קלנועית - הדרך הקלה לניידות
צפיות: 1530 \\ מילים: 308 \\ פורסם בתאריך: 01.05.14
אנשים רבים, בעיקר מבוגרים, סובלים מקושי בהליכה או אפילו מחוסר יכולת ללכת בכלל. בעבר היה מגוון הפתרונות לאנשים אלו מוגבל למדי: כסא גלגלים לנכה, הליכון למתקשה בהליכה, והפתרון הנפוץ מכולם – למרבה הצער – פשוט להישאר בבית. לא עוד !

עם התפתחות הטכנולוגיה ניתן כיום להציע למתקשים בהליכה פתרון יעיל ואלגנטי – קלנועית חשמלית.

קלנועית היא פתרון נפלא לקשיים שממררים את חייהם של המתקשים בהליכה. היא נעה בקלות ומקלה את התנועה.

לא מדובר בכסא גלגלים אלא ברכב חשמלי שמופעל בעזרת מצברים. כמו כל רכב חשמלי, קלנועית נעה בשקט וברכות, מאיצה במתינות ובולמת בבטחה. היא "רכה" לנסיעה וקלה לנהיגה; איננה מחייבת רישיון נהיגה, קל להתיישב בה וקל לצאת ממנה, והיא מגינה על היושב בה מפני התהפכות ומפני פגעי מזג האוויר.
את המצברים טוענים בקלות ובמהירות מרשת החשמל הביתית, וטווח הנסיעה שלה הוא 50-40 ק"מ – די והותר ליום שלם של התרוצצויות.

היום יוכל כל מי שמתקשה בהליכה יכול לקבל ייעוץ והכוונה, בתחום וכל חברה העוסקת בכך תשמח להתאים לו קלנועית לפי צרכיו ולהדריך אותו בשימוש הנכון בה.

בשוק קיימם מגוון רחב של דגמים  החל ממודל בסיסי של קלנועית קלה וקטנה לשימוש ביתי וכלה במודל זוגי.

דגם חדשה ונפוץ הנו ה-מיני קלנועית שהינה  קלנועית לכל דבר, שההבדלים בינה לבין קלנועית רגילה כמעט ואינם ניכרים. מיני קלנועית קטנה קצת יותר, ועדיין מסיעה בנוחות ובביטחה אדם במשקל 114 ק"ג. מיני קלנועית איטית קצת יותר – עד 8 קמ"ש – ועדיין משיגה בקלות כל אדם שצועד במרץ. המצברים של מיני קלנועית יספיקו לנסיעה בת 24 ק"מ – הרבה יותר ממרחק ההליכה שכל אחד מאיתנו עובר ביום. משקלה העצמי של מיני קלנועית קטן יותר, ולכן היא ניתנת להובלה בקלות רבה יותר. מיני קלנועית זולה יותר, ועדיין מעוצבת באותה הקפדה ובאותה איכות כמו אחיותיה הגדולות יותר. בקצרה, מיני קלנועית היא פתרון מצוין לכל מי שזקוק לקלנועית אך לאו דווקא לאחד הדגמים הגדולים והכבדים יותר, או הזוגיים.

מומלץ ביותר לערוך השוואה מסודרת בין מגוון הדגמים הקיימים בשווק וכמובן לבחר במשווק בעל מוניטן בשוק במקומי http://www.nayadut.co.il/


חשמלית ריידר
חשמלית ריידר
ירון ליזרמן
חשמלית ריידר 
מאמרים נוספים מהקטגוריה
ניר רביב
גולפית – רכב תפעולי חשמלי
גולפית – רכב תפעולי חשמלי פשוט ונוח ביותר לשינוע עובדים וסחורה בתוך מפעלים או מבנים ציבוריים גדולים. גולפית מיועדת לצורכי ניידות, היא נוחה להפליא.
נכתב ע"י ניר רביב בקטגוריה כלי רכב אחר בתאריך 29.08.15
penhas abarzel
חברת הובלות בקריות איך בוחרים
באיזור הקריות, כיום מתגוררים כמעט 300 אלף תושבים, הובלות הן מצרך מבוקש ומאוד שימושי. בעלי עסקים, אנשים פרטיים, סטודנטים, משפחות משפרי דיור, חברות, ארגונים ומוסד
נכתב ע"י penhas abarzel בקטגוריה כלי רכב אחר בתאריך 07.07.14
מעוניינים ליצור קשר עם חשמלית ריידר? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*