רוצה לחסוך כסף ברכישת טבעת אירוסין?
צפיות: 1381 \\ מילים: 300 \\ פורסם בתאריך: 02.05.13

ראשית כל, מגיע לך מזל טוב. אם אתה נמצא במאמר הנ"ל סביר להניח שאתה חושב לקחת את מערכת היחסים עם בת זוגתך שלב אחד קדימה ובעצם להציע לה נישואין. כפי שאתה בטח יודע (או לחילופין – כפי שאתה עומד ללמוד) לרכוש טבעת למטרת אירוסין היא משימה לא פשוטה ומעבר לכך – מדובר על משימה יקרה מאוד.

אז מה עושים על מנת להצליח לרכוש טבעת למטרת אירוסין שתהיה טבעת מקסימה, יפה ובטעמה של בת הזוג אך עם זאת שתהיה במחיר סביר, כזה שתצליח לעמוד בו? ובכן, כיום ניתן להוזיל במחיריהן של טבעות האירוסין על ידי מספר אפשרויות, במאמר הבא נסרוק את האפשרויות שעומדות בפנייך.

הוזלת טבעות אירוסין – זה אפשרי

אז כיצד ניתן להוזיל את מחיר הטבעת? קודם כל – משקל הזהב של הטבעת. כידוע לך, ניתן לבחור טבעת למטרת אירוסין שתהיה בזהב בצבע לבן או צהוב (כמובן שיש גם את אפשרות הפלטינה). משקל הזהב עלה בשנים האחרונות ולכן יש לו משמעות גדולה מאוד כשמדובר על מחירה של הטבעת, כשרוצים להוזיל עלויות ומעוניין לרכוש טבעת אירוסין זולה יותר מומלץ לבחור בטבעת במשקל זהב נמוך.

עיצוב הטבעת הוא, ללא שום צל של ספק, אחד הגורמים המכריעים בכל הנוגע למחירה של הטבעת. על מנת להצליח להוזיל עלויות חשוב שלא לחפש וכמובן שגם לא לרכוש טבעת שיש בה עיטורים רבים ועיצוב חדשני ועכשווי אחרת המחיר יהיה בהתאם. מומלץ ללכת על עיצוב פשוט יותר, קלאסי שיצליח להרשים אך עם זאת לא יגרום לך להוציא יותר כסף ממה שתכננת.

מדד נוסף שמשפיע רבות על מחירה של טבעת אירוסין מיוחדת הם כמובן כמות היהלומים שבוחרים לשבץ בטבעת. המשוואה נורא פשוטה – ככול שקיימים יותר יהלומים אשר משובצים בטבעת, כך מחיר הטבעת עולה. מעבר לכמות היהלומים שמשפיע על מחירה הסופי של הטבעת חשוב לזכור דבר נוסף – ככול שיש יותר יהלומים, יש לבעל המקצוע יותר עבודת שיבוץ על כל יהלום וזהו פרמטר נוסף שמוכרי טבעות האירוסין מתחשבים בו כאשר הם מוכרים את התכשיטים.
ליאת מנדלסון
ליאת מנדלסון
ליאת מנדלסון
מאמרים מאת ליאת מנדלסון
רכישה של טבעת אירוסין – טיפים בנושא
רכישה של טבעת למטרת אירוסין היא רכישה מלחיצה ואף בעלת כובד. למצוא את סוג הטבעת שהכלה המיועדת הכי תאהב, היא לא משימה פשוטה ועל אחת כמה וכמה לגבר שאין לו שום מידע
פורסם בקטגוריה חתונות ומתחתנים בתאריך 05.03.13
טבעת אירוסין – כיצד להילחם במחיר?
כמו כן, חשוב לקחת בחשבון שגם כאשר בודקים את הפרמטרים אותם נציג בפסקאות הבאות, יש לערוך סקר שוק/השוואות מחירים בין חברה/חנות אחת לשנייה. כך ניתן להגיע לתוצאה האו
פורסם בקטגוריה חתונות ומתחתנים בתאריך 16.10.13
מאמרים נוספים מהקטגוריה
מיכאל סייג
מארגנת חתונות - כל מה שרציתם לדעת על ארגון חתונות מקצועי
מתחתנים? קרייריסטים? אנשים עם לו״ז צפוף? אם גם אתם התארסתם ממש לא מזמן הצטרפו להרבה זוגות שכבר הגיעו ליום המאושר בחייהם בעזרת מארגנת חתונות
נכתב ע"י מיכאל סייג בקטגוריה חתונות ומתחתנים בתאריך 07.04.16
שלי שוורצברג
איך בוחרים קייטרינג לחתונה?
קייטרינג משובח יכול לשנות חתונה מקצה לקצה ולקבוע את אווירתו.
נכתב ע"י שלי שוורצברג בקטגוריה חתונות ומתחתנים בתאריך 27.08.14
מעוניינים ליצור קשר עם ליאת מנדלסון? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*