קורס אסטרולוגיה למתן הכוונה וייעוץ
צפיות: 1385 \\ מילים: 309 \\ פורסם בתאריך: 09.04.13
בין מכלול הקורסים שישנם היום ושמעניקים למטפלים לעתיד הסמכה בשיטות טיפול אלטרנטיביות כאלה ואחרות ניתן למצוא קורס אסטרולוגיה מקצועי. הקורס שמוצע בכמה בתי ספר ברחבי הארץ, עוזר לאנשים להשתלם בתורת האסטרולוגיה וללמוד את השפה המיוחדת הזו שמלווה את חיינו על פני כדור הארץ שנים כה רבות.

קורס אסטרולוגיה מקנה למי שמסיים אותו את ההסמכה המוחלטת לספק ייעוץ אסטרולוגיה או שירותי אסטרולוגיה אישית למטופלים ואנשים שצריכים הכוונה ועזרה ולעשות זאת תוך הבנה מוחלטת של מפת הלידה שלהם.

עבור מי קורס אסטרולוגיה מיועד?

קורס אסטרולוגיה מיועד לכל מי שרוצה ללמוד על עצמו וגם על הסביבה דרך אסטרולוגיה אישית וממוקדת. הוא מאפשר למי שרוצה לבצע מהלכים בחייו, להגיע להחלטות דרך יעוץ אסטרולוגי או לתת ייעוץ זה לקרובים, מכרים ואנשים שמבקשים טיפול זה. הקורס מתייחס לכמה נקודות בתוך התורה של האסטרולוגיה – הוא מלמד את השפה האסטרולוגית העשירה ומדריך כיצד לבנות מפת לידה מדוייקת ולפענח אותה מבחינה אסטרולוגית, תוך כדי מתן תמיכה, הדרכה ועזרה לבעל המפה. לצד אבחון על ידי אסטרולוגיה אישית לומדים אלה שנרשמים לקורס אסטרולוגיה באיזו צורה לנתח את הפוטנציאל של כל מטופל וכיצד להבין טוב יותר דינמיקות של יחסים והתנהלויות אנושיות כאלה ואחרות.

כוכבים על הפרק

כחלק מלימודים במסגרת קורס אסטרולוגיה לומדים התלמידים על גלגל המזלות, לומדים להכיר את כוכבי הלכת ואת הקשרים בין המזלות לבין הכוכבים והסמלים השונים שכל אחד מהם מייצג, הם לומדים על הבתים האסטרולוגיים ואיך הם עוזרים באבחון של מבנה האישיות והפעולות הבסיסיות הרגשיות שמבצע אדם. בסופו של דבר, מתוך כל המרכיבים האלה מגיע התלמיד למצב שבו הוא מסוגל להעניק אבחון אסטרולוגי במלואו לפי חלוקה לתחומים מוגדרים מראש – מצב רפואי, אבחון מקצועי, פעילות רגשית וכו'.

תחום הוא הוא תחום רחב כל כך שלמעשה הלימודים יכולים להימשך הלאה לדרגות גבוהות יותר ולעומק רב יותר, אבל קורס אסטרולוגיה מעניק מיומנות מושלמת לטיפול והכוונה של אנשים שונים. אפשר למצוא אינפורמציה על קורס אסטרולוגיה בעיתונות ובאתרי האינטרנט כמו גם בכל פורום אסטרולוגיה בו ניתן להתעניין בקרב מומחים מהתחום שימליצו על מסגרת הלימודים הכי טובה לדעתם.
מאמרים מאת מיכל ז
לימודי שוק ההון – איפה, מה ואיך?
איפה אפשר ללמוד איך להשתלב בשוק ההון ולסחור, מה כדאי ללמוד, ואיך אפשר ליישם בצורה הטובה ביותר את כל מה שלומדים? הנה המידע על קצה המזלג
פורסם בקטגוריה לימודי תעודה בתאריך 02.09.13
לימודי שוק ההון למתחילים – התיאורטי והמעשי
לא כל אחד יכול לסחור בבורסה, אבל כל אחד יכול ללמוד את זה, ורק ככה להפוך לשחקן מתחיל נבון יותר, שעם הזמן ירוויח יותר ויפסיד הרבה פחות. הנה המידע על התיאורטי והמע
פורסם בקטגוריה לימודי תעודה בתאריך 16.09.13
מאמרים נוספים מהקטגוריה
ניר שרמן
קורס סירה מהירה
יש להכיר מראש את התנאים המקדימים עבור הוצאת רישיון עבור סירה מהירה עד 150 כוח סוס לפני שכבר חושבים כי אתם מתאימים מכל הבחינות. מה הם אותם התנאים ההכרחיים?
נכתב ע"י ניר שרמן בקטגוריה לימודי תעודה בתאריך 17.03.16
מעוניינים ליצור קשר עם מיכל ז? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*