רכישה של טבעת אירוסין – טיפים בנושא
צפיות: 1415 \\ מילים: 303 \\ פורסם בתאריך: 05.03.13
על כך אין וויכוח – רכישה של טבעת למטרת אירוסין היא רכישה מלחיצה ואף בעלת כובד. למצוא את סוג הטבעת שהכלה המיועדת הכי תאהב, היא לא משימה פשוטה ועל אחת כמה וכמה לגבר שאין לו שום מידע קודם או ניסיון בנושא. אז כיצד ניתן למצוא טבעת שאכן תתאים לטעמה של בת הזוג?

טיפים חשובים לרכישת טבעת אירוסין

הדבר הראשון עליו יש לשים דגש כשרוצים לבחור טבעת למטרת אירוסין הוא ללא שום צל של ספק התקציב. לעיתים קרובות כאשר בן זוג רוצה להשקיע בבת זוגתו בטבעת אירוסין הוא חושב על כמה שהוא אוהב אותה ורוצה לרכוש עבורה את הטבעת היקרה ביותר מבין טבעות אירוסין אך זוהי לא הדרך החכמה ביותר לפעול. חשוב קודם כל להכיר את הבחורה לדעת האם יש לה טעם יוקרתי או שמא היא אוהבת טבעות אירוסין בסגנונות צנועים יותר. מעבר לכך, חשוב לדעת כמה ניתן להוציא ולא "לקפוץ מעל הפופיק" כמו שאומרים.

לאחר מכן, בעת בחירת טבעת אירוסין מקסימה יש להחליט על האבן. נכון, רוב טבעות האירוסין כיום מגיעות עם יהלומים אך ניתן למצוא כל מיני טבעות עם אבני חן. כמו כן, יש לבחור את צורת האבן או היהלום (כמו למשל: יהלום עגול, משושה, מרובע, טיפה, לב וכן הלאה). חשוב לזכור – צורת היהלום (או האבן) יכולים, ללא שום צל של ספק, לשנות את מראה הטבעת.

טיפ חשוב נוסף

על מנת לא ללכת לאיבוד בעולם התכשיטנות הסוחף מומלץ שלבחירת הטבעת להביא חבר קרוב או לחילופין (ואף טוב יותר) להביא חברה/אחות/אמא של בת הזוג מכיוון שנשים אלה מכירות את טעמה האישי, סביר להניח, יותר מבן הזוג וזה מכיוון שיש להן איזשהו ניסיון וידע רב יותר בנושא של תכשיטנות בכלל ובפרט בנושאי טבעות האירוסין. במידה ובן הזוג מחליט ללכת לבדו לבחור טבעת אירוסין נהדרת לבדו, מומלץ מאוד לצלם את התכשיטים שיש ברשות בת הזוג על מנת שהמוכר בחנות יוכל להציע לבן הזוג תכשיטים שאכן יקלעו לטעמה של הכלה המיועדת והכי חשוב – שיהיה המון מזל טוב!
ליאת מנדלסון
ליאת מנדלסון
ליאת מנדלסון
מאמרים מאת ליאת מנדלסון
רוצה לחסוך כסף ברכישת טבעת אירוסין?
ראשית כל, מגיע לך מזל טוב. אם אתה נמצא במאמר הנ"ל סביר להניח שאתה חושב לקחת את מערכת היחסים עם בת זוגתך שלב אחד קדימה ובעצם להציע לה נישואין.
פורסם בקטגוריה חתונות ומתחתנים בתאריך 02.05.13
מדוע כדאי להרכיב טבעת אירוסין לבד?
rnכיום ניתן למצוא בשוק מגוון נרחב של סוגי טבעות אירוסין – חלקן בעלות מראה גס יותר, חלקן בעלות מראה עדין יותר, חלקן בעלות זהב במשקל רב יותר או ההפך וכן הלאה. ניתן
פורסם בקטגוריה חתונות ומתחתנים בתאריך 02.05.13
מאמרים נוספים מהקטגוריה
דוד דרומר
חצוצרנית דתית בעידן המודרני
נגן החצוצרה הנודע לואי ארמסטרונג אמר בזמנו כי "מה שאנחנו מנגנים, זה החיים עצמם". 12 שנה לאחר שארמסטרונג שבק חיים, הגיעה לעולם התזה שלו. ולא סתם תזה,
נכתב ע"י דוד דרומר בקטגוריה חתונות ומתחתנים בתאריך 27.08.14
ענת משה
כיצב לנצל את האינטרנט לרכישת טבעות אירוסין
קנית טבעת אירוסין היא אירוע מרגש והצעד הראשון בדרך לחתונה.rnלפני שאתם יוצאים לחפש את טבעת האירוסין המשולמת בין חנויות התכשיטים השונות, נצלו את כוחו של האינטרנט.
נכתב ע"י ענת משה בקטגוריה חתונות ומתחתנים בתאריך 19.05.13
מעוניינים ליצור קשר עם ליאת מנדלסון? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*