פרסום באינטרנט לעסקים קטנים
צפיות: 1391 \\ מילים: 306 \\ פורסם בתאריך: 13.06.14
מערך הפרסום באינטרנט של עסקים קטנים נעשה, עם השנים, מבלבל ומצריך את שירותם של בעלי מקצוע. מדובר בקופיריטרים המעצבים את התכנים, מעצבים גרפיים, ומקדמי אתרים האוספים את כל עבודות התוכן והגרפיקה וממנפים זאת בצורה מיטבית עבור כל לקוח ולקוח. במסגרת השירות, מומלץ לך, לקוח יקר, להכין עבור חברת פרסום באינטרנט לעסקים קטנים סל דרישות לא גדול, אשר באמצעותו היא תוכל למנף אותך ללא כל צל של ספק, ולהנגיש אותך למאות עד אלפי לקוחות מדי רבעון:

הכנת מוצר מידע
מוצר המידע הוא מוצר אשר ניתן לקנות באינטרנט. רצוי שזה יהיה מוצר מתחום המידע: סרט שמלמד לבצע פעולה מסויימת, או מעביר חומר פדגוגי. לחילופין, ניתן לכתוב ספר קצר ולהעלותו לרשת. ספר זה נעשה מקובל מאד עם השנים וזכה לשם E-BOOK: ספר אלקטרוני. מטרת מוצר זה בעת פרסום ושיווק באינטרנט לעסקים קטנים: לאפשר ללקוחות לקנות מוצר שלך במחיר לא יקר וליהנות ממידע בסיסי על תחום המחקר או העיסוק שלך.

הכנת מוצר מתנה
מוצר המתנה אף הוא מהווה סרט, או חומר כתוב, אך לא קובץ גדול בן עשרות עמודים או דקות צפייה רבות. על המתנה להיות קצרה מאד ולעסוק בטיפ אחד לכל היותר. היא תינתן בחינם אך אל דאגה – פרטי מקבלי המתנה כולל מספרי הטלפון שלהם יהיו ברשותך: המתנה תישלח אליהם אך ורק לאחר שמילו את דף הנחיתה: דף פרטים אישיים כמו שם, אמייל וטלפון. פרסום באינטרנט לעסקים קטנים מכיל תמיד דפי נחיתה אם עם מוצרי מתנה למשיכת לקוחות רבים ככל הניתן.

מסירת מידע מלא על מוצרים ושירותים
חשוב למסור לחברת פרסום באינטרנט לעסקים קטנים מידע מלא על סוגי השירותים והמוצרים שאתם מספקים שלא במסגרת ה E-BOOKאו המתנה, אלא בשוטף. בכך, החברה תוכל להעלות זאת לאתר, לכתוב על כך מאמרים, להעלות זאת למדיות חברתיות ולהציג אותך כבעל המקצוע מספר אחד בתחום המדובר. חשוב מאד למסור מידע פרטני ככל אשר ניתן על מנת שהחברה תוכל להפיק עבורך קמפיין פרסומי אפקטיבי הכולל חיבור מקסימלי לכל לקוחותייך הפוטנציאליים. החיבור יבוצע בהתאם לפילוח אוכלוסין מקצועי שייעשה על ידי החברה.
מאמרים מאת shiri tayari
שואבי אבק לרכב
מעוניינים בשואבי אבק לרכב ? בעלים של חברת ניקיון ואקס לרכב ? מעוניינים בשואבי אבק לניקוי הפנימי ? במאמר זה נסביר לכם כיצד עובדים שואבי אבק לרכב
פורסם בקטגוריה כלי רכב אחר בתאריך 07.07.14
שיאצו - שיאצו זו שיטת טיפול באמצעות מגע
הטכניקה היא שילוב של לחיצות, מתיחות ותנועה. השיטה פועלת בהתאם לגישה טיפולית הוליסטית והמטרה של השיטה הזאת היא האיזון של הזרימה והאנרגיה בגוף
פורסם בקטגוריה טיפול בכאב בתאריך 27.08.14
מאמרים נוספים מהקטגוריה
צחי פן
כיצד ניתן לייצר הכנסה באמצעות וורדפרס?
בפוסט זה אתן רעיונות כיצד גם אתם תוכלו להפוך את האינטרנט למקור הכנסה עבורכם באמצעות מערכת ניהול האתרים – וורדפרס.
נכתב ע"י צחי פן בקטגוריה פרסום באינטרנט בתאריך 13.10.15
liran liran
איך לבחור משרד פרסום
פרסום מוצר והבאתו אל הקהל איננה משימה פשוטה. על מנת שהמשימה תצליח יש לבחור משרד פרסום איכותי- מה חשוב בבחירת משרד פרסום- במאמר שלפניכם.
נכתב ע"י liran liran בקטגוריה פרסום באינטרנט בתאריך 01.12.14
מעוניינים ליצור קשר עם shiri tayari? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*