קוסמטיקה רפואית
צפיות: 1392 \\ מילים: 348 \\ פורסם בתאריך: 10.01.16
מבוא לתחום של קוסמטיקה רפואית – טיפים, עצות ועובדות
התחום של הקוסמטיקה הרפואית הוא תחום עשיר מאוד ומגוון. תחום זה יכול לסייע לנו להיראות טוב יותר וגם לטפל בבעיות שונות שיש לנו בעור. קוסמטיקה רפואית יכולה לסייע לנו להתמודד עם בעיות בריאות שונות שמשפיעות גם על האסתטיקה שלנו. קוסמטיקה זו יכולה לסייע לנו לטפל בפצעים, מחלות עור, צלקות וגם הופעה של קמטים. ההבדל בין קוסמטיקאית רגילה ובין קוסמטיקאית רפואית הוא שבשביל להיות בעלת תעודה רפואית אשת המקצוע צריכה לעבור הכשרה מיוחדת ורחבה יותר. מקצוע זה הוא למעשה מקצוע פרא-רפואי והוא נועד לסייע ולהוות טיפול משלים לטיפולים של רופאי עור. טיפולים קוסמטיים רפואיים יכולים לסייע לנו להרגיע את הסימפטומים השונים של הגירוי בעור שלנו והם יכולים לסייע לנו להחלים מדלקות עור שונות.

קוסמטיקה רפואית – וטיפול בפצעי אקנה
אחת הבעיות המרכזיות שלהן קוסמטיקה רפואית יכולה לסייע ולעזור היא פצעי אקנה. יש הרבה מאוד סיבות שונות שבגללן יכולים להופיע פצעי אקנה בעור. סיבות אלו כוללות עור שומני, הורמונים של גיל ההתבגרות, של גיל המעבר או של היריון, תגובה אלרגית ושינויים במזג האוויר. כאשר אנחנו סובלים מדלקתיות של העור ומהרבה מאוד פצעי אקנה כדאי לנו לפנות לקוסמטיקאית מקצועית שתסייע לנו להרגיע את העור. רוב הטיפולים הקוסמטיים נגד פצעי אקנה כוללים מריחה של משחות ושל חומרי מזינים עם העור. הקוסמטיקאית תוכל לטפל באופן יסודי בפצעים שלנו ולהפוך את העור שלנו לפחות שומני – כך שיהיו לנו הרבה פחות פצעים והדלקתיות שלהם תרד ותחלים.

קוסמטיקה רפואית – וטיפול בקמטים
טיפולי קוסמטיקה רפואית יכולים לסייע לנו מאוד גם בטיפול בהופעה של קמטים בעור שלנו. כאשר יש לנו בעור הרבה מאוד קמטים אנחנו יכולים לחוש חוסר ביטחון. כיום לתחום הקוסמטיקה והרפואה יש הרבה מאוד דרכים לטפל בקמטים. אחד מסוגי הטיפול הנפוצים ביותר בקמטים הוא טיפול בבוטוקס. טיפולים אחרים יכולים לכלול טיפולים בלייזר וגם טיפולים עם משחות שונות ומוצרי טיפוח שונים. טיפוח עור הפנים שלנו על ידי קוסמטיקאית מקצועית יכול לסייע לנו להזין את העור ולהפוך אותו למלא ברק, זוהר וחלק יותר בלי קמטים מיותרים. חשוב להבין שהופעה של קמטים היא חלק נורמלי מתהליך ההזדקנות שלנו. אנחנו יכולים לקבל טיפול קוסמטי איכותי שיקטין את כמות הקמטים בפנים שלנו ויהפוך אותם לתופעה שולית בגוף ובהופעה האישית שלנו כך שנוכל להמשיך להיראות מעולה.
שני סירני
שני סירני
אור טיפולים קוסמטיים רפואיים
דיזינגוף סנטר, רח' דיזינגוף 50, תל אביב
בניין B, שער 4
טלפון:   077-5050102
נייד:      052-2800704
מייל:      orna5807@gmail.com
מאמרים מאת שני סירני
מיתוג על מוצרים כחול לבן
עסקים בישראל מתמודדים עם לא מעט קשיים כמו שרק בישראל יש. קשיים כמו תקופות של טרור ומלחמות בהם כמות המכירות יורדת בצורה דרמטית, תקופות כלכליות בעייתיות....
פורסם בקטגוריה מיתוג בתאריך 14.02.16
מוצרי פרסום אטרקטיבים
מוצרי פרסום צריכים להיות אטרקטיביים ושישרתו את המטרה לשמה נרכשו, מיתוג ופרסום החברה ויצירת חוויה חיובית למשתמשים / לקוחות /עובדים שלנו.
פורסם בקטגוריה מיתוג בתאריך 02.05.16
מאמרים נוספים מהקטגוריה
רוברט גולדפלד
החלקת קראטין כל מה שרצית לדעת
מהי החלקה?rnהחלקה היא למעשה הפיכת השיער לחלק וישר במקרה והוא אינו כזה מטבעו. לא מעט נשים נהנות מההתקדמות הטכנולוגית בתחום עיצוב השיער אשר מאפשרת להן לקבל את השי
נכתב ע"י רוברט גולדפלד בקטגוריה קוסמטיקה בתאריך 23.06.14
ליאת מנדלסון
מידע אודות קוסמטיקה
ניתן למצוא שפע של סיפורים אודות קוסמטיקאיות שאינן מקצועיות מספיק או לחילופין קוסמטיקאיות כאלו ואחרות
נכתב ע"י ליאת מנדלסון בקטגוריה קוסמטיקה בתאריך 28.03.13
מעוניינים ליצור קשר עם שני סירני? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*