פוליש לרצפה ישנה
צפיות: 1542 \\ מילים: 315 \\ פורסם בתאריך: 18.09.14
רצפה ישנה עשויה להעניק לבית מראה מוזנח וישן. לא משנה מאיזה סוג הרצפות, הן מתבלות עם השנים. הן צוברות כתמים וסימנים, מאבדות מהברק שלהן והופכות עכורות. רענון הרצפות יגרום לשינו משמעותי באווירה הכללית של הבית ולשם כך, עומדות בפנינו 2 אפשרויות עיקריות.

האפשרות הראשונה היא ביצוע פוליש לרצפה ישנה. האפשרות השנייה היא החלפת המרצפות למרצפות חדשות. כידוע, החלפת מרצפות היא משימה קשה במיוחד.

היא עולה סכומי כסף לא מבוטלים והיא דורשת מאיתנו תקופה של אי נוחות. החלפת הרצפות היא פעולה שדורשת זמן ולכן, עלינו להיערך מראש ולהתמקם במקום אחר לתקופה מסוימת.

פתרון נוסף ופשוט יותר הוא פוליש לרצפה ישנה. אמנם פתרון זה אינו מתאים למרצפות מסוג גרניט פורצלן או קרמיקה אך הוא עשוי להועיל לכל סוג אחר של מרצפות. טרצו, שיש, אבן טבעית וכו'.

לחידוש מרצפות ישנות יש יתרונות רבים אל מול החלפת מרצפות. פוליש לרצפה ישנה הוא פתרון זול יותר, מהיר יותר ומעניק תוצאות מצוינות. קיימים סוגי פוליש שונים. פוליש ווקס, פוליש קריסטל ופוליש אקרילי. לכל סוג פוליש יתרונות וחסרונות משלו ויש לבחור את סוג הפוליש המתאים לכם ביותר. שלבי ביצוע הפוליש מתחילים באופן דומה, כאשר שלב משמעותי במיוחד הוא שלב ליטוש ושיוף המרצפות. שלב זה מסיר שכבה דקה מהמרצפות, ובכך חושף שכבת מרצפות נקייה. את השכבה הזו יש לאטום בעזרת חומר מיוחד. אותו חומר ימרח בשכבה אחידה על המרצפות וישוייף בעדינות ע"י ספוג ייעודי המותקן על מכונת הפוליש.  השיוף העדין ימרק את הרצפות, ויעניק להם שכבה דקה ומבריקה.

מומלץ לבחור את סוג הפוליש בקפידה ולהתאים אותו לצורכיכם. בחירה בפוליש ווקס למשל, שהוא סוג הפוליש הזול ביותר, עשויה להתאים לדירות שכורות, לדירות המוצעות למכירה ולשטחים בהם ניתן לעשות פוליש לעיתים קרובות. (בערך פעם בשנה). פוליש קריסטל לעומת זאת, הוא פוליש נפוץ במיוחד ועמיד הרבה יותר. פוליש קריסטל מעניק לרצפות הברקה קריסטלית שלא ניתן להתעלם ממנה. פוליש אקרילי הוא סוג פוליש שמתאים יותר למרחבים ציבוריים ולאזורים בהם קיימת תנועה רחבה של הולכי רגל. הפוליש האקרילי מצפה את הרצפות בשכבה אנטי סטטית המונעת התחשמלות, מה שיעיל במיוחד לחדרי חשמל, לחדרי בקרה ולמעבדות.
דפנה ראם
דפנה ראם
דפנה ראם
עולם שלם של תוכן
מנקים - פורטל הניקיון של ישראל
מדורים.נט - מדורים בכל מיני צבעים
מאמרים מאת דפנה ראם
הוספת חדר ביטחון לדירה או לבית הפרטי
חדר ביטחון הוא הכרח שאינו עומד בספק בימים אלו. מדינת ישראל היא מדינה עתירה בימים מתוחים ועלינו להיות מוכנים. כל מה שרציתם לדעת על תמ"א 38 לתוספת חדרי מיגון
פורסם בקטגוריה בטיחות וביטחון בתאריך 24.09.14
תחזוקת בריכת שחייה ביתית
תחזוקת בריכת השחייה הביתית היא אינה משימה מורכבת במיוחד והיא חייבת להתבצע. לבריכת שחייה המתוחזקת ברמה ירודה השפעות גדולות וקשות על הרוחצים בה ועל המערכת שלה.
פורסם בקטגוריה גינון בתאריך 14.06.15
מאמרים נוספים מהקטגוריה
זיו פוליש
פוליש וניקיון בתים
חוסר הזמן שיש לנו ועבודות הניקיון הרבות שיש לעשות הם כאלו שמביאים אותנו להחלטה הנכונה של הזמנת חברה מקצועית המציעה שירות איכותי של פוליש וניקיון בתים.
נכתב ע"י זיו פוליש בקטגוריה ריצוף וחיפוי בתאריך 10.11.12
כפיר קולמן
רכישת קרמיקה
הבית הוא המקום אליו מגיע כל אחד כדי להירגע ולנוח, והוא משמש כמקום האינטימי ביותר שיש.רבים משקיעים בעיצובו ולכן צריך לבחור טוב את הריצוף והקרמיקה לעיצוב מרשים
נכתב ע"י כפיר קולמן בקטגוריה ריצוף וחיפוי בתאריך 28.10.14
מעוניינים ליצור קשר עם דפנה ראם? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*