רכישה של טבעת אירוסין – טיפים בנושא
צפיות: 1509 \\ מילים: 303 \\ פורסם בתאריך: 05.03.13
על כך אין וויכוח – רכישה של טבעת למטרת אירוסין היא רכישה מלחיצה ואף בעלת כובד. למצוא את סוג הטבעת שהכלה המיועדת הכי תאהב, היא לא משימה פשוטה ועל אחת כמה וכמה לגבר שאין לו שום מידע קודם או ניסיון בנושא. אז כיצד ניתן למצוא טבעת שאכן תתאים לטעמה של בת הזוג?

טיפים חשובים לרכישת טבעת אירוסין

הדבר הראשון עליו יש לשים דגש כשרוצים לבחור טבעת למטרת אירוסין הוא ללא שום צל של ספק התקציב. לעיתים קרובות כאשר בן זוג רוצה להשקיע בבת זוגתו בטבעת אירוסין הוא חושב על כמה שהוא אוהב אותה ורוצה לרכוש עבורה את הטבעת היקרה ביותר מבין טבעות אירוסין אך זוהי לא הדרך החכמה ביותר לפעול. חשוב קודם כל להכיר את הבחורה לדעת האם יש לה טעם יוקרתי או שמא היא אוהבת טבעות אירוסין בסגנונות צנועים יותר. מעבר לכך, חשוב לדעת כמה ניתן להוציא ולא "לקפוץ מעל הפופיק" כמו שאומרים.

לאחר מכן, בעת בחירת טבעת אירוסין מקסימה יש להחליט על האבן. נכון, רוב טבעות האירוסין כיום מגיעות עם יהלומים אך ניתן למצוא כל מיני טבעות עם אבני חן. כמו כן, יש לבחור את צורת האבן או היהלום (כמו למשל: יהלום עגול, משושה, מרובע, טיפה, לב וכן הלאה). חשוב לזכור – צורת היהלום (או האבן) יכולים, ללא שום צל של ספק, לשנות את מראה הטבעת.

טיפ חשוב נוסף

על מנת לא ללכת לאיבוד בעולם התכשיטנות הסוחף מומלץ שלבחירת הטבעת להביא חבר קרוב או לחילופין (ואף טוב יותר) להביא חברה/אחות/אמא של בת הזוג מכיוון שנשים אלה מכירות את טעמה האישי, סביר להניח, יותר מבן הזוג וזה מכיוון שיש להן איזשהו ניסיון וידע רב יותר בנושא של תכשיטנות בכלל ובפרט בנושאי טבעות האירוסין. במידה ובן הזוג מחליט ללכת לבדו לבחור טבעת אירוסין נהדרת לבדו, מומלץ מאוד לצלם את התכשיטים שיש ברשות בת הזוג על מנת שהמוכר בחנות יוכל להציע לבן הזוג תכשיטים שאכן יקלעו לטעמה של הכלה המיועדת והכי חשוב – שיהיה המון מזל טוב!
ליאת מנדלסון
ליאת מנדלסון
ליאת מנדלסון
מאמרים מאת ליאת מנדלסון
הכנות לחתונה – כיצד לעשות זאת נכון
לא פשוט להתכונן אל אחד האירועים החשובים ביותר בחיינו. למעשה, מדובר על תהליך לא פשוט ועבור רבים נחשב גם כתהליך מתיש.
פורסם בקטגוריה חתונות ומתחתנים בתאריך 11.04.13
רכישת טבעת אירוסין
ניתן למצוא אינסוף אפשרויות כשזה נוגע לבחירת טבעות למטרת אירוסין אך החוכמה היא לבצע את הרכישה בצורה מושכת.
פורסם בקטגוריה חתונות ומתחתנים בתאריך 09.03.13
מאמרים נוספים מהקטגוריה
shiri tayari
אולמות אירועים יוקתיים
נף האירועים בישראל, הינו ענף משגשג בגלל האירועים הרבים המשפחתיים שמתקיימים ברחבי הארץ. אם אתם גרים באזור הצפון, וקרוב לוודאי כי המשפחה שרוב המוזמנים יהיו מאזור
נכתב ע"י shiri tayari בקטגוריה חתונות ומתחתנים בתאריך 20.02.14
ניר שרמן
הרכבת תפריט קייטרינג בשרי – טיפים שימושיים
האוכל באירוע הוא אחד הפרמטרים החשובים ביותר, כאשר בוחרים נכונה את התפריט ואת שילובי המנות האורחים ייהנו מאוד. קייטרינג בשרי לאירוע נחשב לבחירה כמעט בטוחה.
נכתב ע"י ניר שרמן בקטגוריה חתונות ומתחתנים בתאריך 09.09.14
מעוניינים ליצור קשר עם ליאת מנדלסון? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*