רכישת טבעת אירוסין
צפיות: 1640 \\ מילים: 322 \\ פורסם בתאריך: 09.03.13

ניתן למצוא אינסוף אפשרויות כשזה נוגע לבחירת טבעות למטרת אירוסין אך החוכמה היא לבצע את הרכישה בצורה מושכת. מעבר לכך, קיימים כל מיני קריטריונים או אלמנטים לבחירתה של טבעת למטרת אירוסין ובמאמר הבא נסרוק קריטריונים אלו ונרחיב עליהם.

צעדים לרכישה של טבעות אירוסין

אז הקריטריון הראשון שגבר רוצה להשיג כשהוא רוכש לבת זוגתו טבעת למטרת אירוסין הוא כמובן אלמנט של הפתעה. בדרך כלל, עצות נישואין נעשות באופן מפתיע ואף חשאי וכאן גם טמונה הבעיה הגדולה מכל – מצד אחד רוצים להפתיע את בת הזוג ומצד שני אי אפשר להתייעץ עמה ולשאול אותה איזו טבעת אירוסין מקסימה תמצא חן בעיניה ומהו הטעם שלה.

אז מה על בן הזוג לעשות כשהוא ניגש לרכוש טבעות אירוסין עם יהלומים? קודם כל עליו לקבוע תקציב מסוים על פיו הוא יפעל. תקציב מאפשר לבן הזוג להישאר מפוקס שהרי כך הוא יודע אילו טבעות באות בחשבון ואילו טבעות לא. הצעד הבא שצריך להניע את בן הזוג הוא הטעם של הכלה המיועדת.

כיצד בן הזוג יכול לדעת מהו טעמה של בת זוגתו בתכשיטים? הרי שאם מדובר על גבר בלי שום ידע בתכשיטנות זהו מעשה קשה ואף מופרך אצל רוב הגברים להבדיל בין טבעת אירוסין מקסימה ועדינה לעומת טבעת גסה. אז ככה: ניתן לדעת מהו טעמה של בת הזוג על ידי מחקר קטן: ניתן להסתכל לבת הזוג בקופסת התכשיטים ולראות את הסגנון של התכשיטים שלה (קלאסיים או מעט יותר נועזים, עדינים או שמא מעט יותר גסים). מעבר לכך, ניתן לראות גם את הצבעים שבת הזוג חובבת יותר ופחות – צבעי זהב בצבע לבן, צבעי זהב בצבע צהוב או שמא בכלל פלטינה?

חשוב לזכור

חשוב מאוד לזכור שטבעות מסוג טבעת אירוסין הן טבעות מיוחדות שעולות הרבה כסף ולכן יש לרכוש את הטבעות הללו רק אצל אדם עליו סומכים או על חנות מוכרת. מומלץ לבקש המלצות על מקומות כאלו ואחרים מאנשים שקרובים אלינו, כגון: חברים, בני משפחה, מכרים ובהעדר המלצות מאנשים מוכרים וקרובים תמיד ניתנת האפשרות להיכנס אל רשת האינטרנט ולחפש אחר המלצות מצד גולשים שונים שרכוש במקומות אלו בעבר והכי חשוב – שיהיה הרבה מזל טוב
ליאת מנדלסון
ליאת מנדלסון
ליאת מנדלסון
מאמרים מאת ליאת מנדלסון
רוצה לחסוך כסף ברכישת טבעת אירוסין?
ראשית כל, מגיע לך מזל טוב. אם אתה נמצא במאמר הנ"ל סביר להניח שאתה חושב לקחת את מערכת היחסים עם בת זוגתך שלב אחד קדימה ובעצם להציע לה נישואין.
פורסם בקטגוריה חתונות ומתחתנים בתאריך 02.05.13
דרכים להוזלת מחיר טבעת האירוסין
למה להתפשר? למה לרכוש טבעת שלאחר זמן קצר בת הזוג תצטרך להחליף או לתקן ולא פחות חשוב מכך – למה לרכוש טבעת בתקציב שגבוה בהרבה מהיכולת הכלכלית?
פורסם בקטגוריה חתונות ומתחתנים בתאריך 11.04.13
מאמרים נוספים מהקטגוריה
Tom Shiri
טבעות אירוסין זולות - איפה לקנות?
קניית טבעת אירוסין אינה דבר זול. טבעת אירוסין מורכבת מהחומרים היקרים שקיימים, זהב ויהלומים.
נכתב ע"י Tom Shiri בקטגוריה חתונות ומתחתנים בתאריך 02.05.13
מזכרות בטעם
מתנות לאורחים - הוצאה מיותרת או לא?
עכשיו תשמעו את הדבר העיקרי והחשוב שיעזור לכם לעשות כסף באירוע, ויחד עם זאת אתם הופכים את האירוע שלכם ליוקרתי, לאופנתי ולרווחי! דבר שהרבה זוגות חושבים...
נכתב ע"י מזכרות בטעם בקטגוריה חתונות ומתחתנים בתאריך 30.06.13
מעוניינים ליצור קשר עם ליאת מנדלסון? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*