ריהוט לבית - ריהוט משלים להפגת השעמום
צפיות: 1607 \\ מילים: 296 \\ פורסם בתאריך: 28.03.13
מהו בכלל ריהוט משלים?

בחללים שונים של הבית ניתן למצוא לעתים פינות חסרות כל טעם עיצובי ייחודי, או במילים אחרות פינות משעממות. רשתות הריהוט הגדולות כיום, מציעות לכלל הציבור לשפר את התראה של הפינות המשעממות הללו שבבית, דרך הוספה של אלמנטים עיצוביים הנקראים גם רהיטים משלימים.

מדובר ברהיטים כמו, ארוניות בעלות פיתוחים ועיטורים ססגוניים, שידות מעוצבות, קונסולות בדגמים שונים, גופי תאורה מיוחדים, מראות בעלות מסגרות מעוצבות, הדומים בשלל צבעים, וכיוצא בזה. כל אלו עשויים לתרום רבות למראה הפינה שבבית באמצעות כך שהם מאפשרים השלמה של העיצוב הכללי שבבית.

ריהוט לבית משלים- כיצד הוא יכול לתרום למראה הכללי?

תתפלאו לגלות עד כמה פריט קטן שעל פניו נראה זניח ושולי לחלוטין יכול להשתלב בצורה כה מדויקת בפינה מסוימת של הבית, חסרת כל חן וייחודיות. במיוחד עבור הפינות הללו יוצרו הרהיטים המשלימים אשר נושאים בחובם מראה אמירה ייחודית ואישית אשר משקפת את הלך רוחו של בעל הבית או הדירה.

ריהוט לבית אשר נועד עבור השלמה של העיצוב הכללי יכול לנשוא אופי הומוריסטי, להקנות אולי תחושה של חמימות בחלל שבו הוא ממוקם, ואין זה משנה מהו גודלו או משקלו, כל עוד הוא תוכנן דרך התייחסות ניכרת לפן העיצובי הוא עשוי להוסיף חן וקסם לכל חלל באשר הוא.

ריהוט לבית משלים- עבור אלו פינות בבית הוא מיועד?

אנו ממליצים לשלב רהיטי יוקרה משלימים בכמה פינות של הבית, כאשר המועדפת עלינו נמצאת בסמוך לאזור הכניסה של הבית. אזור הכניסה הוא אזור מרכזי ביתר אשר מהווה חלק אינטגראלי מהעיצוב הכללי של הבית, על כן יש להתייחס לעיצובו בהתאם.

רהיטים משלימים לבית- קונסולות בחלל הכניסה

חלל הכניסה משמש כמעבר בין שטחו החיצוני של הבית והאווירה הנלווית אליו לבין החלל הפנימי של הבית. בחללי הכניסה של הבית מומלץ להוסיף רהיטים יוקרתיים משלימים דוגמת קונסולות אשר עשויות מחומרים טבעיים, עץ, זכוכית או ברזל, כאשר מעליהן ניתן לתלות תמונה על הקיר , גוף תאורה קטן או מנורת שולחן מעוצבת או כל פריט ריהוט מעוצב קטן אחר.
מאמרים מאת eli levy
החומרים מהם עשויים מזרנים
מזרנים עשויים מחומרים שונים, וזאת הודות לטכנולוגיות החדשות שנכנסו בשנים האחרונות בתחום ייצור מזרנים.
פורסם בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 05.05.13
רהיטי יוקרה- לא רק לאריסטוקרטים
רבים שוגים בשעה שהם חושבים שרהיטי יוקרה מיועדים רק ללקוחות מבוגרים בעלי סגנון חיים מתון ומבוקר, הנוהגים לארח אורחים מכובדים, לקיים ארוחות רשמיות וכדומה...
פורסם בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 22.04.13
מאמרים נוספים מהקטגוריה
ליעד רוזנברג
עיצוב סלון- כיצד?
הסלון מהווה את כרטיס הביקור של הבית היות ובד"כ הוא החלל הראשון שרואים מיד כשנכנסים לבית. על כן, כאשר אנו מתכננים ומעצבים את הסלון יש להתייחס אליו בכובד ראש.
נכתב ע"י ליעד רוזנברג בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 18.08.13
ליעד רוזנברג
עיצוב דירות יוקרה- כיצד?
כיצד להפוך דירה קיימת לדירה יוקרתית? האם בהכרח צריך לקנות דירת יוקרה חדשה מקבלן? מהי דירה יוקרתית? ומה הופך אותה לדירה יוקרתית?
נכתב ע"י ליעד רוזנברג בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 27.08.13
מעוניינים ליצור קשר עם eli levy? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*