שאלות ותשובות בדיאטת דוקטור סימונס
צפיות: 2079 \\ מילים: 373 \\ פורסם בתאריך: 20.04.13
דוקטור סימונס הקדים את זמנו בחקר ההשמנה. במשך 40 שנות מחקר, פיתח סימונס דיאטה בעלת שלושה שלבים מדוייקים.
ככל שמתמידים בשלבים הירידה במשקל תהיה גבוהה יותר. דוקטור סימונס פיתח בין השאר גם תוסף טיפות מיוחד אשר "ממיס" את השומנים העודפים ומדכא את התיאבון. להלן מספר שאלות ותשובות נפוצות על הדיאטה המפורסת של דוקטור סימונס.

תמצית המחקר העלתה גישה מהפכנית לדיאטה, כאשר ד"ר סימונס גילה כי הורמון ההריון​ בשם HCG, אחראי לפירוק רובדי שומנים שונים בגוף בזמן הריון והפיכתם לאנרגיה זמינה​ לעובר. מכח גילוי זה, העלה השערה שעל ידי מתן הורמון HCG אפשר יהיה לשלוט על​ מאגרי השומן של הגוף תוך כדי משטר דיאטטי קפדני. שיטתו המקורית של ד"ר סימונס​ הייתה מתן הורמון HCG לגברים ונשים כאחת בצירוף משטר דיאטטי בן 500 קלוריות​ ביום.

תוצאות מחקרו הוכיחו נחרצות כי כל אדם שהשתתף בתוכנית הדיאטטית והקפיד​ במדויק על ההליך ירד בין 200-500 גרם ביום.​ כיום, בשנות האלפיים, לקחה על עצמה מחלקת הפיתוח של מפעל "נטורל ביוטק" להכין​ גרסה צמחית המדמה את הפעילות המטבוליטית של ה HCG, בתורת תחליף צמחי. אך​ התוכנית המקורית עומדת בעינה. הרעיון המרכזי שדיאטה זו מחוללת בגוף הוא אחד.​ אתחול מחדש RESET לגוף. המציאות אותה חווה האדם במהלך דיאטה זו ולאחריה הוא​ התחדשות תוך תאית והרגשת רעננות וקלילות של כביכול אתחול מחדש של כל מערכות​ הגוף. כמובן, שמעבדות "נטורל ביוטק" שכללו את הדיאטה ויצרו מצב של תוספים היוצרים​ הרמוניה וסינרגיה מושלמת. על ידי יצירה של ערכה רב תכליתית, המבוססת על שיטתו​ של דוקטור סימונס.

האם תכשיר טיפות ה–HCG של ד"ר סימונס מכיל הורמון אמיתי?

תוסף התזונה הצמחי של נטורל ביוטק לא מכיל הורמון אנושי. הוא עשוי מאצות ים, חומצות אמינו, מים ואלכוהול (כחומר משמר)

מה התפריט המותר בשלב השמירה?

מותר לאכול הכול למעט סוכר ופחמימות במשך שלוש שבועות. אחרי שלושת השבועות הראשונים, ניתן לחזור לאכול פחמימות בריאות ומומלץ לאכול סוכרים באופן מבוקר.

אם אני אוכל את רשימת המזונות בתפריט האם אני ארזה בלי ה-HCG?

לא מומלץ לעשות את התהליך ללא התוסף כי הטיפות ממיסות את השומנים העודפים והופכות אותם לאנרגיה זמינה וכך ניתן לעמוד בדיאטת ה-500 קלוריות.בין היתר, תהליך הירידה יהיה מאד איטי וקשה. המזון שמותר לאכול בשלב הירידה במשקל רק עוזר ותומך בתהליך.

מה ההבדל בין טיפות לתרסיס?

​​המוצר המקורי נמכר בארה"ב, בצורתו המקורית בטיפות ולא בתרסיס. תרסיסים אינם יכולים להכיל תמצית מרוכזת בגלל היותה מאד מרה ולא טעימה בפה. כשמטפטפים את הטיפות לכוס תה או מים, לא מרגישים את מרות המוצר כלל.
אורנה סגל
אורנה סגל
אורנה סגל | תזונאית ראשית
נטורל ביוטק | דוקטור סימונס דיאט
03-7621621
מאמרים נוספים מהקטגוריה
סאלי ברנס
איך עושים דיאטה?
רבים מאיתנו רוצים לרדת במשקל. ניסינו את כל השיטות אךאף אחת לא צלחה. אז איך עושים דיאטה?סאלי ברנס, כותבת פורטל דיאטה מהירה, נותנת לכם טיפים:
נכתב ע"י סאלי ברנס בקטגוריה דיאטה בתאריך 16.12.13
חלי ממן גרופ
דיאטה לנשים - מדוע דיאטה חשובה כל כך?
מיתוסים רבים סובבים סביב המושג 'דיאטה', מושג שנשים מנהלות איתו באופן תדיר יחסי אהבה - שנאה.
נכתב ע"י חלי ממן גרופ בקטגוריה דיאטה בתאריך 23.10.12
מעוניינים ליצור קשר עם אורנה סגל? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*