שירותי חקירות פרטיות - זהירות משרלטנים!
צפיות: 1716 \\ מילים: 312 \\ פורסם בתאריך: 18.10.12

האינטרנט הוא מכשיר תקשורתי רב עוצמה. אם אינך מופיע בו משמע אינך קיים. באינטרנט אתה יכול להיות כל מה שאתה רוצה, למכור לוקשים לכל גולש כאשר הדבר החמור הוא שככל שהנך בעל יכולת כלכלית כך גם תוכל לקנות מקומך למשל בגוגל בראש העמוד הראשון בתחום המקצועי שבו אתה עוסק, איש לא בודק האם מה שאתה כותב נכון? איש לא עורך בדיקה מי אתה בעצם? האדם אשר מתעניין בחוקר פרטי או מילת מפתח בתחום החקירות הפרטיות, בודק את עשר השמות הראשונים שמופיעים בעמוד הראשון של מילת החיפוש, מרים טלפונים, עושה השוואת מחירים, ומחליט מה שמחליט.

במאמר זה אני רוצה להבהיר מספר דברים חשובים שיהיו מורה נבוכים לגולש המחפש שרות בתחום החקירות הפרטיות, לפני הכל שימו לב ובדקו: האם בכלל המפרסם רשום כמחזיק רישיון משרד חקירות? ואם כן האם הרישיון על שמו או על שם מישהו אחר? תמיד יש באפשרותכם לפנות לועדת הרישוי של משרד המשפטים טלפון 02-6549333, כי יש באינטרנט פרסומים של חוקרים פרטיים לכאורה אשר רישיונם נשלל ואינם יכולים מבחינה חוקית לעבוד בתור חוקרים פרטיים.

שימו לב כי ללא רישיון ניהול משרד חקירות פרטיות אסור על המפרסם ליצור אתכם התקשרות עסקית, ואם הרישיון על שם מישהו אחר אזי אין אותו מפרסם רשאי לתת לכם שרות, כי זאת עבירה פלילית. ולא תוכלו להשתמש בחומר.

ראיתי בכמה אתרים כי מספר חוקרים פרטיים ללא רישיון הפכו להיות "סרסורים", הם מתווכים בין הגולש לחוקרים ומקבלים עמלה, גם במחירון אותו מתיימרים אותם שרלטנים לפרסם ובו לכאורה מחירים מומלצים הם הונאה. כי אמנם במדינת ישראל יש שוק חופשי, אולם מחיר החקירה מורכב מהרבה מאד פרמטרים, ואי אפשר לקבוע מחירון, היות ובעת המפגש עם הלקוח מתברר כי השרות המוצע באינטרנט אינו נותן תשובות להרבה מהדרישות .וכך ששכרכם יוצא בהפסדכם.

ולבסוף אציין כי ככלל מי שנותן לכם מחיר בשיחת טלפון אינו מקצועי, לכן גם אני נוהג לתת הצעה כזאת אך ורק אחרי פגישה עם הלקוח שאינה מחויבת בתשלום, מאחר וללא פגישה כזו בדרך כלל לא ניתן לתת תשובה מקצועית ומתאימה למי שמבקש אותה בטלפון.

אמיר אברמסון
אמיר אברמסון

חוקר פרטי אמיר אברמסון, מראשוני החוקרים הפרטיים בישראל ומנהל את משרדי חקירות אברמסון. חוקר פרטי אברמסון הינו מרצה בתחום החקירות לבתי ספר, מוסדות אקדמאים, גופים ממשלתיים ועוד

052-5630030
מאמרים מאת אמיר אברמסון
חקירות מקצועיות ומיוחדות כנגד עורכי דין ויועצים
משרד החקירות אמיר אברמסון מבצע חקירות מקצועיות אלו שנים רבות, החקירות דורשות מיומנות רבה , הבנה עמוקה של חוק לשכת עורכי הדין, ויצירתיות רבה.
פורסם בקטגוריה חקירות פרטיות בתאריך 05.11.12
מאמרים נוספים מהקטגוריה
ליאת מנדלסון
בדיקת פוליגרף בעולם המשפט
בחזרה אלינו, אל מדינת ישראל, בית המשפט אמנם איננו רואה את בדיקות הפוליגרף כראיה שהינה כבילה אך עם זאת בית המשפט כן יהיה רשאי לקבל את תוצאות הבדיקה בתנאים הבאים:
נכתב ע"י ליאת מנדלסון בקטגוריה חקירות פרטיות בתאריך 29.03.13
תמיר זגורי
באילו מקרים תוצאות פוליגרף לא נכונות או מדויקות?
במאמר הבא נציג באילו מקרים ומצבים ייתכן שנקבל תוצאות פוליגרף שאינן מדוייקות ו/או נכונות.
נכתב ע"י תמיר זגורי בקטגוריה חקירות פרטיות בתאריך 14.07.16
מעוניינים ליצור קשר עם אמיר אברמסון? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*