ריהוט לבית - ריהוט משלים להפגת השעמום
צפיות: 1702 \\ מילים: 296 \\ פורסם בתאריך: 28.03.13
מהו בכלל ריהוט משלים?

בחללים שונים של הבית ניתן למצוא לעתים פינות חסרות כל טעם עיצובי ייחודי, או במילים אחרות פינות משעממות. רשתות הריהוט הגדולות כיום, מציעות לכלל הציבור לשפר את התראה של הפינות המשעממות הללו שבבית, דרך הוספה של אלמנטים עיצוביים הנקראים גם רהיטים משלימים.

מדובר ברהיטים כמו, ארוניות בעלות פיתוחים ועיטורים ססגוניים, שידות מעוצבות, קונסולות בדגמים שונים, גופי תאורה מיוחדים, מראות בעלות מסגרות מעוצבות, הדומים בשלל צבעים, וכיוצא בזה. כל אלו עשויים לתרום רבות למראה הפינה שבבית באמצעות כך שהם מאפשרים השלמה של העיצוב הכללי שבבית.

ריהוט לבית משלים- כיצד הוא יכול לתרום למראה הכללי?

תתפלאו לגלות עד כמה פריט קטן שעל פניו נראה זניח ושולי לחלוטין יכול להשתלב בצורה כה מדויקת בפינה מסוימת של הבית, חסרת כל חן וייחודיות. במיוחד עבור הפינות הללו יוצרו הרהיטים המשלימים אשר נושאים בחובם מראה אמירה ייחודית ואישית אשר משקפת את הלך רוחו של בעל הבית או הדירה.

ריהוט לבית אשר נועד עבור השלמה של העיצוב הכללי יכול לנשוא אופי הומוריסטי, להקנות אולי תחושה של חמימות בחלל שבו הוא ממוקם, ואין זה משנה מהו גודלו או משקלו, כל עוד הוא תוכנן דרך התייחסות ניכרת לפן העיצובי הוא עשוי להוסיף חן וקסם לכל חלל באשר הוא.

ריהוט לבית משלים- עבור אלו פינות בבית הוא מיועד?

אנו ממליצים לשלב רהיטי יוקרה משלימים בכמה פינות של הבית, כאשר המועדפת עלינו נמצאת בסמוך לאזור הכניסה של הבית. אזור הכניסה הוא אזור מרכזי ביתר אשר מהווה חלק אינטגראלי מהעיצוב הכללי של הבית, על כן יש להתייחס לעיצובו בהתאם.

רהיטים משלימים לבית- קונסולות בחלל הכניסה

חלל הכניסה משמש כמעבר בין שטחו החיצוני של הבית והאווירה הנלווית אליו לבין החלל הפנימי של הבית. בחללי הכניסה של הבית מומלץ להוסיף רהיטים יוקרתיים משלימים דוגמת קונסולות אשר עשויות מחומרים טבעיים, עץ, זכוכית או ברזל, כאשר מעליהן ניתן לתלות תמונה על הקיר , גוף תאורה קטן או מנורת שולחן מעוצבת או כל פריט ריהוט מעוצב קטן אחר.
מאמרים מאת eli levy
רהיטים מעוצבים – אומנות לשמה!
עיצוב רהיטי יוקרה דורש מאנשי המקצוע לחשיבה מקורית, יצירתית, ועם זאת פרקטית ושימושית. כך למשל, כשמדובר בפינת אוכל לא מדובר רק בשולחן עם כמה כסאות...
פורסם בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 02.05.13
החומרים מהם עשויים מזרנים
מזרנים עשויים מחומרים שונים, וזאת הודות לטכנולוגיות החדשות שנכנסו בשנים האחרונות בתחום ייצור מזרנים.
פורסם בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 05.05.13
מאמרים נוספים מהקטגוריה
ליעד רוזנברג
ההבדל בן מעצב פנים לאדריכל
מתי לקחת מעצב פנים? האם לכל שיפוץ צריך אדריכל? ואיך עובדים האדריכל ומעצב הפנים יחד באותו פרויקט?
נכתב ע"י ליעד רוזנברג בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 30.07.13
shiri tayari
בחירת מזרונים זוגיים איכותיים
יש המון סוגים של מזרונים זוגיים יש כאלה הנמכרים בסכומים של 1000 ₪ יש גם בחמש מאות ₪ ואם תחפשו עוד תוכלו למצוא מזרונים זוגיים במחיר אפילו נמוך מזה.
נכתב ע"י shiri tayari בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 09.09.14
מעוניינים ליצור קשר עם eli levy? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*