ריהוט לבית חייב לשלב נוחות ופרקטיות
צפיות: 1583 \\ מילים: 308 \\ פורסם בתאריך: 03.06.13
ריהוט לבית חייב לשלב נוחות ופרקטיות

כאשר אתם בוחרים ריהוט לבית, אתם מעצבים את "כרטיס הביקור " שלכם. תפקידו של ריהוט הבית שלכם הוא בעל חשיבות רבה באסתטיקה שלו, באווירה שהוא מקנה וכו'. יחד עם זאת, יש לקחת בחשבון כי על ריהוט לבית להיות לא רק יפה או מרשים או מיוחד אלא גם נוח. בסופו של דבר ריהוט נועד בכדי להשתמש בו ולא רק לחן או למטרות קישוט, בפרט כאשר מדובר בריהוט כגון סלון, פינות אוכל וחדרי שינה.

ריהוט לבית- סגנונות שונים

בהתאם לסגנון שלכם ולטעמכם האישי תוכלו לעצב את הבית בעזרת ריהוט מתאים. ריהוט כפרי, ריהוט מודרני, ריהוט עתיק וכדומה. כאשר אתם מחליטים לרכוש ריהוט לבית, קחו בחשבון כמה פרמטרים חשובים בטרם תקבלו החלטה: מה מטרת ריהוט זה? כמה מקום יש לכם בבית עבורו? כמה נפשות גרים בבית והאם גודל הריהוט עולה בקנה אחד עם השימוש שאתם מיעדים לו? כך למשל, אם ברצונכם לרכוש פינת אוכל, חשוב שגודלה של פינת האוכל תתאים למקום בבית שמיועד לה. כמו כן, אם אתם נוהגים לסעוד בפינת האוכל על בסיס יומיומי, חשוב שהיא תותאם בגודלה למספר הנפשות, על אחת כמה וכמה אם אתם נוהגים לארח בפינת אוכל מספר סועדים- יש לוודא כי כולם יכולים לשבת סביב לשולחן בניחותא וליהנות מהארוחה ומהחברותא.

ריהוט איכותי הוא ריהוט לטווח ארוך

אם אתם כבר משקיעים זמן, מרץ, מחשבה וכסף, מוטב שתרכשו ריהוט לבית מאיכות גבוהה ולא ריהוט העשוי מחומרים זולים ולא איכותיים. מדוע? מכיוון שרובינו לא נוהגים להחליף את ריהוט הבית שלנו חדשות לבקרים. למעשה, ריהוט נועד לשמש אותנו הרבה שנים, ולכן מומלץ להשקיע בריהוט איכותי שאכן יהיה מסוגל לשרת אותנו פרק זמן ארוך. בדרך זו נמנע מאיתנו כיתות רגליים מיותר ועוגמת נפש. לכן, שקללו את כל הפרמטרים החשובים לבחירת ריהוט לבית: מטרתו, מיקומו, סגנון החיים שלכם, תדירות השימוש בו וכדומה. כמובן, יש  ריהוט שרובינו משתמשים בו על בסיס יומיומי ללא קשר לסגנון החיים שלנו- למשל חדרי שינה, ויש ריהוט שהשימוש בו שונה ממשפחה למשפחה- למשל פינת אוכל או סלון.
מאמרים מאת eli levy
שינוע פנאומטי- מה זה בכלל?
שינוע פנאומטי הוא שינוע שבעזרתו ניתן לשנע משלוחים שונים בין אגפים שונים של מבנה, או ממבנה למבנה.
פורסם בקטגוריה בית חכם בתאריך 15.04.13
מערכות ישיבה - בחירת מערכת ישיבה מתאימה
צעד מרכזי במהלך עיצוב מחודש של חלל הבית או רכישה של רהיטים עבור חדרים שונים בבית, הינו עיצוב הסלון ובחירה של מערכת ישיבה מתאימה. הסלון כאמור הוא אחד מן החללים.
פורסם בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 28.03.13
מאמרים נוספים מהקטגוריה
נינו אורפלי
ציורים לבית ולמשרד
איך בוחרים צחיורים לבית או המשרד? השכרת ציורים קונספט חדש!
נכתב ע"י נינו אורפלי בקטגוריה עיצוב בתאריך 30.07.14
shaydl dshay
משלוחי פרחים בחולון הגינה של סבתא חנה
הגינה של סבתא חנה תשמח לתת לכם מאמרים וטיפים בעניין עיצוב פרחים טיפול בפרחים וכוו... www.ha-gina.co.il
נכתב ע"י shaydl dshay בקטגוריה עיצוב בתאריך 27.08.14
מעוניינים ליצור קשר עם eli levy? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*