פרילנסר או עצמאי – הדרך הקלה להצליח
צפיות: 1327 \\ מילים: 357 \\ פורסם בתאריך: 29.12.15

שירותים חדשים הניתנים לכל עובד במעמד שכיר מאפשרים כיום התנהלות עסקית, כלכלית ותעסוקתית חופשית, ממש כשל עצמאי או פרילנסר מן השורה, ללא כל התעסקות יתרה עם בירוקרטיה מסובכת ומורכבת, מסמכים מטעם מס הכנסה או התחייבויות אחרות המגבילות את חופש ההתנהלות ומסכנות את ההכנסה היציבה והקבועה.

לאור המצב הכלכלי בארץ ובעולם כולו, כמעט ואין שכיר שלא העלה על דעתו אי אילו אפשרויות להגדלת ההכנסה החודשית בדרכים אלו ואחרות. אחרים חשים מוגבלים בתפקיד הקיים בעבודה הקבועה שלהם ומעוניינים היו להתפתח מבחינה מקצועית, להרחיב את המיומנויות האישיות בתחומים תעסוקתיים כאלו ואחרים, אך חששו לגורלה של ההכנסה הקבועה, המעניקה תחושת בטחון ויציבות נפשית, תנאים סוציאליים מעולים ומסגרת תעסוקתית בטוחה.

למעשה, סביר להניח כי כל שכיר מחפש את הדרך המושלמת להגדיל את ההכנסה החודשית ולמצוא ביטוי עשיר יותר לתפקוד היומיומי בעבודה, ולכן מהווים שירותי חשבונית לשכיר את הפתרון האידיאלי והמענה המקיף ביותר לצרכים שונים של כל שכיר ישראלי כיום. שירותי חשבונית לשכיר מאפשרים את הגדלת הרווחים האישיים באמצעות מתן שירות ללקוחות והגשת חשבוניות מס, ללא כל צורך בחתימה על מסמכים שונים, מחויבויות כספיות או רשמיות למס הכנסה וללא סיכון להכנסה החודשית הקבועה.

השירותים הניתנים לשכיר מעמידים לרשותו יועץ מס מנוסה, המלווה אותו לכל אורך הדרך. גם שכיר שאין לו ניסיון בתור עצמאי או פרילנסר, יכול לקבל שירותים מקצועיים מלאים, ייעוץ וליווי לכל אורך הדרך, מענה לכל שאלה, הכוונה והדרכה עם כל צעד שהוא. השירותים המקיפים של חשבונית לשכיר הינם פריצת דרך חדשנית עבור כל שכיר שביקש עד כה להרחיב את פעילותו הכלכלית, מקצועית ותעסוקתית, אולם נמנע בשל המשמעויות הנלוות לכך והחששות הרבים.

ואכן, ההתנהלות מול רשויות המס השונות אינה עניין של מה בכך. בין אם מדובר במילוי של טפסים אין ספור על הסעיפים ותת הסעיפים הנלווים אליהם, ההבנה המלאה של החוקים והמשמעות הנגזרת מהם מחייבת את הייעוץ המקצועי של יועץ מס מנוסה. כל שכיר שיפנה לקבל את שירותי חשבונית לשכיר יוכל לקבל מענה מהיר ונח, נגיש ופשוט להבנה.

היתרון הגדול של שירותי חשבונית לשכיר הוא בגמישות המקסימאלית שהם מאפשרים בהתנהלות בתור עצמאי או פרילנסר. כדי להימנע מסיכון ההכנסה הקבועה, ניתן לקבל את שירותי חשבונית לשכיר עבור כל רווח חודשי. גם אם מדובר ברווחים ראשוניים ממוצעים או קטנים יחסית, דווקא עבור מקרים אלו מהווים שירותי חשבונית לשכיר את הפתרון האידיאלי, מאחר והם אינם מגבילים בסכומי מינימום או מקסימום.
גיל יהלום
גיל יהלום
גיל יהלום יועץ מס
מאמרים מאת גיל יהלום
מעוניינים ליצור קשר עם גיל יהלום? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*