קידום אתרים בגוגל? רק בעזרת מומחים לקידום אתרים!
צפיות: 1537 \\ מילים: 418 \\ פורסם בתאריך: 02.05.13
קידום אתרים בגוגל? רק בעזרת מומחים לקידום אתרים!

אם אתם רוצים שהעסק שלכם יככב בגוגל בעמוד הראשון, ואתם בוודאי שואפים למיקום המכובד הזה, הרי שאתם חייבים מומחה לקידום אתרים. מדוע דווקא מומחה? מכיוון שיש לדעת היטב כיצד פועלת המערכת של גוגל, להכיר היטב את האלגוריתמים שלה ולהיות ערוכים  ו"עם יד על הדופק" לשינויים תכופים אלו.

אם בעבר חשבתם שעבודת פרסום בגוגל בעזרת "שתילת" לינק לאתר שלכם באינדקסים רבים עושה את העבודה, הרי שזה כבר מזמן לא רלוונטי. היות והמערכת הפנימית של גוגל מערימה קשיים יש צורך בידע המקצועי של מומחה לקידום אתרים, שידע לא רק כיצד לקדם את האתר שלכם אלא גם כיצד לבנות את האתר העסקי מלכתחילה, בהתאם לקודים מסוימים ולניהול תוכן , אותם ניתן יהיה אח"כ לקדם ברשת. קידום אתרים באינטרנט דורש אתר שבנוי נכון. מה זה אתר שבנוי נכון? אתר טוב הוא אתר שיש לו קוד נקי ומערכת טובה לניהול התוכן שלו. מובן ש"אתר טוב" במובן זה אינו קשור לאסתטיקה ולאלמנטים החיצוניים שלו, אלא למה שעין אינה רואה, למה שיש באתר  "מאחורי הקלעים". מומחה לקידום אתרים ידע מהו אתר טוב שניתן לקדמו ברשת, אותו ואיזה  אתר קשה יהיה לקדם. אתר שהוגדר כאתר טוב לפני עשר שנים לא בהכרח יהיה כזה כיום, היות וגם גוגל עצמה מערימה קשיים ומשנה את האלגוריתמים שלה. רק מי שהוא מומחה קידום אתרים יודע כיצד נכון לקדד את האתר וכיצד לקשם אותו לאחר מכן בגוגל.

מה בעצם עושה מומחה קידום אתרים?

מומחה לקידום אתרים מקדם את האתר שלכם בגוגל בעזרת מערכת ניהול תוכן והטמעת מילות מפתח, בעזרתן הוא מגביר את החשיפה של אתר שלכם למספר רב יותר של גולשים. כל גולש הוא גולש פוטנציאלי, ומי מאיתנו לא נוכח בעצמו לגלות כי לפעמים אנחנו גולשים בגוגל לצורך עניין מסוים, אבל הגלישה לא רק חושפת אותנו לתכנים נוספים אלא גם לוקחת אותו לעבר נושאים שלא ממש התעניין בהם מלכתחילה. במובן זה, שיטוט שגרתי באינטרנט יכול להעלות משמעותית את מספר הגולשים והלקוחות האפשריים לעסק שלכם, קל וחומר את בגולשים שמראש מתעניינים בנושא העסק שלכם ולצורך זה נכנסו לגוגל. מומחים לקידום אתרים שבקיאים בעבודתם יודעים למעשה, כיצד "להדביק" את גוגל באתר העסקי שלכם, באופן כזה שגם גולש שלא מתעניין באופן ישיר בנושא העסק שלכם, ייחשף אליו. למותר לציין כי גם כאשר אנו נחשפים לאתר או שם שלא חיפשנו, שם זה מוטמע במוחנו ונשלף מהזיכרון בשעת הצורך. לא צריך להיות איש שיווק על מנת להבין שחשיפה בסדר גודל בהחלט עושה את העבודה יכולה לשדרג את העסק שלכם פלאים, קל וחומר כאשר היא עשית במקביל תוך התמקדות בקהלי היעד שלכם. מומחים לקידום אתרים בקיאים בנושא קידום אתרים באינטרנט, קידום אתרים בגוגל בעיקר- הניחו להם לקדם את האתר שלכם באופן מקצועי ויעיל.
מאמרים מאת eli levy
קידום אתרים בגוגל- לא זבנג וגמרנו
ממש לא. קידום אתרים בגוגל, גם כאשר נעשה בידי מומחים לקידום אתרים הוא אינו תהליך קצר ומיידי. אמנם מדובר בדרך הטובה ביותר לפרסם את העסק שלכם, אבל עליכם להבין...
פורסם בקטגוריה קידום אתרים בתאריך 19.05.13
ריהוט לבית מעץ דרך נגריות
לרמה האיכותית של העץ, לא ניתן למצוא שום אלטרנטיבה גם אם מדובר בחומרי גלם נפוצים ופופולאריים בתעשיית הרהיטים. מפאת העובדה הזאת העץ, מצליח לשמור על ייחודו...
פורסם בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 26.03.13
מאמרים נוספים מהקטגוריה
דוד תגאייה
איך להשיג מיקום טוב בדף הראשון בגוגל?
מהי הדרך אותה עושה אתר באינטרנט עד להגיעו לדף ראשון בגוגל, כיצד יש להשתמש בתבונה באמצעי הקידום שיש באינטרנט לטובת מיקום טוב בגוגל.
נכתב ע"י דוד תגאייה בקטגוריה קידום אתרים בתאריך 09.11.12
גיא יצחק
למה דווקא קידום אתרים בגוגל?
מדוע בעלי עסקים רבים בוחרים דווקא בקידום אתרים בגוגל? האם השיטה החדשה העיפה החוצה את העיתונות והפרסום בטלוויזה וברדיו?
נכתב ע"י גיא יצחק בקטגוריה קידום אתרים בתאריך 30.03.13
מעוניינים ליצור קשר עם eli levy? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*