קורס מסחר בשוק ההון לקריירה בחברת השקעות
צפיות: 1454 \\ מילים: 328 \\ פורסם בתאריך: 19.05.13
נישת הבורסה ושוק ההון הוא תחום שמאפשר להרבה מאד אנשים להשיג מקומות עבודה מאתגרים, שמבטיחים קידום ועניין למשך שנים. אף על פי המיתון והמצב הכלכלי, עסקאות של השקעות בשוק ההון ובבורסה מתבצעות מדי יום על ידי חברות השקעות וחברות אחרות שמומחיות בפיננסיים וצעירים רבים ומגוונים מוצאים את עצמם משתבצים בעבודה בחברות אלו. לצדם, יש הרבה מאד בני אדם שעושים הסבה מקצועית ומתברגים בתחום ההשקעות אחרי שנים של עבודה בתחומים עקיפים. לימודי שוק ההון למתחילים וגם למתקדמים מבטיחים לכל המעוניין דרכי תעסוקה לא מעטות. בכתבה זו נסקור אותן. 

השתלבות בחברות השקעות

בסיטי של תל אביב וגם במרכזי ערים גדולות נוספות אפשר למצוא היום הרבה מאד חברות השקעות שמקבלות בזרועות פתוחות רבים שסיימו לימודי שוק ההון למתחילים ולמתקדמים כאחד. אפשר להתחיל כיועצי השקעות זוטרים ולהתקדם לאט לאט בסולם הדרגות בחברה. כאשר מדובר בחברת השקעות מוכרת ומנוסה יהיה בידכם לא רק להרוויח כסף כמו שצריך אלא גם לרכוש ידע רב ולקחת חלק בעסקאות מוצלחות של פירמות ישראליות וגם של חברות מחוץ לארץ. הניסיון המקצועי שצברתם בחברות אלה יאפשר לכם להגיע לחברות גדולות הרבה יותר או להעדיף עבודה בחו"ל.

ככל שלמדתם בקורסים מודרניים ואיכותיים יותר כך יהיה בידכם למצוא תעסוקה בחברות הנחשבות יותר. קורס מסחר בשוק ההון מאפשר לכם לא רק להיכנס לחברות השקעות אלא גם למוסדות פיננסיים אחרים ולמחלקות להשקעות בתוך הבנקים השונים.  אף על פי שרוב החברות והמוסדות הפיננסיים הבולטים יבקשו שתציגו גם ניסיון מקצועי הולם, ישנם מוסדות וארגונים רבים ומגוונים שמאפשרים גם לצעירים עם ניסיון לימודי בלבד להיכנס לחברה, לתפקידי התמחות כאלה ואחרים ולצבור ניסיון בתקופת העבודה השוטפת.

מסחר עצמאי

ישנם אנשים אשר מעדיפים להתרכז במסחר עצמאי בבורסה ולשחק עם מניות, סיכונים ורווחים משתנים. קורס מסחר בבורסה הוא המפתח לאפשרות זו מפני שהוא נותן את הכלים המקצועיים ואת הידע המקצועי לעשות את זה באופן עצמאי. צריך להבין שמומלץ לבחור קורס בורסה שמתמקד גם באפשרות העצמאית ולא בקורס כללי שמכשיר למסחר בבורסה במסגרת תעסוקה בשוק ההשקעות. בעולם שבו קיימים סיכונים לא מעטים מומלץ לרכוש את כל הידע הנדרש שניתן מהקורסים המקצועיים המועברים דרך מומחים בענף ולהעשיר את עצמנו כמה שניתן עוד לפני שאנחנו מבצעים הימורים.
מאמרים מאת מיכל ז
לימודי שוק ההון – איפה, מה ואיך?
איפה אפשר ללמוד איך להשתלב בשוק ההון ולסחור, מה כדאי ללמוד, ואיך אפשר ליישם בצורה הטובה ביותר את כל מה שלומדים? הנה המידע על קצה המזלג
פורסם בקטגוריה לימודי תעודה בתאריך 02.09.13
קורס שוק ההון להשקעה במניות ואג"ח
לא בכל יום יש לנו הזדמנות ללמוד דברים חדשים, ובטח לא כאלה שיכולים לעזור לנו לעשות אקסטרה קאש. אם יש לכם דרך לממן עוד כמה חודשים של לימודים, קורס שוק ההון הוא הק
פורסם בקטגוריה לימודי תעודה בתאריך 08.10.13
מאמרים נוספים מהקטגוריה
ניר שרמן
קורס סירה מהירה
יש להכיר מראש את התנאים המקדימים עבור הוצאת רישיון עבור סירה מהירה עד 150 כוח סוס לפני שכבר חושבים כי אתם מתאימים מכל הבחינות. מה הם אותם התנאים ההכרחיים?
נכתב ע"י ניר שרמן בקטגוריה לימודי תעודה בתאריך 17.03.16
מעוניינים ליצור קשר עם מיכל ז? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*