פרסום באינטרנט לעסקים קטנים
צפיות: 1517 \\ מילים: 306 \\ פורסם בתאריך: 13.06.14
מערך הפרסום באינטרנט של עסקים קטנים נעשה, עם השנים, מבלבל ומצריך את שירותם של בעלי מקצוע. מדובר בקופיריטרים המעצבים את התכנים, מעצבים גרפיים, ומקדמי אתרים האוספים את כל עבודות התוכן והגרפיקה וממנפים זאת בצורה מיטבית עבור כל לקוח ולקוח. במסגרת השירות, מומלץ לך, לקוח יקר, להכין עבור חברת פרסום באינטרנט לעסקים קטנים סל דרישות לא גדול, אשר באמצעותו היא תוכל למנף אותך ללא כל צל של ספק, ולהנגיש אותך למאות עד אלפי לקוחות מדי רבעון:

הכנת מוצר מידע
מוצר המידע הוא מוצר אשר ניתן לקנות באינטרנט. רצוי שזה יהיה מוצר מתחום המידע: סרט שמלמד לבצע פעולה מסויימת, או מעביר חומר פדגוגי. לחילופין, ניתן לכתוב ספר קצר ולהעלותו לרשת. ספר זה נעשה מקובל מאד עם השנים וזכה לשם E-BOOK: ספר אלקטרוני. מטרת מוצר זה בעת פרסום ושיווק באינטרנט לעסקים קטנים: לאפשר ללקוחות לקנות מוצר שלך במחיר לא יקר וליהנות ממידע בסיסי על תחום המחקר או העיסוק שלך.

הכנת מוצר מתנה
מוצר המתנה אף הוא מהווה סרט, או חומר כתוב, אך לא קובץ גדול בן עשרות עמודים או דקות צפייה רבות. על המתנה להיות קצרה מאד ולעסוק בטיפ אחד לכל היותר. היא תינתן בחינם אך אל דאגה – פרטי מקבלי המתנה כולל מספרי הטלפון שלהם יהיו ברשותך: המתנה תישלח אליהם אך ורק לאחר שמילו את דף הנחיתה: דף פרטים אישיים כמו שם, אמייל וטלפון. פרסום באינטרנט לעסקים קטנים מכיל תמיד דפי נחיתה אם עם מוצרי מתנה למשיכת לקוחות רבים ככל הניתן.

מסירת מידע מלא על מוצרים ושירותים
חשוב למסור לחברת פרסום באינטרנט לעסקים קטנים מידע מלא על סוגי השירותים והמוצרים שאתם מספקים שלא במסגרת ה E-BOOKאו המתנה, אלא בשוטף. בכך, החברה תוכל להעלות זאת לאתר, לכתוב על כך מאמרים, להעלות זאת למדיות חברתיות ולהציג אותך כבעל המקצוע מספר אחד בתחום המדובר. חשוב מאד למסור מידע פרטני ככל אשר ניתן על מנת שהחברה תוכל להפיק עבורך קמפיין פרסומי אפקטיבי הכולל חיבור מקסימלי לכל לקוחותייך הפוטנציאליים. החיבור יבוצע בהתאם לפילוח אוכלוסין מקצועי שייעשה על ידי החברה.
מאמרים מאת shiri tayari
כל המידע על סלון כלות במרכז
להלן המדריך המלא לאיתור סלון כלות במרכז. חשוב לעקוב מקרוב אחר מדריך זה ולהישמע להנחיותיו על מנת לבחור את סלון הכלות המתאים לך ביותר.
פורסם בקטגוריה שמלות כלה בתאריך 03.02.14
מערכות ישיבה
מערכות ישיבה הן הדבר הזה שאנחנו שמים עליו את התחת. נכון, זה אולי נשמע כמו השירותים, ואולי שירותים הן גם מערכות ישיבה מסוג כזה או אחר, אבל באופן כללי אני מדבר על
פורסם בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 07.07.14
מאמרים נוספים מהקטגוריה
דורון עמית
המלצות לפרסום באינטרנט
אין מה לאמר כי הלקוח הוא זה שמחליט אצל איזה ספק הוא ירכוש, הוא עושה זאת באמצעות מנועי החיפוש באינטרנט
נכתב ע"י דורון עמית בקטגוריה פרסום באינטרנט בתאריך 05.08.14
שגיב SEO
איך אני מקדם את האתר שלי?
מאמר לבעלי עסקים אשר רוצים לנסות ולקדם את האתר שלהם בעצמם. מה כדאי לדעת ומה צריך לעשות בראשי פרקים בדרך להצלחה ברשת האינטרנט
נכתב ע"י שגיב SEO בקטגוריה פרסום באינטרנט בתאריך 16.12.13
מעוניינים ליצור קשר עם shiri tayari? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*