ציוד ממוכן שתמיד מוכן
צפיות: 1130 \\ מילים: 309 \\ פורסם בתאריך: 10.01.16
כל בית עסק חייב לשמור על רמת ביצועים גבוהה בכל ההתנהלות שלו בתוך העסק ומחוצה לו על מנת שרמת הרווחיות תישאר גבוהה ורק תלך ותעלה. מדד היעילות נאמד במידה רבה גם לפי ההוצאות אשר כל בית עסק מבצע עבור הציוד הממוכן שלו, וכאשר מדובר בבית עסק שיש בו לא מעט מדפסות, מכשירי פקסימיליה ומחשבים ישנה חשיבות ממעלה ראשונה לייעול כל התהליך של העבודה עם הציוד הזה כדי לקבל את כל מה שצריך מאלה מבלי להיכנס להוצאות גבוהות ובזבוז של זמן עבודה יקר. חלק מבתי העסק בוחרים לבצע חיסכון על ידי השכרת מדפסות וציוד נוסף ואחרים רוכשים מדפסות שיותר מותאמות לעסק.

חיסכון בעלויות לעסק
לנגד עיניו של כל עסק קיימות אפשרויות מגוונות לבצע תהליכים אשר נועדו לחסוך כמה שיותר כסף, ולהביא כמה שיותר פעילות שתסייע לו לשגשג עד כמה שאפשר. אחת הדרכים לביצוע חיסכון כספי במידה ניכרת היא על ידי בחינה של העלויות הקיימות עבור הציוד המשרדי ובחירה של האפשרות החסכונית והאפקטיבית ביותר עבורו. כאשר בוחרים השכרת מדפסות או רכישה שלהן, כדאי לבדוק את היתרונות לצד החסרונות, אם ישנם, ולפעול בהתאם.

התאמה של הציוד הממוכן לבית העסק
שירות טכנאי בזמינות גבוהה – במידה ורוכשים שירות של ציוד משרדי ממוכן, כדאי לבדוק האם שירות זה כולל אחריות וטיפול נוחים, אם לא אולי עדיף לפנות אל חברה שמבצעת השכרה של מדפסות ויתר ציוד ממוכן יחד עם הטיפול בתקלות על ידי טכנאי בזמינות טובה.
שירות של אספקת ציוד כמו נייר למדפסת וטונרים – מאפשר לעסק לעבוד ללא הפסקה. תמיד יש את הציוד הנדרש ולא צריך לעצור עד אשר יגיע טונר או נייר הדפסה לעסק.
אחריות למדפסות במכירה ולא השכרה – חפשו אחר אחריות שמספקת כמה שיותר נוחיות וכמה שפחות הפרעה לתפקוד היומיומי של העסק.
התאמה של הציוד לסוג העבודה – לא כל בית עסק זקוק להדפסות במידה גבוהה וחלק אחר עובד בצורה שוטפת עם הדפסות שיוצאות כל כמה דקות מהמדפסת. רכישה או השכרת מדפסות צריכה להתאים לסוג העבודה הנדרשת בבית העסק על מנת שהציוד שנרכש/הושכר יעמוד בביצועים הנדרשים במידה הנדרשת.
מאמרים מאת ניר שרמן
תמונה לא חייבים לתלות על קיר
עבר הרבה מאוד זמן מאז שחולצות עם הדפסה נכנסו אל ארון הבגדים של כולנו, ובהחלט לא נראה כי הן הולכות לצאת ממנו בזמן הקרוב, בייחוד עם המגוון העדכני והאיכות של ההדפס
פורסם בקטגוריה קניות וצרכנות בתאריך 21.02.16
איך בוחרים מזרן אורטופדי
איך יודעים לעשות סדר בכל הסוגים הללו כאשר רק רוצים לישון בנעימים על גבי מזרן שיספק את התחושה הנדרשת לאורכן של שנים רבות?
פורסם בקטגוריה קניות וצרכנות בתאריך 25.07.16
מאמרים נוספים מהקטגוריה
yossi h
איכות שינה – מי אמר אני ולא קיבל?
אז מה בסך הכול אנחנו רוצים? לעבוד בעבודה מספקת, להנות משעות פנאי, לנסוע מדי פעם לחו"ל, ומה באשר לאיכות השינה? אין ספק, מדובר כאן על הא' ב' של איכות חיים טובה.
נכתב ע"י yossi h בקטגוריה קניות וצרכנות בתאריך 16.01.13
ליאת מנדלסון
מזרונים – הבחירה אינה צריכה להיות קשה
בוא נודה על האמת, רכישת מזרון הוא איננו הליך פשוט בשל שני גורמים עיקריים: ראשית כל, מדובר על הגב שלנו ואנו רוצים לספק לו את התמיכה הטובה ביותר. במידה ואינכם יוד
נכתב ע"י ליאת מנדלסון בקטגוריה קניות וצרכנות בתאריך 29.12.13
מעוניינים ליצור קשר עם ניר שרמן? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*