פרוכות לארון קודש בעבודת יד
צפיות: 1660 \\ מילים: 305 \\ פורסם בתאריך: 21.07.14
רכישת תשמשי קדושה ומוצרי יודאיקה לא ניתן לבצע בכל חנות, יש לפנות אל אותן חנויות מיוחדות המציעות עבודה איכותית המתבצעת בהתאם לנהלי המסורת. אחת הטעויות הנפוצות ביותר בענף היא רכישה מהירה של מוצרים זולים המביאים עמם איכות ירודה ועגמת נפש. בכדי להבטיח את קדושת המוצר יש להקפיד על קדושת הדרך וקבלת ההחלטות הנכונות. תשמישי הקדושה זוכים לערך סנטימנטלי רב, הם צפויים לשמש אתכם במשך שנים רבות ואף לעבור בירושה מדור לדור, אין מקום לקיצורי דרך.

טעויות נפוצות ברכישת פרוכות לארון קודש

1. קביעת מידות לא נכונות, הפרוכות מיוצרות בעבודת יד על פי הזמנה אישית ומידות מדויקות.
2. שימוש בספק אשר אינו שומר מסורת או קדושת שבת.
3. בחירת חומרי גלם בלתי הולמים.
4. בחירה בספק לא אחראי או אמין אשר אינו מספק את המוצר במועד המבוקש.
5. תשלום מחירים מוגזמים בעבור עבודות שגרתיות, כדאי לבחון את עלויות חומרי הגלם, את משך העבודה הדרוש ואת המחירים הנפוצים בענף. 

חשוב לזכור כי הפרוכות צפויות לעטוף את ספרי הקודש הקדושים, אין מקום לפחות מהטוב ביותר. קניית פרוכות לארון קודש מביאה עמה הזדמנות להנציח בני משפחה מכובדים אשר נפטרו, יהיה זה כבוד גדול בעבור המשפחה כולה.

עיצוב מסורתי של פרוכות

מזה שנים רבות מעוצבות פרוכות לארון קודש בסגנון מסורתי כמעט אחיד, העיצוב מתבסס על מוטיבים מסורתיים מעולם היהדות. הצבעים העיקריים המשמשים לעיצוב הפרוכות הם צבעי זהב, כחול ולבן. בצד הפרוכה נהוג לרקום שני עמודים אשר בראשם סמל המנורה. מרכז הפרוכות שייך כמובן ללוחות הברית הנושאים כתר תורה. התחתית של הפרוכת מעוטרת ברקמת פרחים מיוחדים.

חשוב  להדגיש כי פרוכת היא מוצר מסורתי עתיק ימים, על אף הקדמה ופלאי הטכנולוגיה, ישנם רבים אשר אינן מעלים על הדעת להחליף פרוכות לארון קודש המיוצרות בעבודת יד, בפרוכות בייצור תעשייתי. הפרוכת זוכה לערך רגשי רב, הכנסתה לבית הכנסת מלווה בתפילות וטקס בו משתתפים כל בני המשפחה במטרה לכבד את המעמד ולהעניק לספרי הקודש את הכבוד המגיע להם. עיצוב מסורתי של פרוכות הוא הבחירה העיקרית, ישנם תחומים בהם אין כל מקום לחדשנות או הכנסת שינויים.
מאמרים מאת ניר שרמן
ציוד ממוכן שתמיד מוכן
ישנה חשיבות ממעלה ראשונה לייעול כל התהליך של העבודה עם הציוד הזה כדי לקבל את כל מה שצריך מאלה מבלי להיכנס להוצאות גבוהות ובזבוז של זמן עבודה יקר.
פורסם בקטגוריה קניות וצרכנות בתאריך 10.01.16
תמונה לא חייבים לתלות על קיר
עבר הרבה מאוד זמן מאז שחולצות עם הדפסה נכנסו אל ארון הבגדים של כולנו, ובהחלט לא נראה כי הן הולכות לצאת ממנו בזמן הקרוב, בייחוד עם המגוון העדכני והאיכות של ההדפס
פורסם בקטגוריה קניות וצרכנות בתאריך 21.02.16
מאמרים נוספים מהקטגוריה
אורי ארצי
טי.די. שערים חשמליים - דלתות אוטומטיות
דלתות אוטומטיותrn Automatic Doorsrn טי.די. שערים חשמליים מציעה מגוון רחב של כל סוגי הדלתות האוטומטיות ודלתות קורסות אוטומטיות
נכתב ע"י אורי ארצי בקטגוריה קניות וצרכנות בתאריך 31.05.14
נדיה אלייב
מדפים – הרבה יותר מחתיכת עץ
מדפים הם לא רק חתיכות עץ, פלסטיק או מתכת שנועדו להחזיק חפצים. המיקום והסוג שלהם משפיע בצורה דרמטית על מכירות והישגי החנות. כל מי שרוצה להצליח בעסקי המכירות חייב
נכתב ע"י נדיה אלייב בקטגוריה קניות וצרכנות בתאריך 29.12.14
מעוניינים ליצור קשר עם ניר שרמן? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*