פרוכות לארון קודש בעבודת יד
צפיות: 1576 \\ מילים: 305 \\ פורסם בתאריך: 21.07.14
רכישת תשמשי קדושה ומוצרי יודאיקה לא ניתן לבצע בכל חנות, יש לפנות אל אותן חנויות מיוחדות המציעות עבודה איכותית המתבצעת בהתאם לנהלי המסורת. אחת הטעויות הנפוצות ביותר בענף היא רכישה מהירה של מוצרים זולים המביאים עמם איכות ירודה ועגמת נפש. בכדי להבטיח את קדושת המוצר יש להקפיד על קדושת הדרך וקבלת ההחלטות הנכונות. תשמישי הקדושה זוכים לערך סנטימנטלי רב, הם צפויים לשמש אתכם במשך שנים רבות ואף לעבור בירושה מדור לדור, אין מקום לקיצורי דרך.

טעויות נפוצות ברכישת פרוכות לארון קודש

1. קביעת מידות לא נכונות, הפרוכות מיוצרות בעבודת יד על פי הזמנה אישית ומידות מדויקות.
2. שימוש בספק אשר אינו שומר מסורת או קדושת שבת.
3. בחירת חומרי גלם בלתי הולמים.
4. בחירה בספק לא אחראי או אמין אשר אינו מספק את המוצר במועד המבוקש.
5. תשלום מחירים מוגזמים בעבור עבודות שגרתיות, כדאי לבחון את עלויות חומרי הגלם, את משך העבודה הדרוש ואת המחירים הנפוצים בענף. 

חשוב לזכור כי הפרוכות צפויות לעטוף את ספרי הקודש הקדושים, אין מקום לפחות מהטוב ביותר. קניית פרוכות לארון קודש מביאה עמה הזדמנות להנציח בני משפחה מכובדים אשר נפטרו, יהיה זה כבוד גדול בעבור המשפחה כולה.

עיצוב מסורתי של פרוכות

מזה שנים רבות מעוצבות פרוכות לארון קודש בסגנון מסורתי כמעט אחיד, העיצוב מתבסס על מוטיבים מסורתיים מעולם היהדות. הצבעים העיקריים המשמשים לעיצוב הפרוכות הם צבעי זהב, כחול ולבן. בצד הפרוכה נהוג לרקום שני עמודים אשר בראשם סמל המנורה. מרכז הפרוכות שייך כמובן ללוחות הברית הנושאים כתר תורה. התחתית של הפרוכת מעוטרת ברקמת פרחים מיוחדים.

חשוב  להדגיש כי פרוכת היא מוצר מסורתי עתיק ימים, על אף הקדמה ופלאי הטכנולוגיה, ישנם רבים אשר אינן מעלים על הדעת להחליף פרוכות לארון קודש המיוצרות בעבודת יד, בפרוכות בייצור תעשייתי. הפרוכת זוכה לערך רגשי רב, הכנסתה לבית הכנסת מלווה בתפילות וטקס בו משתתפים כל בני המשפחה במטרה לכבד את המעמד ולהעניק לספרי הקודש את הכבוד המגיע להם. עיצוב מסורתי של פרוכות הוא הבחירה העיקרית, ישנם תחומים בהם אין כל מקום לחדשנות או הכנסת שינויים.
מאמרים מאת ניר שרמן
דלפק למשרד לסביבת עבודה יעילה ופוריה
המאמר מציע מידע שימושי לבחירת דלפק למשרד יעיל ונוח לעבודה. עיצוב נכון של המשרד משמעותי לקביעת הרגלי עבודה נכונים וקבלת תפוקת עבודה הולמת.
פורסם בקטגוריה קניות וצרכנות בתאריך 23.03.15
ניקוי חלונות בבתים פרטיים – מה חשוב לדעת?
עבודות ניקוי חלונות מתבצעות היום ללא כל מאמץ, הן מתבצעות תוך שכירת צוותים מקצועיים המונעים מכם ומשאר בני הבית את מטלת הניקיון המסורבלת והמתישה.
פורסם בקטגוריה קניות וצרכנות בתאריך 14.11.14
מאמרים נוספים מהקטגוריה
יובל מיי
החג כבר פה ונשאר לנו לעשות ניקיון חלונות! מה נעשה?
יש שיטות רבות לניקוי חלונותץ ניקיון חלונות זה דבר לא כ"כ פשוט ולכן צריך למצוא פתרון מושלם ללא כל מאמץ או סיכון.
נכתב ע"י יובל מיי בקטגוריה קניות וצרכנות בתאריך 05.10.14
אסף ברנר
בגדי עבודה – עמידות ואיכות
עובדים בתעשייה ובחקלאות נחשפים בכל יום לסביבת עבודה מלוכלכת וחמה. הם מסיימים את יום העבודה עם כתמי שמן, אדמה, גריז וצבע על הבגדים.
נכתב ע"י אסף ברנר בקטגוריה קניות וצרכנות בתאריך 08.11.12
מעוניינים ליצור קשר עם ניר שרמן? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*