פותחים עסק חדש
צפיות: 1350 \\ מילים: 300 \\ פורסם בתאריך: 06.03.16
אז החלטתם כי אתם רוצים לפתוח עסק עצמאי זעיר ואתם נמצאים בדרך אל ההצלחה, רק שבדרך אל ההצלחה ישנם לא מעט נושאים אותם יש לבצע על מנת שהעסק שלכם יקרום עוד וגידים ויגדל להיות עסק משגשג שממנו תקצרו רווחים נאים כל חודש מחדש. ככל שתכינו את עצמכם לקראת כל מה שאתם צריכים לבצע כך אתם תוכלו להיות רגועים כי אתם נמצאים על המסלול הנכון וכי לא נכונות לכם הפתעות גדולות מידי בעבור פעולות שלא ביצעתם בזמן ועליהן אתם הולכים לשלם בריבית דריבית. מה עושים? מתייעצים עם יועת מס ומבינים את השלבים הנדרשים. להלן השלבים.

העסק החדש שלי – השלבים

אז עשיתם סקר שווקים ארוך ומעמיק ואתם בטוחים כי הרעיון הזה שלכם מתאים לסוג הכלים שאתם נושאים עמכם בתור כישרונות ויש לכם את התקציב הראשוני הנדרש לשם הקמת העסק. יש עוד כמה דברים שאותם אתם צריכים לבצע על מנת שהעסק שלכם יקבל תוקף רשמי מבחינה חוקית בארץ, אלה הן הפעולות לעוסק פטור:

• פתיחה של תיק במס ערך מוסף באזור המגורים שלכם. אם אתם לא בטוחים היכן הסניף שקרוב אליכם נמצא אתם יכולים לבדוק זאת בקלות באתר של מע"מ.
• פתיחה של תיק במס ההכנסה, גם כאן המיקום אליו ניגשים הוא בהתאם לאזור המגורים אליו אתם משויכים באופן אוטומטי. בדקו באתר או בשירות הלקוחות מהן שעות הפתיחה והיכן ממוקם בדיוק הסניף אליו אתם משויכים
• פתיחה של תיק בביטוח לאומי על מנת שתתחילו לקבל שוברי תשלום. גם עצמאים מחיויבים לבצע תשלומים חודשיים אשר שכירים מבצעים אותם ישירות מתלוש המשכורת כאשר הסכומים מועברים על ידי החברה המעסיקה אל ביטוח לאומי.
• יש להכין את התיעוד של ההכנסות וההוצאות בפנקס תשלומים ותקבולים ולתעד עסקאות בפנקס קבלות עם כל הפרטים ההכרחיים עליו ו/או חותמת עם הפרטים.

במידה ואתם חשים כי משהו מתפספס ואתם לא מנהלים הכל בצורה תקינה תמיד עדיף לפנות אל יועץ מס שינחה לגבי השלבים הללו ולא תתקלו במכתבים זועמים של אחת הרשויות לאחר שלא ביצעתם תשלומים כנדרש עבורם.
תגיות: יועץ מס
מאמרים מאת ניר שרמן
סביבת עבודה מעוצבת ואפקטיבית
בכל הנוגע לעיצוב מחדש של סביבה משרדית שאין בה קבלת קהל, אלא הגעה של לקוחות מידי פעם לפגישה עסקית, חשוב לייצר את סביבת העבודה הכי נעימה ואפקטיבית עבור כלל העובדי
פורסם בקטגוריה עיצוב פנים בתאריך 29.12.15
פרסום יעיל וזול על ידית הדלת
כל דבר שאנו מעוניינים למשוך את תשומת ליבו של הלקוח בצורה הכי טובה שאפשר כולל הנחה של תלי דלת על ידית דלת הכניסה של הבית. אפשר לפרסם פרויקט חדש של בנייה, מוצר חד
פורסם בקטגוריה שיווק ופרסום בתאריך 14.02.16
מאמרים נוספים מהקטגוריה
שחר אלוני יועץ מס
תכנון מס ושמירת חשבוניות
שמירת חשבוניות מתחנות דלק והתאגדות נכונה כתכנון מס מנצח
נכתב ע"י שחר אלוני יועץ מס בקטגוריה יעוץ מס בתאריך 30.07.14
שחר אלוני יועץ מס
עוסק פטור ועוסק מורשה- מתי?
מתי כדאי להתאגד כעוסק מורשה או כעוסק פטור...rnהשיקולים בעד, נגד והמלצתינו.rnrn
נכתב ע"י שחר אלוני יועץ מס בקטגוריה יעוץ מס בתאריך 05.08.14
מעוניינים ליצור קשר עם ניר שרמן? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*