קידום מכירות
צפיות: 1774 \\ מילים: 301 \\ פורסם בתאריך: 11.02.14
קידום מכירות הינה שיטת פרסום חדשנית וייחודית, בעיקר מאחר והיא פועלת בערוץ פרסומי שונה בניגוד לשאר עולם הפרסום. עולם הפרסום מתמקד בהכנת פרסומות לטלוויזיה, פרסומות ברדיו, שלטי חוצות בדרכים או על בניינים, פרסום באינטרנט והרשימה עוד ארוכה. מה שלמעשה מאפיין את עולם הפרסום הזה, הוא שהפרסום משתמש במדיות ובאמצעים שונים, שמעבירים את המסרים לקהל. אך שיטת קידום מכירות פועלת אחרת ומכאן הייחודיות והחדשנות שבה, קידום מכירות עורך פרסום אך ללא שימוש בכלי המדיה לצורך כך. הווה אומר, קידום מכירות הוא למעשה פרסום שאינו חוצץ בין הפרסומת לבין הקהל, אלא בדיוק ההיפך. קידום מכירות בגוגל מאפשר למפרסם יתרון נוסף. המטרה של קידום מכירות היא ליצור אינטראקציה פעילה בין המוצר עצמו לבין הקהל באופן ישיר.

אנחנו כבר חשופים כיום יותר ויותר לפעילות של קידום מכירות בכל מקום. חשבו על הקנייה השבועית בסופר, אתם מגיעים לקניות אחרי יום ארוך של עבודה או לימודים, רוצים לסיים במהרה את הקנייה וללכת הביתה לאכול ולנוח, וכאן נכנסים נציגי קידום מכירות. בפינות שונות בסופר, מחכים לכם נציגים צעירים שנותנים לכם טעימות משלל מאכלים כמו קורנפלקס, מעדן חלב חדש, פסטרמה, משקה אנרגיה, מיץ סחוט חדש ועוד. הם למעשה פונים אליכם, הקונים הרעבים ועל הדרך מנסים לדחוף לכם את המוצר לעגלת הקניות. 

ישנו קידום מכירות מיוחד של חברות הסיגריות השונות. נציגים מגיעים לפאבים ומציעים להם לקבל חבילת סיגריות חדשה בתמורה לקופסה המשומשת שלכם, או יותר מזה, מזמינים אתכם להגרלה שמתוכה נבחרים אנשים שנוסעים לסופי שבוע ממומנים, מלאי מסיבות ואירועים בבתי מלון או בשיט יוקרתי וזאת בהשתתפות עצמית מינימלית ביותר.

ישנן היום חברות קידום מכירות המייצרות מוצרים שונים ועליהם לוגו של חברות או פרסומים אחרים, אותם אפשר להעניק לעובדים או ללקוחות שלכם בתור מתנה.
קידום מכירות עובד מאחר והוא משתף את הקהל ויוצר פרסום בלתי אמצעי מושך ופעיל.

מתעניינים בחברה שתנהל את העסק שלכם?  בקרו באתר קישורית המובילה בשירותי מענה טלפוני ואנושי - החברה שתנהל עבורך את כל שירותי המשרד: מוקד הזמנות, שירותי מענה, טלמרקטינג ועוד. 


מאמרים מאת shiri tayari
רהיטים למשרד
במאמר זה תמצאו הדרכה מלאה אודות רכישת רהיטים למשרד. חשוב לבחון את סוגי הרהיטים שתזדקקו להם במשרד: סוגי שולחנות, סוגי כסאות, כורסאות וספות בלובי, ועוד.
פורסם בקטגוריה קניות וצרכנות בתאריך 22.04.14
מתכוני שעועית
אוהבים שעועית ? מעוניינים במתכונים מיוחדים מן הקטנייה המבוקשת ? שעועית היא הקטנייה בה ישנו השימוש הנרחב ביותר בתחום הגסטרונומיה, לצדה של האפונה.
פורסם בקטגוריה ראשונות וסלטים בתאריך 18.03.14
מאמרים נוספים מהקטגוריה
ניר שרמן
פרסום יעיל וזול על ידית הדלת
כל דבר שאנו מעוניינים למשוך את תשומת ליבו של הלקוח בצורה הכי טובה שאפשר כולל הנחה של תלי דלת על ידית דלת הכניסה של הבית. אפשר לפרסם פרויקט חדש של בנייה, מוצר חד
נכתב ע"י ניר שרמן בקטגוריה שיווק ופרסום בתאריך 14.02.16
ניר שרמן
איך לבחור נכון שלטים לעסק חדש
בחירה נכונה של שלטים לעסק היא כזו המשרתת את טובת בעל העסק, את תהליך המיתוג, ובעיקר, את הלקוחות הקיימים והפוטנציאליים.
נכתב ע"י ניר שרמן בקטגוריה שיווק ופרסום בתאריך 18.09.14
מעוניינים ליצור קשר עם shiri tayari? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*