פותחים עסק חדש
צפיות: 1417 \\ מילים: 300 \\ פורסם בתאריך: 06.03.16
אז החלטתם כי אתם רוצים לפתוח עסק עצמאי זעיר ואתם נמצאים בדרך אל ההצלחה, רק שבדרך אל ההצלחה ישנם לא מעט נושאים אותם יש לבצע על מנת שהעסק שלכם יקרום עוד וגידים ויגדל להיות עסק משגשג שממנו תקצרו רווחים נאים כל חודש מחדש. ככל שתכינו את עצמכם לקראת כל מה שאתם צריכים לבצע כך אתם תוכלו להיות רגועים כי אתם נמצאים על המסלול הנכון וכי לא נכונות לכם הפתעות גדולות מידי בעבור פעולות שלא ביצעתם בזמן ועליהן אתם הולכים לשלם בריבית דריבית. מה עושים? מתייעצים עם יועת מס ומבינים את השלבים הנדרשים. להלן השלבים.

העסק החדש שלי – השלבים

אז עשיתם סקר שווקים ארוך ומעמיק ואתם בטוחים כי הרעיון הזה שלכם מתאים לסוג הכלים שאתם נושאים עמכם בתור כישרונות ויש לכם את התקציב הראשוני הנדרש לשם הקמת העסק. יש עוד כמה דברים שאותם אתם צריכים לבצע על מנת שהעסק שלכם יקבל תוקף רשמי מבחינה חוקית בארץ, אלה הן הפעולות לעוסק פטור:

• פתיחה של תיק במס ערך מוסף באזור המגורים שלכם. אם אתם לא בטוחים היכן הסניף שקרוב אליכם נמצא אתם יכולים לבדוק זאת בקלות באתר של מע"מ.
• פתיחה של תיק במס ההכנסה, גם כאן המיקום אליו ניגשים הוא בהתאם לאזור המגורים אליו אתם משויכים באופן אוטומטי. בדקו באתר או בשירות הלקוחות מהן שעות הפתיחה והיכן ממוקם בדיוק הסניף אליו אתם משויכים
• פתיחה של תיק בביטוח לאומי על מנת שתתחילו לקבל שוברי תשלום. גם עצמאים מחיויבים לבצע תשלומים חודשיים אשר שכירים מבצעים אותם ישירות מתלוש המשכורת כאשר הסכומים מועברים על ידי החברה המעסיקה אל ביטוח לאומי.
• יש להכין את התיעוד של ההכנסות וההוצאות בפנקס תשלומים ותקבולים ולתעד עסקאות בפנקס קבלות עם כל הפרטים ההכרחיים עליו ו/או חותמת עם הפרטים.

במידה ואתם חשים כי משהו מתפספס ואתם לא מנהלים הכל בצורה תקינה תמיד עדיף לפנות אל יועץ מס שינחה לגבי השלבים הללו ולא תתקלו במכתבים זועמים של אחת הרשויות לאחר שלא ביצעתם תשלומים כנדרש עבורם.
תגיות: יועץ מס
מאמרים מאת ניר שרמן
משדרגים את הרכב הישן בחיסכון משמעותי
דבר זה יכול להיות די מתסכל כאשר מגלים מבצעי רכב אטרקטיביים יותר עבור ארגונים ולא עבור אדם פרטי שלא משתייך לאף אחד מאלה. מה נותר לעשות? קראו הלאה ותחסכו אלפי שק
פורסם בקטגוריה כלי רכב אחר בתאריך 07.04.16
בחירת סגנון עבור עיצוב פנים של הבית
עיצוב פנים ברמה גבוהה יכול לשפר את איכות החיים, להעניק תנאים נוחים ולהעלות את ערך הנכס. העיצוב מתבצע בדרך כלל בדירות חדשות
פורסם בקטגוריה אדריכלות בתאריך 07.07.14
מאמרים נוספים מהקטגוריה
אורן לוי
מהו החזר מס?
rnמס הכנסה הוא מס אשר כל עובד משלם בהתאם לסכום הכנסותיו השנתי. זהו מס הפועל בשיטת מדרגות המס ולדוגמא, בשנת 2013, כל עובד שכיר המשתכר מ- 5,281 ₪ ועד 9,010 ₪ בחודש
נכתב ע"י אורן לוי בקטגוריה יעוץ מס בתאריך 06.10.16
shiri tayari
ייעוץ פיננסי לעסקים
תהליך של ייעוץ פיננסי לעסקים מתחיל באבחון של העסק על מנת שנוכל לזהות נקודות תורפה המחייבות טיפול דחוף.
נכתב ע"י shiri tayari בקטגוריה יעוץ מס בתאריך 10.04.14
מעוניינים ליצור קשר עם ניר שרמן? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*