ציוד לתינוקות – כל מה שאתן צריכות
צפיות: 1531 \\ מילים: 396 \\ פורסם בתאריך: 05.11.12
הנה הגיע לו הרגע המרגש, לו חיכיתם מהרגע שנישאתם ואתם בהיריון. מסע של תשע חודשים מתחיל, בסופו ייצא התינוק או התינוקת ואתם תדעו אושר שלא הכרתם מעולם. אך בתשע החודשים האלו, עליכם לעבוד קשה, לשמור על עצמכם ובעיקר להכין את עצמכם לקראת מה שעומד לקרות.

להיות היום בהיריון, זה אומנם לא פשוט כמו בעבר, המודרניזציה והיתעשות, הפכו את האפשרות להיכנס להיריון לקשה יותר מאשר בעבר. אומנם היום הסיכוי של ולד להיוולד גבוה יותר מאשר בעבר, אך לא מעט מחקרים ורופאים טוענים שהמזון שאנו אוכלים והזיהום שאנו סובלים ממנו, פוגע ביכולות של נשים להיכנס להיריון.

אך עם זאת, אין תקופה טובה יותר להיכנס להיריון מאשר היום. אינספור אתרי אינטרנט מכינים את הזוג לקראת מה שעומד לבוא, אינספור ספרים מלמדים אותם מה צריך לעשות ומה לא, נערכים קורסי הכנה לכל שלב בהיריון ובלידה, ישנן לא מעט נשים שעוזרות בעת ההיריון והלידה וניתן למצוא אינספור חנויות לתינוקות ורשתות שמוכרות חפצים ומוצרים שישמשו את היולדת ואת התינוק.

צריך לזכור שההיריון והלידה הוא שלב לקראת הדבר האמיתי והדבר האמיתי הוא, בואו של התינוק או התינוקות לעולם. לכן חשוב שכבר בזמן ההיריון נתחיל לרכוש את החפצים שישמשו אותנו ואת התינוק בעת בואו לעולם. עגלה לתינוק, מנשא לתינוק, כסא אוכל לתינוק, בקבוקים לתינוקות וכמובן אסור לשכוח משחקים לתינוקות.

רכישת מוצרי תינוקות ולידה אלו, צריכה להתבצע על פי בחינה מדוקדקת, לא רק של עיצוב או צבע, על מנת שיתאימו למין התינוק (במידה ואכן זה חשוב לכם), אלא על פי טיב המוצר. במקרה של תינוקות, יש לוודא שהמוצר איכותי, בטיחותי ושלא יכול לגרום להם שום נזק. לכן כיום, הרבה יותר טוב להיכנס להיריון מאשר בעבר, שכן, היום ישנם מספיק כלים שיכולים ללמד אותנו, האם אכן מדובר בחפצים בטוחים ואיכותיים.

רכישת מוצרים לתינוק, למשל אמבטיה לתינוק או עגלות לתינוקות, יכולים להיעשות באמצעות עזרה של גורמים מוסמכים, דוגמאת רופאים ואחיות או יועצות שונות, באמצעות עזרה של הורים אחרים או בעזרת הסבתות שתמיד ישמחו לשתף אותכם במידע ולעזור לכם.  נכון שלעיתים תרגישו שאתם רוצים לעשות את זה לבד, אך להבדיל מדברים אחרים בחיים, שמדובר בתינוקות לא לוקחים סיכונים, לכן עדיף להשתמש בכל עזרה וידע שיכולים להעניק לכם בעלי ניסיון.

בטרם אתם רוכשים את המוצרים והחפצים עבור התינוק, או אפילו עבורכם לזמן הלידה ואחריה, רצוי שתבררו מה בדיוק אתם צריכים, האם הכל נדרש לכם לשלב הראשון או שמא אפשר לרכוש את זה בשלב מאוחר יותר ואולי בכלל הינכם יכולים להשתמש במוצרים וחפצים משומשים שאתם יכולים לקבל, מקרובי משפחה או חברים. כך תחסכו בהוצאות ובכל זאת תעניקו לתינוק שלכם ולכם, את הדברים הטובים ביותר שהוא צריך.
אסף ברנר
אסף ברנר
אסף ברנר - קידום רשתות חברתיות
מאמרים מאת אסף ברנר
חנות גאדגטים – מתנות לילדים גדולים
כל אדם ישמח לקבל מתנה מקורית ומלאה במחשבה. בעבור אנשים רבים מלאכת רכישת המתנות לחברים, לבני זוג ולבני המשפחה מהווה מטרד של ממש.
פורסם בקטגוריה מחשבים ניידים בתאריך 08.11.12
יאכטות - אל הים הגדול נצא ונפליגה
אין דבר יותר מרגיע מים, וספק אם יש דבר יותר מרגיע מלשהות בלב ים. הבריזה והאוויר, המרחבים הפתוחים, השמש, תחושת החופש האינסופית.
פורסם בקטגוריה שייט בתאריך 05.11.12
מאמרים נוספים מהקטגוריה
יריב יריב
איך ללמד ילדים שחייה?
במאמר זה אסביר בקצרה איך כדאי ללמד ילדים שחייה
נכתב ע"י יריב יריב בקטגוריה הורות בתאריך 31.05.14
תום לביא
איך להראות ולהרגיש טוב בבגדי היריון?
"בבטן" מציעה מגוון רחב של בגדים לתקופת ההיריון המתאימים לכל אחת, אשר יעזרו לך ליהנות מבגדים גם בתקופת ההיריון
נכתב ע"י תום לביא בקטגוריה הורות בתאריך 14.07.16
מעוניינים ליצור קשר עם אסף ברנר? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*