פינוק וטיפול בסלון הכלות
צפיות: 1660 \\ מילים: 301 \\ פורסם בתאריך: 14.01.15
כל כלה מגיעה עם האג'נדה שלה ועם הצרכים והרצונות שלה, והמומחיות הגדולה של מנהלי כל סלון כלות מתבטאת ביכולת שלהם להתאים את האביזרים והטיפול לכל אחת מהם. כל אחת תרגיש שהיא מיוחדת ותבקש שמרבית תשומת הלב תופנה אליה. ברור הוא שהתוצאה הסופית חייבת להשביע את רצון הכלה, וקהל הלקוחות הרב של הסלון מעיד על כך שזה אכן קורה.
 
בחירת סלון כלות
 
 
ערב החתונה נמשך מספר שעות בודדות, אבל ההכנות אליו כוללות שהייה של מספר שעות מפנקות בסלון הכלות. יותר מזה. ההכנות האמיתיות של הכלה מתחילות בעת בחירת הסלון. מומלץ למצוא סלון כלות בעל מוניטין ולקבל עליו המלצות מחברות שקבלו ממנו שירותים בעבר. צריך להתקשר, להגיע ולשוחח עם מנהלי הסלון ואפילו עם בעלות המקצוע. יש חשיבות עליונה לכימיה טובה בין הצדדים, לתיאום ציפיות מוצלח ולהבנה הדדית על אופי הטיפולים ועוד. זה מאוד חשוב להצלחת ההכנות המורכבות.
 
עיצוב השמלה
 
ברור הוא, שחלק מההכנות הראשוניות הן בחירת מעצב השמלה ואחריו, לפי סדר החשיבות, מעצב השיער. עיצוב שמלה, קנייה או שכירת אחת כזאת צריכה להיעשות לאחר מחשבה, ומעצב השמלה יציע עיצוב שיתאים לגזרת הכלה ולאישיותה. צריך לבחור דגם, סוג של בד, שובל, הינומה ועוד. כל זאת ייעשה על ידי החלטות משותפות, כאשר המעצב המנוסה ינסה לשלב בין כל הפרמטרים הללו ובין רצון הכלה וצרכיה. יהיה צורך לעמוד בלוח זמנים, ולכן, כל ההכנות צריכות להתבצע בזמן.
 
הכנות סופיות לאירוע
 
יש צורך בעיצוב תסרוקת לניסיון, ולכן, תגיע הכלה מבעוד מועד לסלון הכלות, ושם תיבחר התסרוקת המתאימה. ביום החתונה עצמו תגיע הכלה בשעות הבוקר ויטפלו בה כל המומחיות לאיפור, לעיצוב תסרוקות, לטיפולי ציפורניים ועוד. בשעות אחרי הצהריים היא תלבש את השמלה היפה ותקבל לידיה את זר הכלה הפרחוני. היא תיראה זוהרת ובעלת ביטחון עצמי רב בעת החופה, ומפניה המאופרות בטעם רב, יוקרן האושר, כיאה לכלה אשר חוגגת את הערב המאושר בחייה. 

לכן כדי לארגן חתונה מוצלחת מההתחלה ועד הסוף כדאי לשים לב לכל הפרטים החל מבחירת סלון כלות, עיצוב שמלת הכלה בחירת גן האירועים ועוד
נתנאל לוי
נתנאל לוי
כל המידע על סלון כלות בפורטל מתחתנים
מאמרים מאת נתנאל לוי
מאמרים נוספים מהקטגוריה
רוברט גולדפלד
מחפשת איפה לעשות תסרוקות ערב ותסרוקות כלה
בואו לעשות ניסיוןrnכי בצורה כזאת אפשר יהיה לבחור את התסרוקת הכי יפה שתתאים לכן בצורה מושלמת.
נכתב ע"י רוברט גולדפלד בקטגוריה איפור בתאריך 07.07.14
מעוניינים ליצור קשר עם נתנאל לוי? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*