שיפוץ ועיצוב דירות- מדוע כדאי?
צפיות: 1622 \\ מילים: 304 \\ פורסם בתאריך: 03.10.13
שיפוץ ועיצוב דירות- מדוע כדאי?
רבים בעלי הדירות המתלבטים האם לשפץ את הדירה שבבעלותם? חלקם מעדיפים לחסוך את הכסף ולמכור את הדירה AS IS, ללא כל שיפוץ, חלקם מחליטים על שיפוץ קוסמטי בלבד , ואחרים על שיפוץ אינטנסיבי.
במאמר זה אסקור עבורכם מתי ואיך כדאי להיכנס לתהליך של שיפוץ ועיצוב דירות, ובאיזה היקף.

* לפני מכירה- החלטתם למכור את הדירה שבבעלותכם, במידה והדירה לא עברה שיפוץ מזה הרבה שנים, כדאי מאוד להיכנס לתהליך שיפוץ דירה.
דירה משופצת ומעוצבת תימכר הרבה יותר מהר, ובמחיר אטרקיבי יותר, עלויות השיפוץ יכולות להיבלע במכירה, ואף להרוויח יותר במכירה.
מעבר לשיפוץ הפיזי של דירה ישנה הכולל מערכת אינסטלציה חדשה, מטבח, אלומיניום וכדומה, חשוב מאוד לשים דגש על תכנון פרקטי ונוח של הדירה לצד עיצוב המשווה לדירה אוירה נעימה ומזמינה. מעצב פנים מקצועי יידע לשלב יחד את כל הפרמטרים.

דירה לשכירות- גובה דמי השכירות נמדדים על פי מספר קריטריונים- אזור, גודל הדירה, קומה ומצב הדירה. דירה שהמערכות שלה תקינות, בעזרת שיפוץ קוסמטי בלבד יתאפשר להשכירה במהירות ובמחיר טוב יותר ממחירי השוק.

דירה למגורים- אם אתם מתגוררים בדירה או שרכשתם דירה שזקוקה לשינויים על מנת להתאימה לצרכים שלכם, יש לבחון בצורה מעמיקה את הצרכים והאופציות העומדות לרשותכם. בתחילת תהליך העבודה מעצבת פנים בדרום תבין איתכם מהם הצרכים, התקציב, הסגנון והנתונים הפיזיים של הדירה. לאחר מכן אעביר לכם מספר סקיצות לשינויי החללים, כבר בסקיצות אני דואגת לשלב העמדת ריהוט, נישות דקורטיביות ואלמנטים מיוחדים בבית. בהתאם לסקיצה הנבחרת אני מוציאה תוכניות עבודה מאוד מפורטות לאנשי המקצוע השונים, ומלווה את הפרויקט עד שלב הגמר.
השינויים שאנו עורכים לדירה יכולים להיות מאוד משמעותיים ואף מהפכניים.

לסיכום הדברים, כמו ב עיצוב בתים פרטיים כך גם ב עיצוב דירות, ההחלטה על היקף השיפוץ תלויה במצב הדירה ובתקציב הקיים. שיפוץ מתוך תכנון וחשיבה מוקדמת ומעמיקה, בעזרת מעצבת פנים, יכול לשדרג את הדירה בצורה משמעותית, להשוות לה מראה מרווח, נעים ומעוצב, להקל על תהליך המכירה או השכירות או פשוט לחיות ברווחה בדירתכם.
נמאס לך לחפש מעצבת פנים? טלפן/י עכשיו  052-8287245- ליעד
www.home-designer.co.il
 
 
 
מאמרים מאת ליעד רוזנברג
מהו הפרופיל המקצועי של מעצבת פנים?
מעצבת פנים צריכה להיות בעלת תשוקה לאומנות ויצירה בתחום הבניה בשילוב של מעוף ורצון מתמיד להכיר את החדשנויות בתחום זה מה שיביא לתוצאות מרהיבות.
פורסם בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 18.08.13
השלמת עיצוב הבית באמצעות תאורה
בשנים האחרונות עלתה המודעות להשפעות הפסיכולוגיות של התאורה על בני הבית. תכנון מוקדם ונכון של גופי התאורה יאפשר להשלים את מראה הבית.
פורסם בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 21.08.13
מאמרים נוספים מהקטגוריה
אמיר ארונוביץ
מנורת קיר מהמהמת
אפשר לומר כי אין ולו בית אחד או משרד אחד שלא נמצא בו מנורת קיר אחת או יותר.
נכתב ע"י אמיר ארונוביץ בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 29.12.13
shiri tayari
טיפים מועילים לקניית רהיטים
במאמר זה תוכלו למצוא מספר טיפים מועילים אודות רהיטים. קניית רהיטים ותחזוקתם השוטפת מחייבת אתכם לדעת מספר כללי אצבע על מנת לרכוש רק מוצרים שישרתו אתכם נאמנה במשך
נכתב ע"י shiri tayari בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 11.02.14
מעוניינים ליצור קשר עם ליעד רוזנברג? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*