיתנו הינו הספות שמונחות בצורה כזו או אחרת בחלל זה. בחירה של ספה עבור הסלון תשפיע במידה ניכרת על העיצוב השלם של החדר כולו ולכן זה עניין די חשוב למצוא את פתרון הישיבה שגם מציע את הנוחיות המרבית לדיירים ולאורחים שלהם וגם משתלב בצורה מוצלחת עם המראה שלפיו מעוצב חלל זה. איך עושים את זה בהצלחה? המשיכו לקרוא ותגלו את העיקרים לרכישה של ספות לסלון יפה ונעים.

הגדירו לעצמכם את התדירות עבור השימוש
יש אנשים אשר מציבים את הספות היוקרתיות אשר רכשו במיטב כספם בסלון על מנת שבאזור זה של הבית יוכלו לארח אורחים, חדר זה משמש רק עבור בוגרים ולא בתור חדר משפחה ובשל כך ניתן לעצב עם אלמנטים שאין חשש כי יינזקו על ידי ילדים ולהשקיע בעיצוב של הסלון עם הוספה של פסלים דקורטיביים ובחירה של עור איכותי עבור הריפוד של ספות אלה. במקרים בהם הסלון בו מארחים הינו גם חדר המשפחה יש לוודא כי הספות וכל מה שמסביבן מתאים לסביבה כזו.

בדקו במדויק את הגודל של החלל
לא כל סלון יכול לקבל לתוכו כל סוג של ספה. יש למדוד בצורה מדויקת את האורך והרוחב של הסלון ולראות היכן הכי נכון למקם את הספות ביחס ליתר החללים שמשתלבים עם הסלון, לפתחים של מרפסת ו/או חלונות ולאזור שבו רוצים למקם את הטלביזיה. לאחר שהבנו את המיקום הריאלי ביותר עבור הספות בסלון יש לבחור את אלה שישתלבו עם הסגנון של חלל זה יחד עם הבדיקה כי המידות אכן אינן גדולות או קטנות מידי למקום ולדיירים.

בחרו את השילוב הכי מוצלח
לא חייבים להסתפק עם העיצוב של סט סטנדרטי שכולל ספה זוגית וספת שלישייה. כיום אפשר ליצור ערבוב של ספות מעיצובים שונים ויחדיו לארגן מראה הרמוני ונוח לישיבה באזור של הסלון, החל מספה פינתית בלבד ועד לשילוב של ספה של שלישייה בעלת צבעים אחידים יחד עם ספת יחיד צבעונית ועוד...האפשרויות הן מאוד מגוונות ובעזרת כל אלה ניתן לייצר את הסביבה המושלמת עבור הסלון.
תגיות: ספות
מאמרים מאת ניר שרמן
התאמת מטבחים לדירה מגורים
מטבח הנו פרויקט מורכב שדורש תכנון קפדני. להבדיל מריהוט אותו פשוט ניתן למצוא בדיוק לפי המידות והצרכים הרצויים
פורסם בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 24.09.14
מידע הכרחי לעיצוב חדרי נוער
החדר של הילדים שלנו הנו יותר מרק מקום בו הם ישנים ומתלבשים, אלא מדובר בחלל אישי בו הם ממפתחים ,מבלים זמן רב, חושבים, חולמים, לומדים וגדלים.
פורסם בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 24.09.14
מאמרים נוספים מהקטגוריה
אלי גולד
היתרונות של ניסור בטון ביהלום
הקידמה והטכנולוגיה הגיעו גם לתחום השיפוצים, והביאו לשכלול ופיתוח של כלי עבודה הרבה יותר מדויקים ועדינים שמאפשרים עבודות ניסור וחיתוך הרבה יותר איכותיות ומהירות.
נכתב ע"י אלי גולד בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 17.03.16
shiri tayari
מה כדאי כורסאות בד או עור?
במאמר זה נספק עבורכם מידע אודות כורסאות בד ועור. המידע יעסוק בבד ועור כחומרים גולמיים, וגם בקולקציות הריהוט האחרונות.
נכתב ע"י shiri tayari בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 24.09.14
מעוניינים ליצור קשר עם ניר שרמן? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*