שיפוץ ועיצוב דירות- מדוע כדאי?
צפיות: 1562 \\ מילים: 304 \\ פורסם בתאריך: 03.10.13
שיפוץ ועיצוב דירות- מדוע כדאי?
רבים בעלי הדירות המתלבטים האם לשפץ את הדירה שבבעלותם? חלקם מעדיפים לחסוך את הכסף ולמכור את הדירה AS IS, ללא כל שיפוץ, חלקם מחליטים על שיפוץ קוסמטי בלבד , ואחרים על שיפוץ אינטנסיבי.
במאמר זה אסקור עבורכם מתי ואיך כדאי להיכנס לתהליך של שיפוץ ועיצוב דירות, ובאיזה היקף.

* לפני מכירה- החלטתם למכור את הדירה שבבעלותכם, במידה והדירה לא עברה שיפוץ מזה הרבה שנים, כדאי מאוד להיכנס לתהליך שיפוץ דירה.
דירה משופצת ומעוצבת תימכר הרבה יותר מהר, ובמחיר אטרקיבי יותר, עלויות השיפוץ יכולות להיבלע במכירה, ואף להרוויח יותר במכירה.
מעבר לשיפוץ הפיזי של דירה ישנה הכולל מערכת אינסטלציה חדשה, מטבח, אלומיניום וכדומה, חשוב מאוד לשים דגש על תכנון פרקטי ונוח של הדירה לצד עיצוב המשווה לדירה אוירה נעימה ומזמינה. מעצב פנים מקצועי יידע לשלב יחד את כל הפרמטרים.

דירה לשכירות- גובה דמי השכירות נמדדים על פי מספר קריטריונים- אזור, גודל הדירה, קומה ומצב הדירה. דירה שהמערכות שלה תקינות, בעזרת שיפוץ קוסמטי בלבד יתאפשר להשכירה במהירות ובמחיר טוב יותר ממחירי השוק.

דירה למגורים- אם אתם מתגוררים בדירה או שרכשתם דירה שזקוקה לשינויים על מנת להתאימה לצרכים שלכם, יש לבחון בצורה מעמיקה את הצרכים והאופציות העומדות לרשותכם. בתחילת תהליך העבודה מעצבת פנים בדרום תבין איתכם מהם הצרכים, התקציב, הסגנון והנתונים הפיזיים של הדירה. לאחר מכן אעביר לכם מספר סקיצות לשינויי החללים, כבר בסקיצות אני דואגת לשלב העמדת ריהוט, נישות דקורטיביות ואלמנטים מיוחדים בבית. בהתאם לסקיצה הנבחרת אני מוציאה תוכניות עבודה מאוד מפורטות לאנשי המקצוע השונים, ומלווה את הפרויקט עד שלב הגמר.
השינויים שאנו עורכים לדירה יכולים להיות מאוד משמעותיים ואף מהפכניים.

לסיכום הדברים, כמו ב עיצוב בתים פרטיים כך גם ב עיצוב דירות, ההחלטה על היקף השיפוץ תלויה במצב הדירה ובתקציב הקיים. שיפוץ מתוך תכנון וחשיבה מוקדמת ומעמיקה, בעזרת מעצבת פנים, יכול לשדרג את הדירה בצורה משמעותית, להשוות לה מראה מרווח, נעים ומעוצב, להקל על תהליך המכירה או השכירות או פשוט לחיות ברווחה בדירתכם.
נמאס לך לחפש מעצבת פנים? טלפן/י עכשיו  052-8287245- ליעד
www.home-designer.co.il
 
 
 
מאמרים מאת ליעד רוזנברג
עיצוב הבית- מחלום למציאות
עיצוב הבית זהו תהליך שמתחיל בתכנון נכון ופרקטי ומסתיים באחרון הפריטים הדקורטיביים שמשלימים את מראה הבית. במאמר זה אסקור עבורכם כיצד החלום הופך למציאות?
פורסם בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 18.08.13
עיצוב דירות יוקרה- כיצד?
כיצד להפוך דירה קיימת לדירה יוקרתית? האם בהכרח צריך לקנות דירת יוקרה חדשה מקבלן? מהי דירה יוקרתית? ומה הופך אותה לדירה יוקרתית?
פורסם בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 27.08.13
מאמרים נוספים מהקטגוריה
eli levy
אילו סגנונות עיצוב קיימים בתחום של רהיטי יוקרה?
רהיטי יוקרה מעוצבים על פי מגוון סגנונות. אלו מכם שאוהבים את הסגנון המודרני המאופיין בקוויים נקיים ופשוטים...
נכתב ע"י eli levy בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 19.06.13
shiri tayari
התאמת דלתות פנים לבית
לפני שאנו חושבים על התאמת דלתות פנים לבית, ש לדעת כי קיימות המון דלתות פנים בכל מיני סגנונות ובמגוון חומרים.
נכתב ע"י shiri tayari בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 27.08.14
מעוניינים ליצור קשר עם ליעד רוזנברג? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*