פתרון חכם לבית – מערכת בית חכם אלחוטית
צפיות: 1063 \\ מילים: 301 \\ פורסם בתאריך: 22.04.18
מערכת בית חכם מאפשרת לכם להשיג שליטה מלאה על מערכות החשמל הנמצאות בבית כמו למשל מערכת מיזוג האוויר, גופי התאורה, תריסים חשמליים, מערכת אזעקה, מערכת השמע, שקעים חשמליים ועוד. מערכת בית חכם אלחוטית קלה להתקנה ללא צורך בהכנות מוקדמות, לכן ניתן להתקין את המערכת בבית ללא צורך בהוצאות שיפוץ והחלפת תשתיות. ניהול כלל מערכות החשמל המחוברת למערכת, מתבצע באמצעות הסמארטפון או הטאבלט, באמצעות המפסקים המותקנים ברחבי הבית, ויש אפשרות לשלוט במערכת גם באמצעות המחשב האישי, בעזרת הלפטופ או באמצעות שלט ייעודי – נוחות ושליטה מקסימלית!

התקנת מערכת בית חכם אלחוטית – בקלות ובמהירות!

אם חשבתם כי מסובך להתקין מערכת בית חכם הרי טעות בידכם. כיום יש פתרון חדשני ומתקדם אשר מאפשר להתקין מערכת חכמה על תשתית החשמל הקיימת כך שאין צורך לסלול חוטי חשמל ותקשורת לאורך כל הבית, בקירות או מתחת לאריחי הריצוף. המערכת החדשה פועלת אלחוטית והמפסקים המיוחדים כוללים רכיבי תקשורת הניתנים לשליטה גם באמצעות הסמארטפון, כך שאם אתם כבר במיטה ואתם מעוניינים לכבות את התאורה או את המזגן, לא תצטרכו אפילו לקום מהמיטה.

מערכת ידידותית ופשוטה להפעלה

לא צריך להיות פריק טכנולוגי בעל ידע עצום במחשבים ותכנות בכדי להפעיל מערכת בית חכם אלחוטית. אחרי ההתקנה של המערכת בבית על ידי מתקין מקצועי מטעם החברה, מקבלים הסבר מפורט והדרכה קצרה שלאחריה ניתן לשלוט במערכות החשמל בבית בקלות ובלחיצת כפתור.

המערכת מגיעה עם ממשק ניהול נוח וידידותי למשתמש וכל אדם יכול להתמצא במערכת בקלות ובמהירות. ניתן לתכנת מראש כיצד מערכות חשמל יופעלו בבית, לדוגמה שעה קבועה בה מערכת המיזוג תפעל כך שנוכל להגיע לבית מקורר אחרי יום עבודה ארוך. בנוסף, ניתן להגדיר מתי הדוד החשמלי יופעל כך שיהיו לנו מים חמים לאורך כל שעות היממה.

יש לציין כי מערכת בית חכם נועדה לשפר את איכות החיים שלנו והיא הופכת אותם לנוחים הרבה יותר. כמו כן, יש למערכת יתרונות רבים נוספים ובראשם יעילות אנרגטית וחיסכון כספי ניכר בהוצאות. בהתאם לסוג המערכת שמתקינים בבית ניתן לחסוך בהוצאות החשמל החודשיות.
מאמרים מאת ליאור הורן
מאמרים נוספים מהקטגוריה
eli levy
שינוע פנאומטי- מה זה בכלל?
שינוע פנאומטי הוא שינוע שבעזרתו ניתן לשנע משלוחים שונים בין אגפים שונים של מבנה, או ממבנה למבנה.
נכתב ע"י eli levy בקטגוריה בית חכם בתאריך 15.04.13
eli levy
פינוי אשפה פנאומטי : ככה נכון לבצע פינוי אשפה!
אורח החיים המודרני שלנו במאה ה-21 מביא אותנו לייצר כמויות עצומות של אשפה. הרבה אשפה שיש לפנות אותה על בסיס יומיומי. כמה פעמים ביום אתן מוצאים את עצמכם יורדים...
נכתב ע"י eli levy בקטגוריה בית חכם בתאריך 11.04.13
מעוניינים ליצור קשר עם ליאור הורן? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*