פלזמה – איכות צפייה
צפיות: 1771 \\ מילים: 317 \\ פורסם בתאריך: 11.11.12
אנו נמצאים בעידן בו מינימליזם, פשטות מקבלים תשומת לב רבה. כך גם בעולם הטלוויזיות וייצורן. כיום קשה למצוא בבית טלוויזיה עבה, התופסת מקום כמו כורסא קטנה.

ניתן למצוא מסכי טלוויזיה דקים, בכל הגדלים, המעניקים תחושה שאין מולנו מסך טלוויזיה, אלא תמונה מרצדת המעניקה לנו חוויית צפייה חדשה.

כניסתן של טלוויזיות שטוחות אל עולמנו התרבותי, מהווה עידן חדש לתהליכי חשיבה והבנה, כי מכשירים גדולים, מסובכים ומסורבלים – מוצאים עצמם מחוץ לבית, וכניסתם של מכשירי חשמל קטנים, יעילים, חזקים מוצאים עצמם בפנים הבית. הדגש על אסתטיות ופרקטיות מוביל מהפיכה בעיצוב וטכנולוגיה בעולם מכשירי החשמל הביתיים.
 
 
מסכי פלזמה –
 
כאשר אנו מחפשים דרך להעצים את חווית הצפייה, מומלץ לשדרג את הצפייה הביתית דרך מערכת קולנוע ביתי. מערכת זו כוללת רמקולים, ולעיתים ניתן לקל בעסקה מורחבת גם מסכי טלוויזיה איכותיים. 

אחד משיפורי הטכנולוגיה ועיצוב מודרני העניקו לאנושות את טכנולוגיית מסכי פלזמה. פלזמה הינו מסך אשר מופעל על ידי כליאת גזי קסנון וניאון בין שני לוחות זכוכית. התמונה נראית על ידי פיקוד חשמלי באחורי המסך, המדליק ומפיק אור אולטרה סגולי היוצר מיליוני נקודות המאירות ויוצרות תמונה באיכות גבוהה. ככל שמספר הנקודות גבוה כך איכות התמונה הרבה יותר איכותית וטובה.

ההבדל המהותי הוא צפייה באיכות גבוהה, צבעים חדים, פחות ריצוד על גבי המסך המזיק לעיניים, והאפשרות למתוח את גבולות התמונה לגודלי מסך המגיעים עד ל100 אינצ'ים  ויותר.
 
 
קולנוע? יש בבית!
 
על מנת ליהנות מחוויית הקולנוע בצורה פרטית ניתן לרכוש מערכת קולנוע ביתית. חשוב לשם לב לאיכות המוצרים בטרם רוכשים. ניתן למצוא עסקאות "משתלמות" מידי ולקבל סחורה ברמה ירודה, מוצרים פגומים, ובמקום חוויית קולנוע נוכל לקבל מינימום חווית ראשית ימי הקולנוע.

כמובן ניתן לקבל ייעוץ מקצועי כאשר אנו מגיעים אל חנויות המומחיות בתחום הסאונד, מסכים ומוצרי חשמל בתחום זה. ניתן למצוא מסכי פלזמה איכותיים גם ברשתות החשמל הגדולות, היות וכבר לא ניתן למצוא מסכים טלוויזיה ישנים.

צרכני הטלוויזיה השכילו להבין, כי ניתן למצוא ולהשיג טלוויזיה כמעט בכל גודל אפשרי, עם שמירה על איכות תמונה גבוהה, ללא צורך בשטח נכבד מהסלון בבית. פלזמה ניתן להעמיד עת משטח כלשהו, ואף לתלות על גבי הקיר.
אסף ברנר
אסף ברנר
אסף ברנר - קידום רשתות חברתיות
מאמרים מאת אסף ברנר
חנויות מחשבים - לקנות את העתיד
מי שהיה לו מחשב בשנות השמונים או בתחילת שנות התשעים, בוודאי זוכר את חנויות המחשבים שהיו באותה תקופה.
פורסם בקטגוריה מחשבים ניידים בתאריך 06.11.12
בדיקת רטיבות - הגיעו מים עד נפש
מזהים כתמי מים על קירות הבית או ברצפות? כנראה שמים רבים חלחלו ממקור חיצוני אל תוך הקירות ועלולים להגיע לפנים הבית.
פורסם בקטגוריה אינסטלציה בתאריך 06.11.12
מעוניינים ליצור קשר עם אסף ברנר? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*