ריהוט סלוני
צפיות: 1674 \\ מילים: 405 \\ פורסם בתאריך: 07.07.14
לשמחתנו כאשר משפצים את הבית שלנו או עוברים לבית חדש, שלב בחירת ריהוט סלוני הינו כבר בתחילת הדרך. באופן כללי שיפוץ בית ומעבר דירה אינו דבר של מה בכך ואינו פשוט כלל כך ששלב בחירת ריהוט סלוני הוא בהכרח אחד השלבים המהנים בכלל השיפוץ ועיצוב הבית והוא נותן לנו את המוטיבציה להמשיך ולשמור על כלל העיצוב בבית . עיצוב ריהוט סלוני ורכישת ריהוט סלוני לבית הינם חשובים מאד ומגיעים כבר בשלבים הראשונים מאחר והסלון הוא לרוב המרכז בביתנו הוא משפיע רבות על העיצוב הכללי בבית ונותן את הטון לשאר חלקי הבית. בנוסף, הסלון הוא מעיין כרטיס ביקור נוסף שלנו לאחר שהאורח נכנס בדלת ביתנו וחשוב מאד שנקפיד על העיצוב הכללי שלו על פי טעמינו ונחליט מראש על האופי שאנחנו רוצים בסלון שלנו ולפיכך נבחר מערכות ישיבה וסלונים בהתאם לאופי, לעיצוב ולכיוון עליו החלטנו.

בעבר ריהוט סלוני כלל בדרך כלל את הקונספט הקבוע של 2 כורסאות וספה אחת לשלושה איש לישיבה, לצד זה היו מזנונים בעיצוב כבד ומאסיבי, הפתיע אותי שדווקא אצל סבתי וסבי הצליחו לשמור על אופי קליל ולמרות שעדיין עיצוב המזנון היה דיי מאסיבי הוא היה לבן עם ויטרינות זכוכית כך שהעיצוב הושפע ברובו ממה שהיה בפנים המזנון. לצד זה כמובן יש את שולחן הקפה והטלויזיה. יש אנשים שלא אוהבים טלויזיה באזור האירוח שלהם ויש לקחת זאת גם כן ברכישת ריהוט סלוני לבית ואם מתאפשר לכן ליצור שני אזורי סלון אחד לאירוח ואחד ליום יום אפשר לשחק עם זה הריהוט בין שני חדרי האירוח.

ניתן לשלב את אותו האופי על ידי ריהוט מסגנון דומה ולשמור על האופי הכללי שאנו רוצים להקנות בעיצוב הבית. היום כבר הקונספט השמרני של שתי כורסאות יחיד או שניים וספה אחת לשלושה כבר הולך ופוחת והעיצוב הרבה פחות שמרני כך שניתן לשחק יותר עם רכישת ריהוט סלוני לביתנו ולהתאימו ביתר דיוק לסוג הסלון שלנו, לגודל הבית שלנו וכמובן לפי טעמינו.

אם בעבר בכדי לרכוש ריהוט סלוני לבית היה נדרש גם תקציב גבוה הרי שהיום אין זה כך כלל, אם אנחנו מדברים אפילו על סטודנטים שרוצים לעצב את סלון דירתם השכורה בצורה יפה ונאותה הרי שיש להם האפשרות לרכוש ריהוט סלוני במחירים נמוכים יחסית בחנויות עשה זאת בעצמך וחלק מהריהוט יכול להירכש באזורי תעשייה וגם באזור חנויות כמו זה שברחוב הרצל בתל אביב ולהגיע לעיצוב באיכות טוב ולפי טעמם. כאשר נרכוש ריהוט סלוני בעיקר אם מדובר בבית משפחתי ברוך ילדים עלינו להתחשב בפן הבטיחותי שלו להתחשב בדיירי הבית שיהיה להם נוח להשתמש בו וגם מספיק מרווח לילדים כאשר הם מתרוצצים בבית. יש לקחת בחשבון גם כאן תכנון מראש וכך להגיע לעיצוב מקסימאלי ואיכות גבוהה.
 
מאמרים מאת shiri tayari
עבודות ברזל
מתעניינים בעבודות ברזל מתקדמות לבית שלכם? חושבים להחליף את הפרזול בארונות ובמזנונים לפרזול יוקרתי ומעוצב?
פורסם בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 01.05.14
המדריך לקניית מקלחונים לאמבטיה
מקלחונים הם אזור הדוש בחדר האמבטיה. ישנם סוגים רבים של מקלחונים: הגדלים משתנים, ודגמי ברז הדוש עצמו רבים מאד.
פורסם בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 09.09.14
מאמרים נוספים מהקטגוריה
אורי גיל
בתי עץ - הפתרון לבעיית יוקר הדיור
אומנם זה נכון שהעידן שבו אנחנו חיים הוא מאוד טכנולוגי ומתקדם, אך דווקא בשל כך יש לאנשים את הנטייה ואת הרצון לחזור למשהו שנראה יותר טבעי. אם אתם חושבים לבנות היו
נכתב ע"י אורי גיל בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 31.05.14
ליעד רוזנברג
עיצוב הבית מבלי לפשוט את הרגל
עברתם לבית חלומותיכם ועדיין מרגישים שמשהו חסר?rnבמאמר זה אתן לכם מספר טיפים לריענון ושדרוג הבית ללא הוצאות גדולות.rn
נכתב ע"י ליעד רוזנברג בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 30.07.13
מעוניינים ליצור קשר עם shiri tayari? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*