קורס סירה מהירה
צפיות: 1149 \\ מילים: 306 \\ פורסם בתאריך: 17.03.16
אז אתם ראיתם את כל הסירות המהירות אשר משייטות להן באזור המרינה בהרצלייה וגם בטיול האחרון בו הייתם באילת, וכעת גם אתם רוצים להוציא רישיון עבור השטה של סירה מהירה ואולי אפילו לרכוש אחת לעצמכם כי שזו תשמש אתכם בימים שבהם יש לכם כמה שעות פנויות על מנת ליהנות מהים הגדול והכחול. לפני שאתם רצים לחפש סירה יד 2 שתהיה בתקציב שלכם חשוב כי תוציאו רישיון סקיפר מתאים לזו שאתם רוצים לרכוש.

קודם כל, יש להכיר מראש את התנאים המקדימים עבור הוצאת רישיון עבור סירה מהירה עד 150 כוח סוס לפני שכבר חושבים כי אתם מתאימים מכל הבחינות. מה הם אותם התנאים ההכרחיים? בבקשה:

• על מנת להוציא רישיון להשטת סירה מהירה צריכים להיות בני 17 לכל הפחות.
• יש לעבור מבחן תיאורטי בהצלחה, בדומה לרישיון של רכב.
• יש להציג אישור רפואי על מצב בריאות כללי תקין וכן אישור רפואי מרופא העיניים לגבי הראייה, שוב בדומה למבדקים עבור הוצאת רישיון לרכב.
• לבסוף יש לעמוד בהצלחה במבחן המעשי של משרד התחבורה.

למה בדיוק צריך קורס מקדים?

הנושא של השטת סירה בים מצריך הרבה מאוד ידע. צריך להכיר את כלי השייט בו מתכננים לבצע שימוש, את האופן שבו מנווטים איתו בים, איך פועלים במצבים שונים בהם נתקלים כאשר יוצאים עם כלי שייט אל לב ים ובכלל עד כמה ניתן להתרחק מן החוף ברגע בו יש רישיון משיט ומה בדיוק הוא כולל.
קורס סקיפרים מסייע גם להשיג את המידע הנחוץ על מנת להשיג את אותו רישיון סקיפר נחשק, אבל מלבד זאת מדובר בדרך חשובה אותה יש לבצע על מנת לרכוש את כל הידע והניסיון בשטח שהינם כה חשובים עבור כל סוג של אדם שרוצה לצאת עם כלי שייט אל הים, ולא לסכן את עצמו או את האחרים בשל פעילות זאת.
קחו בחשבון שישנם כלי שייט קטנים שהחוק מאפשר לצאת איתם אל הים מבלי להוציא שום רישיון, אבל תמיד עדיף ללמוד כמה שיותר לגבי הים וכלי השייט לפני שנתקלים במצבים מסובכים מהם לא יודעים לצאת בצורה בטוחה.
מאמרים מאת ניר שרמן
מידע הכרחי לעיצוב חדרי נוער
החדר של הילדים שלנו הנו יותר מרק מקום בו הם ישנים ומתלבשים, אלא מדובר בחלל אישי בו הם ממפתחים ,מבלים זמן רב, חושבים, חולמים, לומדים וגדלים.
פורסם בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 24.09.14
שלושת העיקרים לרכישת ספה
בחירה של ספה עבור הסלון תשפיע במידה ניכרת על העיצוב השלם של החדר כולו ולכן זה עניין די חשוב למצוא את פתרון הישיבה שגם מציע את הנוחיות המרבית לדיירים ולאורחים של
פורסם בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 29.12.15
מאמרים נוספים מהקטגוריה
מיכל ז
לימודי שוק ההון למתחילים – התיאורטי והמעשי
לא כל אחד יכול לסחור בבורסה, אבל כל אחד יכול ללמוד את זה, ורק ככה להפוך לשחקן מתחיל נבון יותר, שעם הזמן ירוויח יותר ויפסיד הרבה פחות. הנה המידע על התיאורטי והמע
נכתב ע"י מיכל ז בקטגוריה לימודי תעודה בתאריך 16.09.13
מיכל ז
קורס מסחר בשוק ההון לקריירה בחברת השקעות
קורס בורסה וקורסי מסחר שונים בשוק ההון הם דרך מצוינת להשתלב בחברת השקעות או להקים חברת השקעות חדשה וכך לסחור במניות באופן עצמאי.
נכתב ע"י מיכל ז בקטגוריה לימודי תעודה בתאריך 19.05.13
מעוניינים ליצור קשר עם ניר שרמן? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*