קידום אתרים בגוגל- לא זבנג וגמרנו
צפיות: 1427 \\ מילים: 368 \\ פורסם בתאריך: 19.05.13
קידום אתרים בגוגל- "זבנג וגמרנו"?

ממש לא. קידום אתרים בגוגל, גם כאשר נעשה בידי מומחים לקידום אתרים הוא אינו תהליך קצר ומיידי. אמנם מדובר בדרך הטובה ביותר לפרסם את העסק שלכם, אבל עליכם להבין כי קידום אתרים באינטרנט הוא קידום אורגני והוא מניב תוצאות באופן הדרגתי.

מדוע?

ראשית, כל מומחה לקידום אתרים יוודא כי האתר אותו הוא נדרש לקדם בנוי באופן שאכן ניתן לקידום בגוגל. מה הכוונה? בשעה שאנו רואים את האתר ברשת, יש הרבה מידע וניהול תוכן מאחורי הקלעים שלו, במקום שאינו נגיש עבור הגולשים אולם נגיש לעבודתו של מומחה קידום אתרים. כל אתר מקודד באופן כזה שניתן לנהל את תוכנו, להטמיע בו מילות מפתח, שמטרתם לעודד או להביא את גוגל לידי כך שהוא ימצא את האתר שלכם רלוונטי למגוון רחב של שאילתות של גולשים. מדובר גם על שאילתות העוסקות ישירות בתחום העסק שלכם וגם בשאילתות העוסקות בעקיפין בתחום העיסוק שלכם. בדרך זו, מומחים לקידום אתרים מבצעים קידום אתרים בגוגל, מנוע החיפוש הנפוץ והשימושי ביותר הארץ ובעולם. כל מומחה לקידום אתרים יודע כיצד נכון לבנות ולקדד אתר, ואם יש ברשותכם אתר ואתם מעוניינים רק בקידום שלו ברשת, רצוי להתייעץ עם מומחה לקידום אתרים בנוגע לאיכות האתר.

קידום אתרים בגוגל הוא קידום אורגני.

הרעיון של קידום אתרים באינטרנט הוא להטמיע את האתר שלכם ברשת האינטרנטית בעזרת עבודה של מומחה לקידום אתרים שנעשית "מאחורי הקלעים" כך שבסופו של דבר, האתר שלכם יהיה נגיש בקלות למספר מקסימאלי של גולשים. כל גולש יכול להיות הלקוח הבא שלכם, והיות וכולנו גולשים, ורובינו המכריע גולש באמצעות מנוע החיפוש גוגל, הרי שמי שבאמת רוצה לפרסם את העסק שלו בצורה רצינית ויעילה- קידום אתרים בגוגל זה הפתרון המנצח עבורו. קידום אורגני פירושו שהאתר שלכם מוטמע באופן הדרגתי במערכת של גוגל, במובן שכאשר גולש המתעניין במה שאתם מוכרים או מספקים, ומקליק את השאלה שלו בגוגל, גוגל "יקרא" את האתר שלכם וימצא אותו רלוונטי מספיק על מנת לחשוף אותו כתשובה לשאלתו. על מנת להגיע למקום הנכסף והמיוחל של "עמוד ראשון בגוגל", יש להיאזר בסבלנות ולתת לאותו מומחה קידום אתרים לעשות את עבודתו המקצועית ולהטמיע בצורה הדרגתית ועם זו אינטנסיבית את האתר שלכם, ולמעשה לקדם אותו לעבר העמוד הראשון של גוגל. בשלב הראשון האתר שלכם יהיה ממוקם בעמוד השלישי או הרביעי ותוך חודשים ספורים יוכל להיות ממקומם בעמוד הראשון. זהו נתון חשוב מאוד היות ורובינו לא ממשיכים לדפדף מעבר לעמוד הראשון של גוגל.
מאמרים מאת eli levy
קידום אתרים באינטרנט להשפיע על הרגלי הצריכה
קידום אתרים באינטרנט נועד למנף עסק בסביבת האינטרנט, היתרון לעסק מתבטא בהגדלת היקפי הגולשים אל האתר, בהדלת לקוחות העסק, בהפיכת חווית הגולש באתר לאיכותית ונעימה..
פורסם בקטגוריה קידום אתרים בתאריך 24.04.13
מדבקות זוהרות וזהובות, לא רק לילדים
מדבקות זוהרות מגיעות במגוון של צורות וגדלים והן זוהרות בחושך. אלו מדבקות אטרקטיביות מאוד בעיני ילדים ונוער, וניתן להיעזר בהן לקישור חדריהם...
פורסם בקטגוריה דפוס בתאריך 28.03.13
מאמרים נוספים מהקטגוריה
אור חמרה
בניית מערך קישורים נכנסים לאתר
במאמר זה נסביר על תהליך בניית מערך הקישורים הנכנסים לאתר שלנו.
נכתב ע"י אור חמרה בקטגוריה קידום אתרים בתאריך 31.01.15
דוד תגאייה
איך להשיג מיקום טוב בדף הראשון בגוגל?
מהי הדרך אותה עושה אתר באינטרנט עד להגיעו לדף ראשון בגוגל, כיצד יש להשתמש בתבונה באמצעי הקידום שיש באינטרנט לטובת מיקום טוב בגוגל.
נכתב ע"י דוד תגאייה בקטגוריה קידום אתרים בתאריך 09.11.12
מעוניינים ליצור קשר עם eli levy? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*