שיפוץ ועיצוב בית פרטי
צפיות: 1438 \\ מילים: 332 \\ פורסם בתאריך: 18.08.13
שיפוץ ועיצוב בית פרטי
שיפוץ הבית הפרטי נובע משיקולים רבים, אך לכולם מכנה משותף אחד ליצור בית מרווח יותר, הרמוני יותר העונה על צרכיי הדיירים.
במהלך שנות עבודתי ראיתי לא מעט מקרים בהם החלו אנשים לשפץ את ביתם, היו בטוחים שהם בכיוון הנכון ופתאום הבינו שהבית לא נראה, מרגיש ומאפשר כפי שתכננו.
כיצד נוודא ששיפוץ ועיצוב הבית ימקסם את הפוטנציאל של הבית ויממש את חלום הבית של דייריו?
  1. תכנון נכון של החללים- זהו החלק המקדים והמשמעותי ביותר לפני התחלת השיפוץ. אל תקלו ראש בעניין, הקפידו לשבת עם מעצב פנים ואם מעורב גם האדריכל על תכנון מוקפד של הבית המותאם לצרכיי היומיום שלכם.
  2. חשיבה ותכנון לפרטי פרטים- מעבר לארגון נכון של החללים יש לחשוב על כל הפרטים, מקומות אחסון, נישות דקורטיביות, העמדת הריהוט, תאורה וכו', תכנון מוקפד לפני השיפוץ יכול למנוע שגיאות במהלך השיפוץ או לחסוך הוצאות עתידיות הנובעות מהמחיה בבית. בשלב זה חושבים על שכבות תאורה בבית, הקפית, מרכזית, תאורת עבודה, אוירה ועוד. עם גיבוש תוכניות העיצוב מעצב פנים מקצועי יוציא תוכניות עבודה ברורות ומפורטות לאנשי המקצוע בשטח.
  3. בחירת אנשי המקצוע- אנשי מקצוע טובים ואיכותיים יבצעו שיפוץ ברמת גימור גבוהה, יסייעו בפתירת דילמות, ויקלו על הלקוח את התהליך שיכול להיות מייגע. התייעצו עם מעצב פנים, יש לו מאגר של אנשי מקצוע טובים שהוא יכול להמליץ עליהם דבר שיחסוך מכם עוגמת נפש רבה.
  4. פיקוח על ביצוע תוכניות העיצוב- אומנם התוכניות נראות נהדר, אך גם צריך לוודא שהביצוע בשטח מתבצע בהתאמה לתוכניות וברמת גימור גבוהה. מעצבת פנים בדרום תדאג לפקח על עבודת העיצוב, ולתת מענה מיידי על בעיות שצצות במהלך השיפוץ.
  5. בחירת חומרי הגמר והלבשת הבית- מעצבת פנים בדרום תלווה אתכם בבחירת חומרי הגמר כך שבסופו של תהליך שיפוץ הבית יראה וירגיש כפי שחלמתם עליו, מרווח, הרמוני ומותאם לצרכים שלכם.
 
לסיכום הדברים, בכל הנושא של עיצוב בתים פרטיים שיפוץ הבית הפרטי יכול להיות מייגע, מעייף ומורט עצבים, אך עם ליווי של מעצבת פנים בדרום מקצועית שיפוץ ועיצוב הבית הפרטי יכול להיות תהליך מונחה ומובנה שבסופו ביתכם הפרטי יקבל מראה הרמוני ומושלם עבורכם.
 
ליעד רוזנברג
מאמרים מאת ליעד רוזנברג
מעצבת פנים, מעצבת לאיכות חיים- כיצד?
לא פעם קורה שאנשים פונים אליי לאחר שבנו את בית חלומותיהם, קנו את הרהיטים, התאורה והאביזרים המשלימים ועדיין מרגישים לא נוח בביתם, מתארים זאת כמעין תחושת זרות, הכיצד?
פורסם בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 03.10.13
עיצוב חדרים- כיצד?
מרבית האנשים מעדיפים להתכנס בביתם לאחר יום עבודה, כדי שהשהיה בבית תהיה נעימה, ארגונומית ומתוכננת נכון אנשים החלו לפנות למומחים בתחום עיצוב הבית ועיצוב חדרים.
פורסם בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 03.10.13
מאמרים נוספים מהקטגוריה
shiri tayari
עמדות עבודה למשרד
מעוניינים בכל המידע על עמדות עבודה למשרד? במאמר זה תוכלו למצוא את כל המידע על עמדות אלו.
נכתב ע"י shiri tayari בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 10.04.14
אלי גולד
היתרונות של ניסור בטון ביהלום
הקידמה והטכנולוגיה הגיעו גם לתחום השיפוצים, והביאו לשכלול ופיתוח של כלי עבודה הרבה יותר מדויקים ועדינים שמאפשרים עבודות ניסור וחיתוך הרבה יותר איכותיות ומהירות.
נכתב ע"י אלי גולד בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 17.03.16
מעוניינים ליצור קשר עם ליעד רוזנברג? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*