שיפור איכות הסביבה באמצעות בניה קלה
צפיות: 1038 \\ מילים: 349 \\ פורסם בתאריך: 14.07.16
במרוצת השנים נוצר הרושם שאי אפשר לזכות בשני הדברים – גם לבנות ולשדרג את איכות החיים האנושית, וגם לשמור על איכות הסביבה. ובאופן בלתי נמנע, כל סוג של בניה מתקשר בצורה ישירה גם לפגיעה באיכות החיים של הסובבים, עם רעש, זיהום הסביבה באבקה שנוצרת עקב הקידוח, וכן נוכחות מטרידה של אנשים זרים – הפועלים הממונים על ביצוע העבודות השונות.

אך כיום יש שיטת פעולה חדשה, המאפשרת לשפר בצורה משמעותית את תהליך הבנייה המשדרגת ולהפוך את התהליך לנעים וקל לכל הצדדים, וגם להעלות את מחירי הנכסים שבהם נעשות עבודות הבניה. שיטה זו נקראת בניה קלה והיא מהווה את הדוגמא האולטימטיבית לכך שהטכנולוגיה המודרנית יכולה להיות מאוד חיובית ולתרום לעולם.

לאילו עבודות מתאימה גישה זו?

בניה ירוקה מאפשרת ליצור כמה שיותר, תוך השקעה מינימאלית ופרקטית ביותר של משאבי אנוש וכספים. באמצעות שימוש בחומרים הרבה יותר קלילים ופשוטים לתפעול מאשר בטון והרכבי הבניה הרגילים, ניתן לקבל תוצאות מרשימות ביותר, ובאותו הזמן לשמור על איכות הסביבה. התרומה של בניה ירוקה במובן זה באה לידי ביטוי בכך שהיא לא מזהמת ומשתמשת באמצעים העדינים ביותר להשגת המטרות המוצבות בפניה.

בין השימושים הנפוצים ביותר של סוג בניה ירוקה זו – סגירה של מוסדות פנאי בחורף (כאשר הם נמצאים באוויר הפתוח בחודשים המתאימים לכך), אופציות שונות לסגירת מרפסות של בתים פרטים ומוסדות שונים, וכן יצירת פתרונות הצללה קבועים, שבמידה רבה יכולים להיחשב כבנייה גם כן, משום שמדובר במשטחים גדולים וקבועים.

כיצד ניגשים לביצוע עבודה זו?

על מנת ליצור פתרונות של בניה קלה בצורה איכותית ומקצועית, יש למצוא את החברה המיומנת בביצוע עבודות מסוגים אלה. כיום, בניה ירוקה תופסת תאוצה הולכת וגדלה, ניתן להשיג מגוון רחב של פתרונות באמצעות פנלים מבודדים העשויים מחומרים ממוחזרים, ובאמצעות תכנון נכון וביצוע מדוקדק, המבנים האלה ישרתו אתכם נאמנה לאורך שנים ארוכות ויעניקו לכם צל, מכסה וביטחון באותה המידה כמו בניה רגילים.

הנדסאים מקצועיים ומיומנים יתכננו את תהליך הבנייה מראש ויספקו לכם את כל המפרטים כך שתוכלו לדעת בוודאות מה אתם מקבלים. כאשר מדובר בפתרונות זמניים (כמו סגירת חורף), יש לפנות לחברה לשירותי תחזוקה. אך בטווח הארוך, המטרה של סוג בנייה זה הינה לספק ללקוחות חופש מלא בתפעול החלקים השונים של המבנה ויצירת מבנים ברמה גבוהה. כיום, מבנים מסוג זה כבר הותאמו לתן התקן המתאים ומהווים פתרונות בטיחותיים ולגיטימיים ביותר.
מאמרים מאת אלי גולד
ים המלח - הרבה יותר מהמקום הנמוך בעולם
ים המלח הוא הנו ללא ספק המקום הנמוך ביותר בעולם והוא יעד פופולרי ומוכר לתיירים רבים מרחבי העולם וגם ישראלים רבים המגיעים מידי שנה.
פורסם בקטגוריה טיולים בארץ בתאריך 14.07.16
היתרונות של ניסור בטון ביהלום
הקידמה והטכנולוגיה הגיעו גם לתחום השיפוצים, והביאו לשכלול ופיתוח של כלי עבודה הרבה יותר מדויקים ועדינים שמאפשרים עבודות ניסור וחיתוך הרבה יותר איכותיות ומהירות.
פורסם בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 17.03.16
מאמרים נוספים מהקטגוריה
shiri tayari
בניה קלה - שיטה יעילה ומהירה לבנייה
במאמר זה נספק עבורכם מידע על בניה קלה. הבניה הקלה נועדה לאנשים שחלמו על קניית בית בישראל וויתרו על לקיחת משכנתא מסיבית אשר תפגום בבטחונם הכלכלי.
נכתב ע"י shiri tayari בקטגוריה בנייה אקולוגית בתאריך 09.09.14
צחי שבירו
משטחי שיש אקולוגי
ליה סטון מציגה rnrnמשטח " ECO " של Cosentino thn. לחיקו עקרונות הקיימות, לצד עיצוב מרשים זהו עידן חדש. עידן שבו פילוסופיית החיים מכתיבה ערנות
נכתב ע"י צחי שבירו בקטגוריה בנייה אקולוגית בתאריך 18.03.14
מעוניינים ליצור קשר עם אלי גולד? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*