פוליש לרצפה אחרי שיפוץ
צפיות: 1425 \\ מילים: 325 \\ פורסם בתאריך: 19.05.15
 לאחר שיפוץ הדירה מגיע שלב ניקיון הדירה. במהרבה תגלו כי אחרי השיפוץ כי הרצפה נשרטב ונפגעה ובעיקר היא אינה מבריקה כבעבר. לא משנה כמה תשטפו אותה הגוון העמום והעכור עדיין נשאר עליה. שריטות ומכות שספגו הרצפות במהלך השיפוץ משאירים אותותיהם.  גם האבנים שנפלו פגעו ברצפות לאחר השיפוץ וגרמו לרצפות להיפגם ולהישרט. כאשר זה הוא המצב, ההמלצה היא לבצע פוליש לרצפה. תוכלו לבחור את סוג הפוליש בהתאם לתקציב שלכם. אם תבחרו למשל בפוליש מסוג קריסטל, שהוא הפוליש הכי נפוץ מכל סוגי הפוליש, הוא יעניק לרצפות ברק קריסטלי ומראה של רצפות חדשות. פוליש זה, הינו הפוליש הכי עמיד. תחזוקה נכונה לפוליש קריסטל, יכולה להאריך את חייו ולשמור על תוצאות למשך שנים.

מה עושים אם הרצפות ניזוקו קשות לאחר השיפוץ? פוליש לרצפה יספיק?

ישנם מקרים שלאחר השיפוץ הרצפות נפגעו וחדרו אליהם כתמים קשים ונשרטו בשריטות עמוקות שפוגעות במראה האחיד של הרצפות ולעיתים אפילו סודקות את הרצפות. ביצוע של פוליש בלבד במקרה זה, לא יספיק ולכן, יש לבצע ליטוש וחידוש מרצפות, אשר יתבצע באמצעות מכונת ליטוש אשר תסיר את השכבה הפגועה מהמרצפות. המרצפות ימשחו בחומר מיוחד לאחר הליטוש שישקם אותן ויגרום להן להיראות כחדשות. רק לאחר שהחומר יתייבש, ניתן יהיה לבצע את הפיניש הדרוש שהוא פוליש קריסטל המעניק לרצפה הברקה קריסטלית מרשימה שתגרום לברק ולמראה אחיד ומטופח של הרצפות. 

האם הפוליש מתאים לכל סוגי הרצפות?

התשובה היא שלא, רצפות מסוג קרמיקה וגרניט פורצלן, אינן בנויות לפוליש בגלל הייצור שלהן. אסור בהחלט לבצע פוליש על סוגי הרצפות הללו, היות והן עלולות להינזק באופן בלתי הפיך. יש לציין כי קיים יתרון בפוליש כי אם חשבתם להחליף את הרצפות בגלל מראן הבלוי, אל תמהרו, כי באמצעות קרצוף ופוליש מקצועי תוכלו לחסוך הרבה כסף ולגרום למרצפות שלכם לאחר השיפוץ להיראות כחדשות. המחיר הממוצע של מ"ר עומד כאין אפס אל מול המחיר של החלפת המרצפות.
ההמלצה החד משמעית היא להתייעץ עם אנשי מקצוע המתמחים בתחום על מנת לאבחן את הטיפול המנתאים ביותר למרצפות שלכם. בין אם מדובר בפוליש לרצפה או ליטוש וחידוש מרצפות. ביצוע הפעולה על ידי אנשי מקצוע מיומנים בעלי ניסיון וכלים מקצועיים יבטיחו לכם תוצאות לאורך זמן. 
דפנה ראם
דפנה ראם
דפנה ראם
עולם שלם של תוכן
מנקים - פורטל הניקיון של ישראל
מדורים.נט - מדורים בכל מיני צבעים
מאמרים מאת דפנה ראם
תחזוקת בריכת שחייה ביתית
תחזוקת בריכת השחייה הביתית היא אינה משימה מורכבת במיוחד והיא חייבת להתבצע. לבריכת שחייה המתוחזקת ברמה ירודה השפעות גדולות וקשות על הרוחצים בה ועל המערכת שלה.
פורסם בקטגוריה גינון בתאריך 14.06.15
ניקיון דירה אחרי שיפוץ
ניקיון דירה אחרי שיפוץ היא משימה לא פשוטה הדורשת היערכות מראש. היערכות נכונה תחסוך לכם זמן, אנרגיה וכסף.
פורסם בקטגוריה ניהול ואחזקת מבנים בתאריך 18.09.14
מאמרים נוספים מהקטגוריה
נדיה אלייב
מהו חיפוי זכוכית וזכוכית מודפסת?
עבודות חיפוי זכוכית מקבלות פופולריות מיום ליום, אנשים אוהבים את החדשנות שבדבר. במאמר הבא נציג לכם את ההבדלים בין חיפוי זכוכית ולבין זכוכית מודפסת.
נכתב ע"י נדיה אלייב בקטגוריה ריצוף וחיפוי בתאריך 01.12.14
זיו פוליש
הסרת שטיחים מקיר לקיר
שטיחים מקיר לקיר, אופנה חולפת. בעבר הדבקת שטיחים מקיר לקיר הייתה דבר לגיטימי כיום זה נשמע פשוט לא הגיוני.
נכתב ע"י זיו פוליש בקטגוריה ריצוף וחיפוי בתאריך 08.11.12
מעוניינים ליצור קשר עם דפנה ראם? מלאו את הפרטים הבאים:
*
*
*