רוצה לחסוך כסף ברכישת טבעת אירוסין?
צפיות: 1508 \\ מילים: 300 \\ פורסם בתאריך: 02.05.13

ראשית כל, מגיע לך מזל טוב. אם אתה נמצא במאמר הנ"ל סביר להניח שאתה חושב לקחת את מערכת היחסים עם בת זוגתך שלב אחד קדימה ובעצם להציע לה נישואין. כפי שאתה בטח יודע (או לחילופין – כפי שאתה עומד ללמוד) לרכוש טבעת למטרת אירוסין היא משימה לא פשוטה ומעבר לכך – מדובר על משימה יקרה מאוד.

אז מה עושים על מנת להצליח לרכוש טבעת למטרת אירוסין שתהיה טבעת מקסימה, יפה ובטעמה של בת הזוג אך עם זאת שתהיה במחיר סביר, כזה שתצליח לעמוד בו? ובכן, כיום ניתן להוזיל במחיריהן של טבעות האירוסין על ידי מספר אפשרויות, במאמר הבא נסרוק את האפשרויות שעומדות בפנייך.

הוזלת טבעות אירוסין – זה אפשרי

אז כיצד ניתן להוזיל את מחיר הטבעת? קודם כל – משקל הזהב של הטבעת. כידוע לך, ניתן לבחור טבעת למטרת אירוסין שתהיה בזהב בצבע לבן או צהוב (כמובן שיש גם את אפשרות הפלטינה). משקל הזהב עלה בשנים האחרונות ולכן יש לו משמעות גדולה מאוד כשמדובר על מחירה של הטבעת, כשרוצים להוזיל עלויות ומעוניין לרכוש טבעת אירוסין זולה יותר מומלץ לבחור בטבעת במשקל זהב נמוך.

עיצוב הטבעת הוא, ללא שום צל של ספק, אחד הגורמים המכריעים בכל הנוגע למחירה של הטבעת. על מנת להצליח להוזיל עלויות חשוב שלא לחפש וכמובן שגם לא לרכוש טבעת שיש בה עיטורים רבים ועיצוב חדשני ועכשווי אחרת המחיר יהיה בהתאם. מומלץ ללכת על עיצוב פשוט יותר, קלאסי שיצליח להרשים אך עם זאת לא יגרום לך להוציא יותר כסף ממה שתכננת.

מדד נוסף שמשפיע רבות על מחירה של טבעת אירוסין מיוחדת הם כמובן כמות היהלומים שבוחרים לשבץ בטבעת. המשוואה נורא פשוטה – ככול שקיימים יותר יהלומים אשר משובצים בטבעת, כך מחיר הטבעת עולה. מעבר לכמות היהלומים שמשפיע על מחירה הסופי של הטבעת חשוב לזכור דבר נוסף – ככול שיש יותר יהלומים, יש לבעל המקצוע יותר עבודת שיבוץ על כל יהלום וזהו פרמטר נוסף שמוכרי טבעות האירוסין מתחשבים בו כאשר הם מוכרים את התכשיטים.
ליאת מנדלסון
ליאת מנדלסון
ליאת מנדלסון
מאמרים מאת ליאת מנדלסון
להתכונן לחתונה כמו שצריך
אז כיצד באמת מבצעים את ההחלטות הללו מבלי להרגיש שאתם טובעים והולכים לאיבוד? כיצד מחליטים על אולם אירועים בצורה נכונה? כיצד בוחרים את הקייטרינג במחיר נוח אך עם...
פורסם בקטגוריה חתונות ומתחתנים בתאריך 11.07.13
טבעת אירוסין – כיצד להילחם במחיר?
כמו כן, חשוב לקחת בחשבון שגם כאשר בודקים את הפרמטרים אותם נציג בפסקאות הבאות, יש לערוך סקר שוק/השוואות מחירים בין חברה/חנות אחת לשנייה. כך ניתן להגיע לתוצאה האו
פורסם בקטגוריה חתונות ומתחתנים בתאריך 16.10.13
מאמרים נוספים מהקטגוריה
shiri tayari
אולמות אירועים יוקתיים
נף האירועים בישראל, הינו ענף משגשג בגלל האירועים הרבים המשפחתיים שמתקיימים ברחבי הארץ. אם אתם גרים באזור הצפון, וקרוב לוודאי כי המשפחה שרוב המוזמנים יהיו מאזור
נכתב ע"י shiri tayari בקטגוריה חתונות ומתחתנים בתאריך 20.02.14
ניר שרמן
הרכבת תפריט קייטרינג בשרי – טיפים שימושיים
האוכל באירוע הוא אחד הפרמטרים החשובים ביותר, כאשר בוחרים נכונה את התפריט ואת שילובי המנות האורחים ייהנו מאוד. קייטרינג בשרי לאירוע נחשב לבחירה כמעט בטוחה.
נכתב ע"י ניר שרמן בקטגוריה חתונות ומתחתנים בתאריך 09.09.14
מעוניינים ליצור קשר עם ליאת מנדלסון? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*