קופירייטינג – רעיונות ומילים שמושכות גולשים
צפיות: 1559 \\ מילים: 347 \\ פורסם בתאריך: 03.01.13
הכותב או הרעיונאי לצורך העניין, חייב לכתוב תכנים קצרים וענייניים הקולעים למטרה ומאפשר לגולשים להבין את המאמר ואפילו להדליק אותם לגבי המוצר או התוכן אותו הם מחפשים. הגשמת המילים לרעיון זה מה שעושה הקופירייטר. רוב הגולשים עומדים כל יום בפני מאות גירויים, כלומר התחרות באתרי האינטרנט השונים היא גדולה, כשהגולש פוגש במוצר אותו הוא חיפש,  הוא חייב לתת עליו דעה, לכן התוכן חייב לתת לו הרגשה מתאימה כי אכן זה המוצר אותו הוא חיפש והוא מאמין בו לאור מה שנכתב במאמר.

תרגום שיווקי זה במילים אחרות מה שעושה הקופירייטר, לב הפרסומת של העסק אלה המאמרים לקידום עסקים ואתרים, הרעיונאי או הקופירייטר, חייב להיות מתוחכם דיו על מנת שהגולש יהיה מסוקרן ולהתעניין באותו המוצר.

קופירייטינג הינו מקצוע מיוחד ומאתגר  שרק מעט אנשים יכולים להיות מוכשרים בו, בדיוק כמו שסופר כותב ספרים ומעוניין כי הקורא לא יעזוב את הספר באמצע מחוסר עניין, כך הקופירייטר אמור לעשות לקהל הגולשים.

רעיונאות היא בעצם במסרים של הקופירייטר,  הרעיונאות היא הפרסום עצמו של העסק אותו הקופירייטר מעוניין לשווק באמצעות כתיבת התוכן, סגנון הכתיבה שונה בין קופירייטר אחד למשנהו, החברה תמיד בודקת אם סגנון הכתיבה של הקופירייטר אכן משרתת אותה. רעיונאי טוב הוא זה שיודע לתת את הסלוגן הנכון בזמן הנכון ולגרום לגולשים לחייך או להסתקרן.  החומר חייב להיות שיווקי ומובן, הוא  גם זה  שמעלה את האתר למקומות גבוהים בגוגל. אם השפה הכתובה במאמר של הקופירייטינג היא קשה לקריאה, הגולש יעזוב מיד את האתר ויעבור לאתר אחר.

קופירייטינג אמור לתת איזו שהיא הצתה של דמיון,  והקופירייטר עסוק בחיפושים אחר מידע חדש שיעזור לו בכתיבה השיווקית. הכתיבה של הקופירייטר אם היא מספיק מעניינית ומושכת, יכולה להביא להצלחה גדולה בקרב הלקוחות. הקופירייטר יודע לקרוא את תמונת המצב ולהבריק עם רעיון חדש שאף אחד עדיין לא חשב עליו.

ישנם סלוגנים מיוחדים שעד עכשיו זוכרים אותם המעידים על כישוריו של קופירייטר מסוים. לקופירייטר תמיד תהיה עבודה ומוחו תמיד יקדח בהמצאת סלוגנים ואמרות מיוחדות  שידליקו את הקורא, גם מידע חדש ועדכני הוא חלק מעבודתו של הקופירייטר, הוא תמיד יחפש אחר מידע רלוונטי בתחום המדובר בו הוא כותב את המאמר, כל פיסת מידע חשובה במאמר וגם זה תחום עבודתו של הקופירייטר, הוא עסוק בלי הרף למצוא פיסות מידע ממקומות שונים באינטרנט ולפעמים גם מחוצה לו.
מאמרים מאת מיכל ז
הפקת חתונות במרכז
אירועים במרכז הם תמיד הרבה יותר מרשימים ואיכותיים מאירועים בצפון ובדרום הארץ, וזה נכון בעיקר בעולם החתונות.
פורסם בקטגוריה הפקה בתאריך 01.07.13
לקנות ספר חדש או משומש?
ישנן לא מעט חנויות ספרים ברחבי הארץ אשר מציעות שלל ספרים לילדים ולמבוגרים. עומדת בפנינו האופציה לרכוש ספרים יד שנייה.
פורסם בקטגוריה קניות וצרכנות בתאריך 19.08.13
מאמרים נוספים מהקטגוריה
הדר פינקס
יצאת צדיק בעלי מקצוע מומלצים
יצאת צדיק בעלי מקצוע מומלצים הינה תכנית בערוץ 2.rnאשר בהשראתה נפתח אתר המרכז עד 10 נותני שירות מומלצים
נכתב ע"י הדר פינקס בקטגוריה שיווק ואסטרטגיה בתאריך 08.10.13
טל גולדפרב
שיווק עסקים באינטרנט עם התחייבות לתוצאות
אנחנו בחברת Revolution, מבינים שכדי לעמוד ביעדים הרצויים בזירה הוירטואלית, חשוב לדעת לפנות לחזיתות הנכונות ולפעול בהדרגה אך ביעילות לאחר גיבוש אסטרגטיית שיווק.
נכתב ע"י טל גולדפרב בקטגוריה שיווק ואסטרטגיה בתאריך 02.11.12
מעוניינים ליצור קשר עם מיכל ז? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*