שיפוץ ועיצוב דירות- מדוע כדאי?
צפיות: 1462 \\ מילים: 304 \\ פורסם בתאריך: 03.10.13
שיפוץ ועיצוב דירות- מדוע כדאי?
רבים בעלי הדירות המתלבטים האם לשפץ את הדירה שבבעלותם? חלקם מעדיפים לחסוך את הכסף ולמכור את הדירה AS IS, ללא כל שיפוץ, חלקם מחליטים על שיפוץ קוסמטי בלבד , ואחרים על שיפוץ אינטנסיבי.
במאמר זה אסקור עבורכם מתי ואיך כדאי להיכנס לתהליך של שיפוץ ועיצוב דירות, ובאיזה היקף.

* לפני מכירה- החלטתם למכור את הדירה שבבעלותכם, במידה והדירה לא עברה שיפוץ מזה הרבה שנים, כדאי מאוד להיכנס לתהליך שיפוץ דירה.
דירה משופצת ומעוצבת תימכר הרבה יותר מהר, ובמחיר אטרקיבי יותר, עלויות השיפוץ יכולות להיבלע במכירה, ואף להרוויח יותר במכירה.
מעבר לשיפוץ הפיזי של דירה ישנה הכולל מערכת אינסטלציה חדשה, מטבח, אלומיניום וכדומה, חשוב מאוד לשים דגש על תכנון פרקטי ונוח של הדירה לצד עיצוב המשווה לדירה אוירה נעימה ומזמינה. מעצב פנים מקצועי יידע לשלב יחד את כל הפרמטרים.

דירה לשכירות- גובה דמי השכירות נמדדים על פי מספר קריטריונים- אזור, גודל הדירה, קומה ומצב הדירה. דירה שהמערכות שלה תקינות, בעזרת שיפוץ קוסמטי בלבד יתאפשר להשכירה במהירות ובמחיר טוב יותר ממחירי השוק.

דירה למגורים- אם אתם מתגוררים בדירה או שרכשתם דירה שזקוקה לשינויים על מנת להתאימה לצרכים שלכם, יש לבחון בצורה מעמיקה את הצרכים והאופציות העומדות לרשותכם. בתחילת תהליך העבודה מעצבת פנים בדרום תבין איתכם מהם הצרכים, התקציב, הסגנון והנתונים הפיזיים של הדירה. לאחר מכן אעביר לכם מספר סקיצות לשינויי החללים, כבר בסקיצות אני דואגת לשלב העמדת ריהוט, נישות דקורטיביות ואלמנטים מיוחדים בבית. בהתאם לסקיצה הנבחרת אני מוציאה תוכניות עבודה מאוד מפורטות לאנשי המקצוע השונים, ומלווה את הפרויקט עד שלב הגמר.
השינויים שאנו עורכים לדירה יכולים להיות מאוד משמעותיים ואף מהפכניים.

לסיכום הדברים, כמו ב עיצוב בתים פרטיים כך גם ב עיצוב דירות, ההחלטה על היקף השיפוץ תלויה במצב הדירה ובתקציב הקיים. שיפוץ מתוך תכנון וחשיבה מוקדמת ומעמיקה, בעזרת מעצבת פנים, יכול לשדרג את הדירה בצורה משמעותית, להשוות לה מראה מרווח, נעים ומעוצב, להקל על תהליך המכירה או השכירות או פשוט לחיות ברווחה בדירתכם.
נמאס לך לחפש מעצבת פנים? טלפן/י עכשיו  052-8287245- ליעד
www.home-designer.co.il
 
 
 
מאמרים מאת ליעד רוזנברג
עיצוב חדרי רחצה
עיצוב חדרי הרחצה כמו כל חלל אחר בבית דורשים תכנון מוקדם וחשיבה יצירתית. שילוב של השניים מביא לתוצאה של חדר רחצה מפנק, נעים ופרקטי כאחד.
פורסם בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 30.07.13
עיצוב דירות קטנות
עיצוב ותכנון נכון של חדרים קטנים יכול להגביר את תחושת המרחב ולאפשר לכם לאחסן לא מעט דברים בשטח יחסית קטן.
פורסם בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 30.07.13
מאמרים נוספים מהקטגוריה
shiri tayari
עבודות ברזל
מתעניינים בעבודות ברזל מתקדמות לבית שלכם? חושבים להחליף את הפרזול בארונות ובמזנונים לפרזול יוקרתי ומעוצב?
נכתב ע"י shiri tayari בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 01.05.14
shiri tayari
סלוני עור
מתעניינים ברכישת סלוני עור? חושבים לרהט את כל הסלון שלכם בעור אף חוששים מהמחיר?
נכתב ע"י shiri tayari בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 07.05.14
מעוניינים ליצור קשר עם ליעד רוזנברג? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*