פינת המנוחה שלנו עם עיצוב פנים מותאם אישית
צפיות: 1498 \\ מילים: 315 \\ פורסם בתאריך: 28.10.14
מהלך החיים שלנו רווי מאורעות ומצבים, החל מיום עבודה רצוף מאורעות והתנהלות יומית שמביאה אותנו בסופו של יום למצב של עייפות וחוסר אנרגיה, אחת הדרכים להשיב את הנפש היא פשוט לקחת חצי שעה עד שעה של מנוחה מוחלטת, אין הכוונה לשינה אלה לממש ישיבה במקום עם כוס שתייה או עיתון ולנוח ממאורעות היום, הדבר ניתן ליישום על ידי עיצוב פנים של פינת מנוחה מתאימה. עיצוב פנים נכון יעשה את העבודה ויאפשר לנו להירגע ולאזור כוחות.

עיצוב פנים לפינת מנוחה
ראשית מן הסתם אנו חושבים על עצמינו או על הקרובים לנו באשר הנוגע לעיצוב פנים של פינת המנוחה, אולם לא מספיק שנעצב רק עבורנו או עבור אדם נוסף, פינת המנוחה עם עיצוב פנים נכון יכולה לשמש גם בתור איזור אירוח לחברים או מבקרים, לכן אם נתכנן נכון ונחליט כמה בני אדם מיועדים לפינת המנוחה נוכל ליצור עיצוב פנים מתאים. עיצוב פנים מתחיל בבחירת החלל בו תמוקם פינת המנוחה, ולאחר מכן גודל החלל ישפיע על סוג הרהיטים אותם נבחר, כורסאות, כיסאות, שולחן וכדומה. כאשר בחרנו והחלטנו על עיצוב פנים שכולל את גודל הריהוט עלינו להחליט איזה סוג ריהוט נבחר ומה יהיו הצבעים שישלטו בפינת המנוחה שלנו.

עיצוב פנים איכותי מתחיל בבחירת האלמנטים והאביזרים הנכונים
כאמור פינת מנוחה מטרתה הראשונית היא לספק מקום בו אנו נרגעים ממאורעות היום ומביאים את עצמינו למנוחה מוחלטת, על כן עיצוב פנים צריך לכלול בחובו את השפה העיצובית שתגדיר את אופי פינת המנוחה שלנו. ראשית מבחינת הצבעים שיש לבחור צריכים להיות צבעים רגועים וחמים, כמובן שעל טעם וריח קשה להתווכח אולם אם עיצוב פנים יכלול צבעים עזים וצועקים כגון כחול או אדום או כתום נקבל את האפקט ההפוך לגמרי, לכן צבעי חום בהיר, אפור, שמנת או אפילו להגדיר קיר אחת שיצבע בצבע אחד דומיננטי יעשו את ההבדל. עיצוב פנים כאמור כולל גם את הריהוט, עלינו לבחור ריהוט נוח ונעים ועדיף לשלב כורסה אחת או 2 לפחות שיהיו נוחות במיוחד. ניתן לשלב כורסאות עשיות פוף רכות שמעוצבות כמו כורסאות רגילות, מחירן לרוב יהיה זול יותר והנוחות גבוהה יותר.


יחי כ
יחי כ
כותב המאמר: שלומי שוורץ מומחה בתחום פתרונות עיצוב פנים - כתיבה מקצועית ושיווקית לאתרי אינטרנט
מאמרים מאת יחי כ
זהירות מצלמת גו פרו / GoPro לפניך, או בעצם מאחוריך?
מצלמת גו פרו / GoPro הפכה ללהיט בקרב חובבי הספורט האתגרי, במיוחד בספורט ימי. אופנועי ים, גלשני גלים, קייט סרפינג וצלילה כולם היו בעייתיים מאוד לצילום.
פורסם בקטגוריה צילום בתאריך 31.01.15
קניתם בית וקיבלתם חתול בשק
בדק בית נדרש כאשר נכנסים לדירה חדשה או יד שנייה, למעשה הוא מגן עלינו בעיסקה החשובה של חיינו והיא רכישת בית. בדק בית נחוץ מאוד לאיתור הליקויים
פורסם בקטגוריה מעבר דירה בתאריך 10.01.16
מאמרים נוספים מהקטגוריה
eli levy
רהיטים מעוצבים: לאנשים שחשוב להם
רהיטים מעוצבים מתאימים למגוון רחב של סגנונות עיצוב. בין אם אתם אוהבים סגנון מודרני ובין אם אתם אוהבים סגנון מיושן ועתיק, תוכלו למצוא רהיטים מעוצבים לרהט מהם...
נכתב ע"י eli levy בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 22.04.13
ליעד רוזנברג
מעצבת פנים, מעצבת לאיכות חיים- כיצד?
לא פעם קורה שאנשים פונים אליי לאחר שבנו את בית חלומותיהם, קנו את הרהיטים, התאורה והאביזרים המשלימים ועדיין מרגישים לא נוח בביתם, מתארים זאת כמעין תחושת זרות, הכיצד?
נכתב ע"י ליעד רוזנברג בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 03.10.13
מעוניינים ליצור קשר עם יחי כ? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*