פרסום יעיל וזול על ידית הדלת
צפיות: 1590 \\ מילים: 305 \\ פורסם בתאריך: 14.02.16
דמיינו לעצמכם שאתם מחכים להיכנס כבר הביתה אחרי יום עבודה ארוך ומתיש, הילדים צמודים אליכם חסרי כל מנוחה ואתם מחכים כולם שתגיע כבר המעלית שתיקח אתכם אל הקומה בה נמצאת הדירה שלכם. אתם מטפסים את הדרך מעלה והבטן שלכם עושה קולות של רעב שמהדהד במעלית כולה. אתם יוצאים מהמעלית וצועדים יחדיו אל עבר הדלת כאשר על הידית מחכים תלי דלת עם פרסום של כמה מהמסעדות הטובות בעיר, שם מפורטות המנות שאפשר לקבל במשלוח והטלפון לחיוג מהיר. נכון שזה בדוק מה שאתם צריכים לאחר יום עבודה מעייף? בדיוק גם על זה מתכננים היוצרים של העלונים הללו.

תכנון נכון של עלונים

עם כל הכבוד אל העלונים שנמצאים בתיבות הדואר של כולנו, הן אולי פרסום זול ויעיל, אבל כאשר מדובר בנישה מסוימת כמו מסעדות, הפרסום האפקטיבי ביותר הוא זה שמונח על גבי הידית של דלת הכניסה אל הבית. למה? כי זה פשוט עובד. יש לתכנן את ההנחה של העלונים הללו לשעות שלפני החזרה של המשפחות מן העבודה, אך גם לא לשעות מוקדמות יותר מידי כדי שהאפקט יהיה הכי יעיל שניתן לקבל מפרסום במחירים נמוכים כאלה. רוב האנשים שמגיעים מן העבודה מגיעים בשעות ארבע עד שש בערב ורובם ככולם רעבים לאכול ארוחה חמה וטעימה, ולא את זו שנשארה מאתמול וכבר אינה נראית מגרה כלל. לאף אחד אין זמן וכוח להכין ארוחה מורכבת ולכן פרסום של תפריט מלוחים על גבי תלי דלת הוא פשוט וגאוני.

מפרסמים גם דברים אחרים

למען האמת, כל דבר שאנו מעוניינים למשוך את תשומת ליבו של הלקוח בצורה הכי טובה שאפשר כולל הנחה של תלי דלת על ידית דלת הכניסה של הבית. אפשר לפרסם פרויקט חדש של בנייה, מוצר חדש שקיים בחברה בצירוף של דוגמית קטנה וכמובן, תפריט של משלוחים. העיקר שהוא מופיע בצורה רחבה ובולטת על גבי ידית הדלת ומושך את העין כבר ברגע בו הלקוח הפוטנציאלי שלנו פוסע אל עבר דלת הכניסה. פרסום יעיל לא חייב להיות כזה שעולה הרבה כסף ותלי דלת הם הדוגמא הכי טובה לכך.
מאמרים מאת ניר שרמן
מהו שיווק ישיר – למי זה מתאים?
בחירת אפיקי שיווק ישיר מתאימה לאותם בעלי עסקים המחפשים אחר פתרונות מהירים ומקצועיים. שיווק ישיר חכם הוא אומנות של ממש.
פורסם בקטגוריה שיווק ופרסום בתאריך 05.08.14
איך לבחור נכון שלטים לעסק חדש
בחירה נכונה של שלטים לעסק היא כזו המשרתת את טובת בעל העסק, את תהליך המיתוג, ובעיקר, את הלקוחות הקיימים והפוטנציאליים.
פורסם בקטגוריה שיווק ופרסום בתאריך 18.09.14
מאמרים נוספים מהקטגוריה
shiri tayari
קידום מכירות
קידום מכירות הינה שיטת פרסום חדשנית וייחודית, בעיקר מאחר והיא פועלת בערוץ פרסומי שונה בניגוד לשאר עולם הפרסום.
נכתב ע"י shiri tayari בקטגוריה שיווק ופרסום בתאריך 11.02.14
ישראל רף
מתנות לטו בשבט
מתנות לטו בשבט, המתנות שמציגות את רוח החג, המון רעננות והמון חן, אפשרות מצוינת לחלק מתנה מרשימה, כל אחד ישמח לקבל
נכתב ע"י ישראל רף בקטגוריה שיווק ופרסום בתאריך 29.12.15
מעוניינים ליצור קשר עם ניר שרמן? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*