ציפוי אמבטיה, חידוש והלבשה
צפיות: 1587 \\ מילים: 429 \\ פורסם בתאריך: 12.08.14
האמבטיה שלכם מבקשת תשומת לב, וכדי שהיא תוכל לתת לכם את המענה המלא והמושלם היא צריכה לקבל מעט אהבה בעצמה. רוב האמבטיות ברוב הבתים זקוקות לשיפוץ, רענון וחידוש, ואלו שכבר עשו את התהליך יודעים לספר על ההבדל באיכות השימוש באמבטיה, והשהות בחדר האמבטיה שלהם.

האווירה בחדר האמבטיה היא משמעותית במיוחד. החדר הזה, שלרוב מכיל גם את השירותים שלנו, הוא חדר חשוב מאוד, מרחב אינטימי בו אנו פוגשים את הגוף שלנו, מתחדשים, דואגים להיגיינה שלנו, ומטפחים את עצמנו. הטיפוח והשמירה הללו קריטיים לאיכות החיים, הבריאות שלנו, ושמחת החיים שלנו.

מסיבות אלו חשוב מאוד שנדאג שיהיה לנו חדר אמבטיה נקי, היגייני, אסתטי ומזין, מרחב בו נרגיש בטוחים ומוזמנים, ונרצה לשהות בו בהנאה ולעסוק בטיפוח הגוף והנשמה, ההנאה וההתרווחות, שבבסיס כולם השהות באמבטיה נקייה, נעימה, ומלאה במים חמימים ומפנקים.

אפשרויות שונות לחידוש האמבטיה שלכם

ישנם מספר פתרונות לחידוש של האמבטיה שלכם, כולם זמינים, ולכל אחד יתרונות משל עצמו. הצורך הוליד מגוון, וכל מה שנותר לכם זה רק לבחור את המהלך המתאים לכם ביותר:
  1. ציפוי אמבטיה – ציפוי האמבטיה שלכם הוא תהליך של מספר שלבים, המתחיל בהסרת הציפוי הקודם, או יותר נכון סילוק השכבה השסועה, המוכתמת ומלאת הסדקים. לרוב התהליך נעשה על-ידי חומר ממיס אשר מסיר את כל השכבה כולל הלכלוך, מעלים את הסדקים, וחושף שכבת בסיס מושלמת המחכה לשלבים הבאים בתהליך.
התהליך ממשיך ביישום חומר ראשוני (פריימר) – ממש כמו בבניית השכבות השונות בקירות עד לשכבת הטיח והאחרונה והצבע, גם כשמייצרים ציפוי חדש לאמבטיה יש צורך בפריימר, שכבה שדואגת כי השכבות שיבואו מעל יתחברו טוב יותר לחומר הבסיס של האמבטיה, בכדי להבטיח שכבה סופית חלקה ומדויקת.

בסוף התהליך ישנה התזה של החומרים הסופיים אשר יוצרים את המראה המוכר של האמבטיה שלכם, המראה החלק, היפה, האלגנטי והמבריק שהופך את האמבטיה למזמינה ונעימה.

חידוש והלבשת אמבטיה
  1. הלבשת אמבטיה – תהליך פשוט ומהיר, יעיל ומדויק בו האמבטיה הישנה שלכם נעלמת לחלוטין תחת יציקה חדשה ומודרנית שנעשתה מחומרים מתקדמים ובטכנולוגיה חדשנית. האמבטיה החדשה מוטבעת בתוך הקודמת, בתהליך שדורש לרוב יום עבודה, בו האמבטיה מתחברת ומודבקת בצורה מושלמת, ללא פגיעה בסביבת האמבטיה, באריחים, ברצפות ובכל דבר אחר. תהליך מהיר, נוח ויעיל במיוחד.
  2. חידוש אמבטיה – בחידוש האמבטיה אתם נשארים עם אותה האמבטיה שהייתה לכם קודם, אך לאחר מתיחת פנים יוצאת דופן אשר מביאה אותה למצב חדש לחלוטין. חידוש האמבטיה יכול להיעשות בדרכים רבות, אך התוצאה המתבקשת היא מראה חדש לגמרי, כאילו היא יצאה מהקופסא.
בתהליך זה, שלוקח לרוב מספר ימים, מסלקים את כל הכתמים מהאמבטיה, כולל כתמי החלודה והקורוזיה. במקביל להסרת הכתמים יש צורך בסילוק הסדקים, שנעשה גם כן ע"י איש מקצוע מומחה, והגימור הסופי מוביל אתכם לאמבטיה חדשה לחלוטין, עם אווירה של חידוש ושינוי בחדר כולו, ועם אותה התחושה המזמינה אליה כיוונתם, מבלי להחליף דבר.
DSD STUDIO
DSD STUDIO
חברת DSD מתמחה בהקמה וקידום של אתרי אינטרנט. חבילות קידום אתרים המוצעות לעסקים גדולים וקטנים שמטרתם היא אחת: חשיפה אפקטיבית ממושכת ורחבה במנוע החיפוש של גוגל!
מאמרים מאת DSD STUDIO
כיצד בוחרים מעצבי פנים
יש דבר מה המשותף לסביבת מגורים ולסביבת עבודה גם יחד. לא משנה אם מדובר בבית מגורים פרטי, בדופלקס או בדירה.
פורסם בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 28.10.14
שיקום לאחר פציעת ספורט על ידי טיפולי פיזיותרפיה
יש לא מעט אנשים שעוסקים בספורט באופן קבוע,ספורט בריא לגוף ולנפש אך חוסר זהירות עשוי לגרום לפציעות, חלקן פשוטות וחולפות תוך זמן קצר וחלקן מורכבות יותר.
פורסם בקטגוריה שיקום והידרותרפיה בתאריך 02.05.16
מאמרים נוספים מהקטגוריה
רביד בר
בחירה נכונה של ריצוף שיש
החלטתם לרצף את הבית שלכם בשיש? אין ספק שבחירה זו יכולה לשפר את המראה האסתטי שלו בעשרות מונים. אלא שאין זהrnדבר פשוט למצוא את השיש האידיאלי.
נכתב ע"י רביד בר בקטגוריה ריצוף וחיפוי בתאריך 15.07.14
זיו פוליש
הסרת שטיחים מקיר לקיר
שטיחים מקיר לקיר, אופנה חולפת. בעבר הדבקת שטיחים מקיר לקיר הייתה דבר לגיטימי כיום זה נשמע פשוט לא הגיוני.
נכתב ע"י זיו פוליש בקטגוריה ריצוף וחיפוי בתאריך 08.11.12
מעוניינים ליצור קשר עם DSD STUDIO? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*