ריהוט לבית חייב לשלב נוחות ופרקטיות
צפיות: 1511 \\ מילים: 308 \\ פורסם בתאריך: 03.06.13
ריהוט לבית חייב לשלב נוחות ופרקטיות

כאשר אתם בוחרים ריהוט לבית, אתם מעצבים את "כרטיס הביקור " שלכם. תפקידו של ריהוט הבית שלכם הוא בעל חשיבות רבה באסתטיקה שלו, באווירה שהוא מקנה וכו'. יחד עם זאת, יש לקחת בחשבון כי על ריהוט לבית להיות לא רק יפה או מרשים או מיוחד אלא גם נוח. בסופו של דבר ריהוט נועד בכדי להשתמש בו ולא רק לחן או למטרות קישוט, בפרט כאשר מדובר בריהוט כגון סלון, פינות אוכל וחדרי שינה.

ריהוט לבית- סגנונות שונים

בהתאם לסגנון שלכם ולטעמכם האישי תוכלו לעצב את הבית בעזרת ריהוט מתאים. ריהוט כפרי, ריהוט מודרני, ריהוט עתיק וכדומה. כאשר אתם מחליטים לרכוש ריהוט לבית, קחו בחשבון כמה פרמטרים חשובים בטרם תקבלו החלטה: מה מטרת ריהוט זה? כמה מקום יש לכם בבית עבורו? כמה נפשות גרים בבית והאם גודל הריהוט עולה בקנה אחד עם השימוש שאתם מיעדים לו? כך למשל, אם ברצונכם לרכוש פינת אוכל, חשוב שגודלה של פינת האוכל תתאים למקום בבית שמיועד לה. כמו כן, אם אתם נוהגים לסעוד בפינת האוכל על בסיס יומיומי, חשוב שהיא תותאם בגודלה למספר הנפשות, על אחת כמה וכמה אם אתם נוהגים לארח בפינת אוכל מספר סועדים- יש לוודא כי כולם יכולים לשבת סביב לשולחן בניחותא וליהנות מהארוחה ומהחברותא.

ריהוט איכותי הוא ריהוט לטווח ארוך

אם אתם כבר משקיעים זמן, מרץ, מחשבה וכסף, מוטב שתרכשו ריהוט לבית מאיכות גבוהה ולא ריהוט העשוי מחומרים זולים ולא איכותיים. מדוע? מכיוון שרובינו לא נוהגים להחליף את ריהוט הבית שלנו חדשות לבקרים. למעשה, ריהוט נועד לשמש אותנו הרבה שנים, ולכן מומלץ להשקיע בריהוט איכותי שאכן יהיה מסוגל לשרת אותנו פרק זמן ארוך. בדרך זו נמנע מאיתנו כיתות רגליים מיותר ועוגמת נפש. לכן, שקללו את כל הפרמטרים החשובים לבחירת ריהוט לבית: מטרתו, מיקומו, סגנון החיים שלכם, תדירות השימוש בו וכדומה. כמובן, יש  ריהוט שרובינו משתמשים בו על בסיס יומיומי ללא קשר לסגנון החיים שלנו- למשל חדרי שינה, ויש ריהוט שהשימוש בו שונה ממשפחה למשפחה- למשל פינת אוכל או סלון.
מאמרים מאת eli levy
ריהוט לבית בהתאמה אישית
כאשר אתם רוכשים ריהוט, הצטיידו במידות החלל בבית שעמד לרשותו של אותו רהיט. לא פעם אנשים חולמים על פינת אוכל מסוימת או מדמיינים את עצמם שוקעים בסלון חלומי כזה או
פורסם בקטגוריה מעבר דירה בתאריך 03.06.13
מה לצילום ולביוב?
אינסטלטורים רבים מציעים כחלק מסל השירותים שלהם גם את האפשרות לבצע צילום ביוב. צילום ביוב נעשה באמצעות מצלמה משוכללת ואטומה למים המחוברת אל כבל אופטי קשיח וגמיש.
פורסם בקטגוריה אינסטלציה בתאריך 11.04.13
מאמרים נוספים מהקטגוריה
רפי מט
קמינים לעיצוב וחימום הבית
היתרונות השונות של הקמינם הכוללת בעיקר חימום איכותי ונעים ושידרוג משמעותי של עיצוב הבית
נכתב ע"י רפי מט בקטגוריה עיצוב בתאריך 09.09.14
אורי בראון
כך תארגני לבד מסיבת רווקות בלתי נשכחת
אם את מתחתנת בקרוב, את ודאי מעוניינת לערוך מסיבת רווקות לך ולחברותיך, כזו שעוד רבות ידובר בה. הנה איך לעשות זאת.
נכתב ע"י אורי בראון בקטגוריה עיצוב בתאריך 10.04.14
מעוניינים ליצור קשר עם eli levy? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*