קורס סירה מהירה
צפיות: 1197 \\ מילים: 306 \\ פורסם בתאריך: 17.03.16
אז אתם ראיתם את כל הסירות המהירות אשר משייטות להן באזור המרינה בהרצלייה וגם בטיול האחרון בו הייתם באילת, וכעת גם אתם רוצים להוציא רישיון עבור השטה של סירה מהירה ואולי אפילו לרכוש אחת לעצמכם כי שזו תשמש אתכם בימים שבהם יש לכם כמה שעות פנויות על מנת ליהנות מהים הגדול והכחול. לפני שאתם רצים לחפש סירה יד 2 שתהיה בתקציב שלכם חשוב כי תוציאו רישיון סקיפר מתאים לזו שאתם רוצים לרכוש.

קודם כל, יש להכיר מראש את התנאים המקדימים עבור הוצאת רישיון עבור סירה מהירה עד 150 כוח סוס לפני שכבר חושבים כי אתם מתאימים מכל הבחינות. מה הם אותם התנאים ההכרחיים? בבקשה:

• על מנת להוציא רישיון להשטת סירה מהירה צריכים להיות בני 17 לכל הפחות.
• יש לעבור מבחן תיאורטי בהצלחה, בדומה לרישיון של רכב.
• יש להציג אישור רפואי על מצב בריאות כללי תקין וכן אישור רפואי מרופא העיניים לגבי הראייה, שוב בדומה למבדקים עבור הוצאת רישיון לרכב.
• לבסוף יש לעמוד בהצלחה במבחן המעשי של משרד התחבורה.

למה בדיוק צריך קורס מקדים?

הנושא של השטת סירה בים מצריך הרבה מאוד ידע. צריך להכיר את כלי השייט בו מתכננים לבצע שימוש, את האופן שבו מנווטים איתו בים, איך פועלים במצבים שונים בהם נתקלים כאשר יוצאים עם כלי שייט אל לב ים ובכלל עד כמה ניתן להתרחק מן החוף ברגע בו יש רישיון משיט ומה בדיוק הוא כולל.
קורס סקיפרים מסייע גם להשיג את המידע הנחוץ על מנת להשיג את אותו רישיון סקיפר נחשק, אבל מלבד זאת מדובר בדרך חשובה אותה יש לבצע על מנת לרכוש את כל הידע והניסיון בשטח שהינם כה חשובים עבור כל סוג של אדם שרוצה לצאת עם כלי שייט אל הים, ולא לסכן את עצמו או את האחרים בשל פעילות זאת.
קחו בחשבון שישנם כלי שייט קטנים שהחוק מאפשר לצאת איתם אל הים מבלי להוציא שום רישיון, אבל תמיד עדיף ללמוד כמה שיותר לגבי הים וכלי השייט לפני שנתקלים במצבים מסובכים מהם לא יודעים לצאת בצורה בטוחה.
מאמרים מאת ניר שרמן
זה כל הקסם
קוסם פותח עולם שלם של להטוטים שפונים לכל הגילאים ובשל כך הוא השדרוג האולטימטיבי לאירוע של בר מצווה אשר מערב בצורה רבה קהל בוגר יחד עם קהל צעיר יותר.
פורסם בקטגוריה תרבות ובידור בתאריך 06.03.16
מדריך לקבלת הלוואה – טיפים שימושיים
הגשת בקשה לקבלת הלוואה היא צעד פיננסי הדורש מחשבה, הקדישו מחשבה נכונה לתהליך כולו ולחיפוש מקורות המימון האטרקטיביים ביותר.
פורסם בקטגוריה יזמות עסקית בתאריך 09.09.14
מאמרים נוספים מהקטגוריה
מיכל ז
לימודי שוק ההון – איפה, מה ואיך?
איפה אפשר ללמוד איך להשתלב בשוק ההון ולסחור, מה כדאי ללמוד, ואיך אפשר ליישם בצורה הטובה ביותר את כל מה שלומדים? הנה המידע על קצה המזלג
נכתב ע"י מיכל ז בקטגוריה לימודי תעודה בתאריך 02.09.13
מיכל ז
קורס אסטרולוגיה למתן הכוונה וייעוץ
רוצים לייעץ ולעזור לאנשים שלא בדרכים רפואיות? מאמינים באסטרולוגיה? קורס אסטרולוגיה הוא מושלם בשבילכם. הנה כל הפרטים.
נכתב ע"י מיכל ז בקטגוריה לימודי תעודה בתאריך 09.04.13
מעוניינים ליצור קשר עם ניר שרמן? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*