רכב המותאם למשפחות
צפיות: 1440 \\ מילים: 361 \\ פורסם בתאריך: 29.12.15
לא כל הרכבים מתאימים למשפחות, שלא לדבר על משפחות מרובות ילדים. בנוסף להוצאות דלק ובעיות חנייה, משפחות נאלצות גם להתמודד עם נושא הצפיפות ברכב. מרבית הרכבים מותאמים בפועל להסעה של כמות קטנה של נוסעים. כאשר יש צורך להעמיס ציוד ולהושיב ילדים מתחילת הבעיה המוכרת של החוסר מקום. הפתרון לבעיה מגיע בתור רכב 7 מקומות המאפשר חוויית נסיעה מרווחת ונוחה יותר עבור כל בני המשפחה. בעבר רכבים אלה נחשבו למסורבלים וגדולים מדי, אך אין זה כך היום. הרכב שוכלל ועוצב מחדש על מנת לשלב חלל מרווח עם עיצוב נוח וקומפקטי, המתאים הן לנסיעה בתוך העיר והן לנסיעות שטח. ניתן להשתמש ברכב לנסיעת עבודה שגרתית בעיר ומציאת חנייה ברחובות העמוסים ובסופי שבוע לקחת את כל המשפחה לטיול שטח מחוץ לעיר. 
רכבים בעלי 7 מקומות אינם חדשים במחוזותינו. דגמים רבים של חברות שונות מיוצרים כבר זה 60 שנה וניתן לראות אותם בכבישי הארץ. הרכבים הישנים אינם שווי ערך בשכלולם לדגמים החדשים, אך הם מהווים תזכורת לאיכות ועמידות של רכבים אלו.

מהם יתרונותיו של רכב 7 מקומות?

חשוב לבחור ברכב 7 מקומות המתאים בדיוק לצרכיכם ולצרכי משפחתכם. קיימים לא מעט דגמים איכותיים בארץ וחשוב לבחור את הדגם שליצרנית שלו אתם מתחברים וסומכים. אז מה הם היתרונות של רכב זה?
הרכב מתאים למשפחות גדולות שיש להן יותר מ 2 או 3 ילדים.
לרכב יש תא מטען גדול המסוגל להכיל היקף גדול של ציוד.
מנוע היברידי המאפשר חסכון בדלק.
עיצוב אווירודינאמי מתקדם.

מהם יתרונות המנוע ההיברידי?

מנוע היברידי מאפשר לא רק חסכון בדלק אלא גםמסייע להפחית את זיהום האוויר. השיטה של המנועים הנפרדים מאפשרת ניצול מקסימלי של אפשרויות המנוע. ניתן לעבור למנוע חשמלי בכל עת ולהיהנות מנסיעה שקטה יותר.
בתוך העיר ניתן להשתמש במנוע חשמלי ללא חשש ולחסוך כסף ולשפר את איכות הסביבה במקום המגורים.
מחוץ לעיר ניתן לעבור בקלות לנהיגה עם מנוע הפועל על דלק.

חלל גמיש וניתן להתאמה אישית

עצם העובדה שמדובר בנסיעה של רכב 7 מקומות, אין פירושה שלא ניתן להתאים ולשנות את החלל הפנימי של הרכב. ניתן להסיר ולקפל מושבים בקלות ובנוחות כאשר הם לא בשימוש ולהיהנות מחלל מרווח והרבה מקום לרגליים. ניתן להתאים את הרכב גם למספר נוסעים קטן יותר בעת הצורך. 

סוג זה של רכב אינו רק מיועד למשפחות אלא מתאים גם למגזר העסקי להסעה של עובדים. מספר במקומות הרב יותר והחלל המרווח, יחד עם חסכון משמעותי בדלק הופכים את המכונית לרכב עבודה משתלם במיוחד. 
 
יוסי רייכמן
יוסי רייכמן
טויוטה רייכמן עודד רייכמן-סוכנות מכירות ומוסך מורשה כל דגמי טויוטה בתל אביב ומרכז.
מאמרים נוספים מהקטגוריה
ליאת מנדלסון
רגע לפני שרוכשים, בודקים – מה יודעים על מצברים?
ראשית כל, מזל טוב. החלטתם לרכוש רכב וכעת עליכם לדעת אודות אחד החלקים החשובים ביותר בכל כלי רכב ממונע – הלב החשמלי של כלי הרכב, המצבר. אז למה למעשה המצבר משמש?
נכתב ע"י ליאת מנדלסון בקטגוריה כלי רכב אחר בתאריך 16.10.13
anat AMAR
רכיבה מקצועית - הדרך המהירה להיכנס לכושר
למה לא להפוך את הרכיבה לפעילות ספורטיבית אינטנסיבית?
נכתב ע"י anat AMAR בקטגוריה כלי רכב אחר בתאריך 19.05.15
מעוניינים ליצור קשר עם יוסי רייכמן? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*