ציוד לתינוקות – כל מה שאתן צריכות
צפיות: 1597 \\ מילים: 396 \\ פורסם בתאריך: 05.11.12
הנה הגיע לו הרגע המרגש, לו חיכיתם מהרגע שנישאתם ואתם בהיריון. מסע של תשע חודשים מתחיל, בסופו ייצא התינוק או התינוקת ואתם תדעו אושר שלא הכרתם מעולם. אך בתשע החודשים האלו, עליכם לעבוד קשה, לשמור על עצמכם ובעיקר להכין את עצמכם לקראת מה שעומד לקרות.

להיות היום בהיריון, זה אומנם לא פשוט כמו בעבר, המודרניזציה והיתעשות, הפכו את האפשרות להיכנס להיריון לקשה יותר מאשר בעבר. אומנם היום הסיכוי של ולד להיוולד גבוה יותר מאשר בעבר, אך לא מעט מחקרים ורופאים טוענים שהמזון שאנו אוכלים והזיהום שאנו סובלים ממנו, פוגע ביכולות של נשים להיכנס להיריון.

אך עם זאת, אין תקופה טובה יותר להיכנס להיריון מאשר היום. אינספור אתרי אינטרנט מכינים את הזוג לקראת מה שעומד לבוא, אינספור ספרים מלמדים אותם מה צריך לעשות ומה לא, נערכים קורסי הכנה לכל שלב בהיריון ובלידה, ישנן לא מעט נשים שעוזרות בעת ההיריון והלידה וניתן למצוא אינספור חנויות לתינוקות ורשתות שמוכרות חפצים ומוצרים שישמשו את היולדת ואת התינוק.

צריך לזכור שההיריון והלידה הוא שלב לקראת הדבר האמיתי והדבר האמיתי הוא, בואו של התינוק או התינוקות לעולם. לכן חשוב שכבר בזמן ההיריון נתחיל לרכוש את החפצים שישמשו אותנו ואת התינוק בעת בואו לעולם. עגלה לתינוק, מנשא לתינוק, כסא אוכל לתינוק, בקבוקים לתינוקות וכמובן אסור לשכוח משחקים לתינוקות.

רכישת מוצרי תינוקות ולידה אלו, צריכה להתבצע על פי בחינה מדוקדקת, לא רק של עיצוב או צבע, על מנת שיתאימו למין התינוק (במידה ואכן זה חשוב לכם), אלא על פי טיב המוצר. במקרה של תינוקות, יש לוודא שהמוצר איכותי, בטיחותי ושלא יכול לגרום להם שום נזק. לכן כיום, הרבה יותר טוב להיכנס להיריון מאשר בעבר, שכן, היום ישנם מספיק כלים שיכולים ללמד אותנו, האם אכן מדובר בחפצים בטוחים ואיכותיים.

רכישת מוצרים לתינוק, למשל אמבטיה לתינוק או עגלות לתינוקות, יכולים להיעשות באמצעות עזרה של גורמים מוסמכים, דוגמאת רופאים ואחיות או יועצות שונות, באמצעות עזרה של הורים אחרים או בעזרת הסבתות שתמיד ישמחו לשתף אותכם במידע ולעזור לכם.  נכון שלעיתים תרגישו שאתם רוצים לעשות את זה לבד, אך להבדיל מדברים אחרים בחיים, שמדובר בתינוקות לא לוקחים סיכונים, לכן עדיף להשתמש בכל עזרה וידע שיכולים להעניק לכם בעלי ניסיון.

בטרם אתם רוכשים את המוצרים והחפצים עבור התינוק, או אפילו עבורכם לזמן הלידה ואחריה, רצוי שתבררו מה בדיוק אתם צריכים, האם הכל נדרש לכם לשלב הראשון או שמא אפשר לרכוש את זה בשלב מאוחר יותר ואולי בכלל הינכם יכולים להשתמש במוצרים וחפצים משומשים שאתם יכולים לקבל, מקרובי משפחה או חברים. כך תחסכו בהוצאות ובכל זאת תעניקו לתינוק שלכם ולכם, את הדברים הטובים ביותר שהוא צריך.
אסף ברנר
אסף ברנר
אסף ברנר - קידום רשתות חברתיות
מאמרים מאת אסף ברנר
חנויות צעצועים - לקנות לילדים את הצעצוע הנכון
כל ילד שנכנס לחנות צעצועים, מרגיש כאילו הוא נכנס לממלכה אינסופית. שם ימצא את כל מה שהוא חולם עליו, שם יגלה דברים שלא האמין שקיימים.
פורסם בקטגוריה קניות וצרכנות בתאריך 09.11.12
בדיקת רטיבות - הגיעו מים עד נפש
מזהים כתמי מים על קירות הבית או ברצפות? כנראה שמים רבים חלחלו ממקור חיצוני אל תוך הקירות ועלולים להגיע לפנים הבית.
פורסם בקטגוריה אינסטלציה בתאריך 06.11.12
מאמרים נוספים מהקטגוריה
אביבה סרור בייגל
כיצד בוחרים משחק לילד?
בחנות המשחקים מול המגוון העצום, הצבעוני והמרתק של משחקים וצעצועים כולנו ניצבים עם השאלה כיצד לבחור משחק? מה המשחק המתאים? הנכון? מה שנקרא: "הכדאי" ביותר.
נכתב ע"י אביבה סרור בייגל בקטגוריה הורות בתאריך 13.03.13
גילת זכאי
איזה אמא לא תרצה שלפעוט שלה יהיו מצעים איכותיים
מאמר זה עוסק בחברת withe spring המוכרת דברי טקסיל לבית ולמשפחה
נכתב ע"י גילת זכאי בקטגוריה הורות בתאריך 31.05.14
מעוניינים ליצור קשר עם אסף ברנר? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*