קריאת מתכונים
צפיות: 1513 \\ מילים: 351 \\ פורסם בתאריך: 20.01.14
במאמר זה תמצא את כל המידע הנחוץ לגבי מתכונים. מתכונים הם המפתח שלך לדעת בישול וגסטרונומיה בצורה מעמיקה גם אם לא עסקת בתחום בצורה מקצועית או למדת אותו לעומק בבתי ספר. המאמר יסייע לך לדעת כיצד יש לאתר מתכונים קלים, ועיון בו יבטיח לך להגיע לגדולות בתחום הבישול גם אם לא ביצעת פעולה זו מעולם. המאמר יתחיל בפסקה המלמדת כיצד יש לקרוא מתכונים ולאחר מכן נעסוק במציאת מתכונים שונים עבור כל סוג של מזון:

קריאת מתכונים
השלב הראשון בכל מתכון הוא שם המאכל אותו הולכים להכין. השם מופיע בדרך כלל בפונט מודגש וגדול אשר קשה לפספס. מתחת לכותרת זו מצויה כותרת משנה ושמה "רכיבים": מצרכים להכנת מזון שנדרשים מאיתנו על מנת להכינו. צורת רישום הרכיבים הוא: כמות הרכיב מצד ימין ושם הרכיב מצד שמאל. הכמות יכולה להתבטא בגרמים/ק"ג או באופני מדידה מקובלים: כוסות, כפות או כפיות. דוגמה לרישום רכיבים:

4 כוסות מים, 2 כפות אורז לבן, 1 גרם שעועית.

מתכונים לבישול בשר
מתכוני בשר מצויים באתרים מהארץ ומהעולם בעלי אוריינטציה מזרחית, לרבות מזרח אירופית, או דרום אמריקאית. באזורים אלה בעולם הומצאו מיטב מתכוני הבשר המקוריים. מתכונים אלו מהווים אבטיפוס גם בישראל, ולכן לא חסרים אתרים בעברית אשר יספקו לכם מתכוני בשר. הכנת בשר אינה כה קשה כמו שחושבים, אך לעתים ישנם כל מיני צעדים שאינם כתובים במתכונים אשר ביצועם הכרחי: אנו ממליצים, למשל, בעת הכנת סטייק או המבורגר לפתוח את קציצת הבשר לאחר שהופשרה ולעשות בה חורים. פעולה זו תאפשר את חימום הבשר מבפנים במהירות וביעילות. פעולה מומלצת נוספת – לעבוד עם ביצים גם אם לא מצויין במתכון. הדבר נכון במיוחד לקציצות בשר בהרכבה עצמית מבשר טחון.

מציאת מתכונים צמחוניים וטבעוניים
מתכונים אלו מצויים באתרים יעודיים לצמחונות וטבעונות. המילה "טבעוני" באנגלית היא veganו "צמחוני" vegetarian, ולכן גם הקלדת השמות האנגליים במנועי חיפוש בעברית יניבו תוצאות, שכן הייתה השפעה רבה מארצות הברית על ישראלים בתחומים אלה. אנו ממליצים להימנע מאתרי פולחן לתחום הטבעונות והצמחונות – שקיימים לא מעט ברשת, ולהתרכז רק באתרים המניבים מתכונים מקוריים בתחום.

מציאת מתכונים חלביים
מתכונים חלביים יימצאו על ידי הקלדת המילה pastryבאנגלית. זהו תחום של קינוחים אירופאים שנעשה נפוץ למדי בארץ. כמו כן, ניתן לחפש לפי מילים כמו "עוגות" או "מנות אחרונות" ניתן גם לחפש לפי המילה מתכונים של סוגת שם תוכלו לראות מגוון של רעיונות למתכונים חלביים.
מאמרים מאת shiri tayari
בחירת מזרונים זוגיים איכותיים
יש המון סוגים של מזרונים זוגיים יש כאלה הנמכרים בסכומים של 1000 ₪ יש גם בחמש מאות ₪ ואם תחפשו עוד תוכלו למצוא מזרונים זוגיים במחיר אפילו נמוך מזה.
פורסם בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 09.09.14
המדריך לטיפולים בגלי הלם
במאמר זה תוכלו למצוא את מיטב המידע על טיפולים בגלי הלם. השירות מיועד לאנשים הסובלים מכאבים באיזוריי המפרקים והגפיים, כאבים שאובחנו ככאבים אורטופדיים.
פורסם בקטגוריה טיפול בכאב בתאריך 11.02.14
מאמרים נוספים מהקטגוריה
מעוניינים ליצור קשר עם shiri tayari? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*