שיאצו - שיאצו זו שיטת טיפול באמצעות מגע
צפיות: 1670 \\ מילים: 315 \\ פורסם בתאריך: 27.08.14
הטכניקה היא שילוב של לחיצות, מתיחות ותנועה. השיטה פועלת בהתאם לגישה טיפולית הוליסטית והמטרה של השיטה הזאת היא האיזון של הזרימה והאנרגיה בגוף. המשמעות של המילה שיאצו בשפה היפנית היא לחץ. העיסוי באמצעות טיפולי שיאצו זה חווית הרפיה נעימה וסיוע בהתגברות על הכאבים השונים בגוף. יש בעיות שונות שניתנות לטיפול באמצעות השיאצו כמו בעיות בגב, כאבים כרוניים, כאבי ראש חוזרים כמו מיגרנות, לחצים ומתחים ועוד הרבה בעיות רפואיות שונות. המטפל תמיד קשוב למטופל וישאל אותו שאלות לפני הטיפול. המטופל, יעבור סדרה של טיפולים שחוץ מהם, המטפל ימליץ בדרך כלל על תזונה נכונה ותרגילים שונים של הגוף.

סיוע באמצעות השיאצו לנשים בהריון

שיאצו, מתאים לנשים בהריון שעוברות שינוי פיזי והורמונלי בגופן. שיאצו, יכול לעזור לנשים הרות בכל תסמני ההיריון כמו בחילות בוקר, שרירים תפוסים ונפיחות רבה באזורים השונים בגוף כשההיריון מתקדם.  ניתן לציין, כי שיאצו, מקל על אנשים הסובלים באופן כרוני ממיגרנות. השיאצו מגביר את זרימת הדם באזור הראש, והטיפול עצמו הוא מרגיע מאוד. הלחיצות של השיאצו, מתבצעות תוך שימוש בכפות הידיים, אגודלים מרפקים וכפות הרגליים.

כיצד  מתבצעים טיפולי השיאצו?

יש להתחיל במדיטציה של נשימות על מנת שהמטופל יחוש רגוע כאשר הוא שכוב על המזרון בבגדים נוחים וקלילים לפני הטיפול בשיאצו. מומלץ לא לאכול ארוחה כבדה כשעתיים לפני הטיפול בשיאצו וללבוש בגדים שישמרו על חום הגוף.  יש אנשים ששואלים מה התדירות המומלצת של טיפולי השיאצו? התשובה היא אינדיבידואלית לכל אלד. יש כאלה שיעידו כי טיפול שיאצו אחת לשבוע שיפרה להם באופן משמעותי את איכות החיים. חוץ מההפעלה באמצעות לחיצות בגוף, מבצעים באמצעות השיאצו גם מתיחות לשרירים ולגידים. הטיפול באמצעות שיאצו, מרגיע ומרגישים כבר הרפיה של כל המערכות בגוף. הטיפול באמצעות השיאצו ישחרר את החסימות ואם יש לכם שרירים תפוסים או מכווצים בגוף, הוא ישחרר גם אותם. בכל הטיפול של שיאצו, המטופל מתנתק מהצרות והמטלות היום יומיות שלו. אחרי הטיפול בשיאצו\ מרגישים הרגשה של רוגע, הטיפול עמו יכול להשפיע למך כמה חודשים. על מנת שהטיפול יצליח, חשוב לערוך כמה טיפולים.

מחפשים עוד פרטים אודות טיפולים מיוחדים? בקרו באתר איריס ספא - www.iris-spa.co.il
מאמרים מאת shiri tayari
טיפול בגלי הלם מקצועי
טיפול בגלי הלם הוא טיפול לא פולשני (דגש על לא פולשני) אשר בא להחליף אופציה של ניתוח במקרים של מטופלים הסובלים מכאבים הנובעים מבעיות וממחלות הפוגעות ברקמות הרכות
פורסם בקטגוריה טיפול בכאב בתאריך 06.08.14
ארונות קיר מעוצבים בהתאמה אישית
ארונות קיר מעוצבים בהתאמה אישית הם בדיוק מה שאתם צריכים על מנת לעצב את החדר שלכם בצורה נאותה, ולחסוך במקום רב בחדר.
פורסם בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 28.10.14
מאמרים נוספים מהקטגוריה
ליאת מנדלסון
מחלת האפילפסיה
אחת המחלות הנפוצות ביותר בעולם היא מחלת הנפילה. מחלת הנפילה מוכרת גם בשמה הנוסף – אפילפסיה. מחלה זו היא למעשה ליקוי שהינו נוירולוגי שנחשב כשכיח מאוד.
נכתב ע"י ליאת מנדלסון בקטגוריה טיפול בכאב בתאריך 19.06.13
מעוניינים ליצור קשר עם shiri tayari? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*