רכב המותאם למשפחות
צפיות: 1248 \\ מילים: 361 \\ פורסם בתאריך: 29.12.15
לא כל הרכבים מתאימים למשפחות, שלא לדבר על משפחות מרובות ילדים. בנוסף להוצאות דלק ובעיות חנייה, משפחות נאלצות גם להתמודד עם נושא הצפיפות ברכב. מרבית הרכבים מותאמים בפועל להסעה של כמות קטנה של נוסעים. כאשר יש צורך להעמיס ציוד ולהושיב ילדים מתחילת הבעיה המוכרת של החוסר מקום. הפתרון לבעיה מגיע בתור רכב 7 מקומות המאפשר חוויית נסיעה מרווחת ונוחה יותר עבור כל בני המשפחה. בעבר רכבים אלה נחשבו למסורבלים וגדולים מדי, אך אין זה כך היום. הרכב שוכלל ועוצב מחדש על מנת לשלב חלל מרווח עם עיצוב נוח וקומפקטי, המתאים הן לנסיעה בתוך העיר והן לנסיעות שטח. ניתן להשתמש ברכב לנסיעת עבודה שגרתית בעיר ומציאת חנייה ברחובות העמוסים ובסופי שבוע לקחת את כל המשפחה לטיול שטח מחוץ לעיר. 
רכבים בעלי 7 מקומות אינם חדשים במחוזותינו. דגמים רבים של חברות שונות מיוצרים כבר זה 60 שנה וניתן לראות אותם בכבישי הארץ. הרכבים הישנים אינם שווי ערך בשכלולם לדגמים החדשים, אך הם מהווים תזכורת לאיכות ועמידות של רכבים אלו.

מהם יתרונותיו של רכב 7 מקומות?

חשוב לבחור ברכב 7 מקומות המתאים בדיוק לצרכיכם ולצרכי משפחתכם. קיימים לא מעט דגמים איכותיים בארץ וחשוב לבחור את הדגם שליצרנית שלו אתם מתחברים וסומכים. אז מה הם היתרונות של רכב זה?
הרכב מתאים למשפחות גדולות שיש להן יותר מ 2 או 3 ילדים.
לרכב יש תא מטען גדול המסוגל להכיל היקף גדול של ציוד.
מנוע היברידי המאפשר חסכון בדלק.
עיצוב אווירודינאמי מתקדם.

מהם יתרונות המנוע ההיברידי?

מנוע היברידי מאפשר לא רק חסכון בדלק אלא גםמסייע להפחית את זיהום האוויר. השיטה של המנועים הנפרדים מאפשרת ניצול מקסימלי של אפשרויות המנוע. ניתן לעבור למנוע חשמלי בכל עת ולהיהנות מנסיעה שקטה יותר.
בתוך העיר ניתן להשתמש במנוע חשמלי ללא חשש ולחסוך כסף ולשפר את איכות הסביבה במקום המגורים.
מחוץ לעיר ניתן לעבור בקלות לנהיגה עם מנוע הפועל על דלק.

חלל גמיש וניתן להתאמה אישית

עצם העובדה שמדובר בנסיעה של רכב 7 מקומות, אין פירושה שלא ניתן להתאים ולשנות את החלל הפנימי של הרכב. ניתן להסיר ולקפל מושבים בקלות ובנוחות כאשר הם לא בשימוש ולהיהנות מחלל מרווח והרבה מקום לרגליים. ניתן להתאים את הרכב גם למספר נוסעים קטן יותר בעת הצורך. 

סוג זה של רכב אינו רק מיועד למשפחות אלא מתאים גם למגזר העסקי להסעה של עובדים. מספר במקומות הרב יותר והחלל המרווח, יחד עם חסכון משמעותי בדלק הופכים את המכונית לרכב עבודה משתלם במיוחד. 
 
יוסי רייכמן
יוסי רייכמן
טויוטה רייכמן עודד רייכמן-סוכנות מכירות ומוסך מורשה כל דגמי טויוטה בתל אביב ומרכז.
מאמרים נוספים מהקטגוריה
ניר שרמן
אין חניה בעיר הגדולה
עבור מרחבים עירוניים שרק הולכים ונעשים יותר ויותר צפופים עם השנים והבניה המרובה המקוות עבור חניה לרכבים פרטיים רק הולכים ומצטמצמים ומה שנותר מתאים בקושי לרכבים
נכתב ע"י ניר שרמן בקטגוריה כלי רכב אחר בתאריך 06.03.16
ניר רביב
גולפית – רכב תפעולי חשמלי
גולפית – רכב תפעולי חשמלי פשוט ונוח ביותר לשינוע עובדים וסחורה בתוך מפעלים או מבנים ציבוריים גדולים. גולפית מיועדת לצורכי ניידות, היא נוחה להפליא.
נכתב ע"י ניר רביב בקטגוריה כלי רכב אחר בתאריך 29.08.15
מעוניינים ליצור קשר עם יוסי רייכמן? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*